2021 Nisan Anneleri

Kızlar karnınız da nasılsa doğunca da öyleler 😂 Gece olunca bi hareketlenme gelirdi yavruma şimdi de gündüz çok güzel uykusu düzeni o kadar rahat geciyo ki gece yarısı oldu mu zombi gibiyiz. Anne karnı geleneğini sürdürüyo benim minik oğlum:halay:

Artk her wc ye gittigimde nişanım gelmismi dye bakmaktan sıkıldım yahu 😭😭
Belki nisan gelmeden doğurgansın herşeyin gelecek diye biseyi yokki
Kızlar karnınız da nasılsa doğunca da öyleler 😂 Gece olunca bi hareketlenme gelirdi yavruma şimdi de gündüz çok güzel uykusu düzeni o kadar rahat geciyo ki gece yarısı oldu mu zombi gibiyiz. Anne karnı geleneğini sürdürüyo benim minik oğlum:halay:
Ağzına kürekle vururum lütfen süs cunki gece 1 5 arası hic yumuyor

Yaaa benimki karnımda gndz sessiz gece sabaha kadar hiç durmuyor bi kasık bi kaburga kavga halinde

Suan koc retrosu var.Birde ustune dogum yaptin normal.Ben cumartesi resmen kavga cikardim agladim icim sisti ki oyle biri dgilim ama cok sinirlendim.Tahammulumz azaldi zaten pandemi birde ustune hormonlar.Az cami acip hava al.Icilebilir bitki caylarindan ic.Insan karisik duygulara burunuyor anne ii olcak ki bebek ii olsun.Ben 1.dogumumda eve donunce 10 dk markete gitmstim nefes alamiorm dedim iyiki gitmisim😅
Ya cocuklara bir sey olursa ben ne yaparim diye agladim esim zor sakinlestirdi.
Bende ciksam iyi olacak sanirim

Ya kızlar benim gogus uclarim cok aciyor bu saatten sonra sadece gumus kapak ise yarar mi?
Sadece lansinoh mu alsam?

Kızlar selam. Bugün 40+3 üm ve plesanta bulanıktı. Kaka yapmış benimki sancım çıkmadı. Kalbinin kenarında hafif ödem gördü. Miladını dolduran bebeklerde olabiliyormuş. Bir de diyafram hareketi çok azalmıştı😔 Bebeğin kalp atışları iyi ama su bulanık olduğu içni yarın yatış ve suni ile doğumu başlatmaya çalışacak doktor. Açıklık 2 parmağı geçmiş. Ama maalef sancım yok🤦🏻‍♀️
olaylar doğal gelişsin diye çok uğraştım ama artık bebeğin sağlığından endişe etmeye başladım. Umarım yarın sağ salim atlatırız ve bebeğimize sağlıkla kavuşuruz. Dua edin bize sabah 7 de hastaneye yatış

Ağzına kürekle vururum lütfen süs cunki gece 1 5 arası hic yumuyor
Çok üzgünüm ama durumlar böyle :KK70: bende çok merak ediyodum nasıl olcak diye olduu :KK70:
Yaaa benimki karnımda gndz sessiz gece sabaha kadar hiç durmuyor bi kasık bi kaburga kavga halinde
Geçmiş olsuun kuzuuum😝 benim de hep gece bi hareketlenirdii ki şimdi de öyle gündüz cok sakin cok kolay geciyo gece oldu mu bişe oluyo :KK70:

Çok üzgünüm ama durumlar böyle :KK70: bende çok merak ediyodum nasıl olcak diye olduu :KK70:

Geçmiş olsuun kuzuuum😝 benim de hep gece bi hareketlenirdii ki şimdi de öyle gündüz cok sakin cok kolay geciyo gece oldu mu bişe oluyo :KK70:
Neyse Ramazan’da gece zaten sahura kadar oturuyorum en azından çok fark etmez gündüz de o uyuyunca uyurum inş ev yemek iş güç eşimde artık daha karışmam 🤣🤣

Vay benim halime desene gene 🤣🤣🤣 ne gündüzü var ne gecesi 🥺🥺🤣🤣🤣

Spinal oldum canım. Ama sezeryanda karnıma çok bastırdılar çok bağırdım 😣
Canım benim de spinalde göğsümden karnıma doğru çok bastırdı doktor 1 hafta geçti hala kaburgalarım ağrıyor buraya bir haftadır bakamadım bile ilk defa açtım. Güle güle büyüt bebişini inşallah çok şükür sağlıkla kavuştun sende 🤲🏻🤲🏻

Canım benim de spinalde göğsümden karnıma doğru çok bastırdı doktor 1 hafta geçti hala kaburgalarım ağrıyor buraya bir haftadır bakamadım bile ilk defa açtım. Güle güle büyüt bebişini inşallah çok şükür sağlıkla kavuştun sende 🤲🏻🤲🏻
Kuzum benim o anlık bi acıydı geçti çok şükür . Geçmiş olsunn sanada canım❤

Ya cocuklara bir sey olursa ben ne yaparim diye agladim esim zor sakinlestirdi.
Bende ciksam iyi olacak sanirim
Benim suyum azalmis.Kacak oluyor galiba dedi.
17.10da radyolog a yonlendirdi. Kalbi akimi guzelmis ama yinede uzman baksin dedi eger o dogum derse suni sanciyla baslatacaklarmis.biraz karisik bir gun oldu.Az mantarimda varmis.Eski dogumdan acikligim varmis.
Ben zaten aksamki agrilarimdan anlamistim.

Benim suyum azalmis.Kacak oluyor galiba dedi.
17.10da radyolog a yonlendirdi. Kalbi akimi guzelmis ama yinede uzman baksin dedi eger o dogum derse suni sanciyla baslatacaklarmis.biraz karisik bir gun oldu.Az mantarimda varmis.Eski dogumdan acikligim varmis.
Ben zaten aksamki agrilarimdan anlamistim.
Riske atma canım kendi sancını bekleme hiç. Bende de ağrı çok ama randevum perşembe daha

X