2021 Nisan Anneleri

Bende ne mor olmasi lazim diye yaziyi 3 kez okudum heyecandan turnusol u atlamism.😧😧
Hazir olunacak bisi degil, ama oldugunda da basa ciiliyor merak etmeyin.Ilk adet olmadan once annem bana anlatmisti oldum oturdum agladim.Nisani biliodum hazirdim nisanim geldi titriyerek oturdum agladim😅 Ama sonucta hepsi gecti...Ve gececek.Yasadiklariniz cok normal ins zamani gelincd guzelliklerle gelsin.
Ama.sen çok masum ve tatlısın yaa :KK60: :KK70:

Kızlar ben de beklemedeyim 😍

Eklentiler

• DA27A686-7B54-4700-91EB-09071FC12A14.jpeg
    DA27A686-7B54-4700-91EB-09071FC12A14.jpeg
    60,2 KB · Görüntüleme: 53
Arada bel ağrım oluyor bu sancı mı bilmiyorum ilk gebeliğim karında sertleşme bazen
Çok normal nisanın gelsede gitme evde zencini çek açılma olmazsa ki hemen kan gelince açılma olmaz sezeryan alırlar. Normal istiyorsan normalce dur... bide ilk doğumunmuş nasipse 2 .de istersen sezeryan yaparsın

Çok normal nisanın gelsede gitme evde zencini çek açılma olmazsa ki hemen kan gelince açılma olmaz sezeryan alırlar. Normal istiyorsan normalce dur... bide ilk doğumunmuş nasipse 2 .de istersen sezeryan yaparsın
Şu an normal için 40ı bekleyeceğiz dedi doktor baş aşağı döndü önceliğimiz doğal doğum diyor doktor ki benim isteğim de bu yönde inşallah hayırlısı olur

Bu son nst anlayananız var mı geçen haftadan yarın yine gideceğim

Eklentiler

• 67AD6392-A44D-4DF3-870F-82C121143FBA.jpeg
    67AD6392-A44D-4DF3-870F-82C121143FBA.jpeg
    163,9 KB · Görüntüleme: 53
Merhaba canım benimde senden farkım yok yine aynıyız 😌 dün kontrolüm vardı sezaryen planladık 26 Mart saat 11.30 da alacak doktorum 36+3 oluyoruz. Ben serklajlıym biliyorsun şuan dikiş tutuyor bebeği ve çok zorlanıyorum hem kasılmalarım sık oluyor hemde kalpten dolayı sıkıntı yaşıyorum. Hazırlıkları bitirdik bekliyoruz.
Aa ayni gün sezeryana giriyoruz😊 Bende cuma günü tr saatiyle 10:00 da giriyorum sezeryana. Saglikla aliriz insallah kucagimiza🥰Bilmezmiyim canim valla bende sorun ve dikis olmamasina ragmen okadar zorlaniyorumki heran dogacak gibi hissediyorum. Neyseki buda gecti 3 günümüz kaldi. Senin kizin tepkisi nasil? Benim ogluum iyice alisti simdiden kardesimle oyunlar oynayacam falan diyo cok tatli, kiskancligi yok insallah böyle devam eder. Hastaneye yatacagimi ve bi süre kisitli görüsebilecegimizide anlattim tamam anne diyo bakalim.

Merhaba arkadaşlar, bende dün son kez nst çekildim, sanci falan çıkmadı. 25 Mart Perşembe saat 13:00 da doğumum gerçekleşecek inşallah. 38. Hafta çarşamba günü bitmiş oluyor. Heyecan basıyor din din din din 😬
Saglikla gelsin insallah bebis 🥰 cuma günüde bizde sira insallah.

Aa ayni gün sezeryana giriyoruz😊 Bende cuma günü tr saatiyle 10:00 da giriyorum sezeryana. Saglikla aliriz insallah kucagimiza🥰Bilmezmiyim canim valla bende sorun ve dikis olmamasina ragmen okadar zorlaniyorumki heran dogacak gibi hissediyorum. Neyseki buda gecti 3 günümüz kaldi. Senin kizin tepkisi nasil? Benim ogluum iyice alisti simdiden kardesimle oyunlar oynayacam falan diyo cok tatli, kiskancligi yok insallah böyle devam eder. Hastaneye yatacagimi ve bi süre kisitli görüsebilecegimizide anlattim tamam anne diyo bakalim.
Evet canım kısmetse aynı gün yeniden anne olacağız.😍 Benim kızım da kardeş fikrine çok alıştı çok heyecanlı sürekli hadi hastaneye gidip kardeşimi alalım diyor. Şuan bir kıskançlığı yok ama doğunca nasıl olur bilmiyorum inşallah ikisinin arasında i dengeyi sağlayabilirim 😌 ben doğuma giderken yanımda götürücem akşama eve döner babasıyla o ilk anları birlikte yaşamak istiyorum kardeş hediyesi falan aldık bebek odaya geldiğinde vericez bakalım neler bekliyor bizi.

Kuşum napyon en mart anasimi olcan çen doguma mi gidiyon🤧🤧🥰🥰🥰❤❤😘😘

Bütün hatunlarımı tebrik ediyorum nisan görünümlü mart annesi olmadınız helal olsun altın kizlar:KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK60::KK60:
Sen böyle uslu uslu bekle bizi temsilen nisan anasi ol biz dökülüyoz catir cutur 😄 Ysmnondr Ysmnondr ve senden hala bombalar bekliyorum. Cuma oglusumu alip gelcem sizi takibe 🤭 Hepimiz insallah saglikla kucagimiza alip ayy gazi cikmiyo, kakasi neden böyleleri konusalim 🥰

Mart annelerini takip etmeye gerek kalmadi bizim topikte mart anneleri oldu 🤣 Cok heycanli oldu her gün birimiz dogum yapiyor. Banada kaldi safak 3 🥰 Z zuzuipek canim ne yaptin bittimi dogum öncesi hazirliklar? Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah yarim saat sonra kucaginda 🥰
Canım yatisim yapıldı serum taktılar.i bitince alırlar diye düşünüyorum..Amin canım inşallah hepimiz sağlıkla kucaklayacalim..

Evet canım kısmetse aynı gün yeniden anne olacağız.😍 Benim kızım da kardeş fikrine çok alıştı çok heyecanlı sürekli hadi hastaneye gidip kardeşimi alalım diyor. Şuan bir kıskançlığı yok ama doğunca nasıl olur bilmiyorum inşallah ikisinin arasında i dengeyi sağlayabilirim 😌 ben doğuma giderken yanımda götürücem akşama eve döner babasıyla o ilk anları birlikte yaşamak istiyorum kardeş hediyesi falan aldık bebek odaya geldiğinde vericez bakalım neler bekliyor bizi.
Aa odami girecek doguma 🥰 Ben oglumu anneme birakacam esimle girecez doguma. Cok güzel ve rahat atlatiriz insallah🥰 Cok mutluyum kuzum senle ayni yillarda ayni ayda hele bu sefer ayni günde bebisleri kucagimiza alacazz 🥰🧿

Canım yatisim yapıldı serum taktılar.i bitince alırlar diye düşünüyorum..Amin canım inşallah hepimiz sağlıkla kucaklayacalim..
Haydi hayirlisi canim kolayca agrisiz bebisini kucagina alirsin insallah 🥰 Hasret giderdikten sonra bizede haber ver🥰

X