2021 Nisan Anneleri

Bu arada 1. Ay aşımızı olduk bile 🧿 benim prematüre kuzum büyüyor çok şükür henüz 3 kg olmadı ama yakında ulaşır sonrası da daha hızlı ilerler inş normalde daha doğmamış olacaktı 18 nisan doğum tarihiydi 😂
Masallah kuzucuga🧿🥰 benim oglumda 3500 oldu. Bizim yavrular artist formlarini koruyo 😄

Sağol canım inşallah öyledir. Gerçekten yüksek mi çıkıyor ilk tahliller normal mi bu. El kadar daha ne guatrı ya moralim yerle bir 10gün sonra tekrar bakalım dediler.
Evet bir çoğu yüksek çıkıyor ama genelde ikinci testte düşük çıkıyor. Arkadaşımın bebeğinde 3. Testte düşmüştü. Nette felaket tellalı gibi yazılar bar o da okuyup okuyup çok korkmuştu sütü çekilmişti şükür ki birşey çıkmadı

Sarılık düşmeye başladı şimdi guatr değeri yüksek çıktı bu nedir ya
Bizde hastanede yattik sarılıktan hic okuyamadim ben burda ne oldugunu.
Annemi kaybettim pek kendimde degilim.
Gecmis olsun canım.
Hala uyuyor benim kızda insallah eve gottigimizde sarilik tekrarlamaz

Gaz sancısı olabilir ama hep aynı saatlerde oluyorsa kolik de olası benim ilk kızım akşam saat 7-9 arası var gücüyle ağlardı sonra yorulur mızır mızır 11 e kadar sürünürdü bi süre sonra ben bile o saatler yanaşınca geriliyordum belki benim sütümden o da alıyordu birbirimizi tetikliyorduk kimbilir 🤷🏻‍♀️ Çörek otu kaynatıp suyunu veriyordum o baya iyi gelmişti 3 ayda kurtulmuştuk o kolikten sen rahat olmaya çalış çünkü bebekler çok uyanık hemen hissediyorlar
Canım yani kesin her gece şu saatte başlıyo diyemiyorum ama genel olarak gece bi süre bu huzursuzlugu oluyo mutlaka ama buna gece 12 de başladığı da oluyo 10 da 11 de de

Gecmis olsun canım.
Başınız sağ olsun rabbim evlatlarına ömür versin 🙁

Gecmis olsun canım.
Başın sağolsun Rabbim sabır versin

Evet bir çoğu yüksek çıkıyor ama genelde ikinci testte düşük çıkıyor. Arkadaşımın bebeğinde 3. Testte düşmüştü. Nette felaket tellalı gibi yazılar bar o da okuyup okuyup çok korkmuştu sütü çekilmişti şükür ki birşey çıkmadı
Ben de aynı durumdayım canım ya moralim çok bozuldu

Gecmis olsun canım.
Başın sağ olsun canım çok üzüldüm ben de düzenli okuyamıyorum artık. Guatr tsh hormonu yüksek çıktı inşallah sorun olmaz moralim bozuldu

Benim ilk bebeğimde bir hafta bile sürmemişti ama emzirememistim.Simdi 24 gunluguz hala kanamam devam ediyor ve bunda daha iyi kilo verdim..Ben emzirme ile alakalı olabileceğini düşündüm açıkçası..
Bende doğum öncesi kilomdaym şuanda , emzirmede sıkıntı var ama süt şükür var

Gecmis olsun canım.
Başın sağ olsun Allah çocuğuna sana uzun sağlıklı ömürler versin

Gözün Aydın çok sevindim 🥰 sağlıkla sıhhatle büyüsün inşallah 🙏

Bazen doğum sonrası depresyon olabiliyor ya da aşırı korku panik eğer çok ciddi boyuttaysa bi destek alın kendi kendine geçmesini beklemeyin yanınızda bi aile büyüğü yok sanırım bebek bu ağlar normal şeyler ama ilkinde bende onunla ağlıyordum hatta bi kaç kez acile gitmiştik çünkü öyle bir ağlıyordu ki sanarsın bi yeri kırıldı ama bu ikinci de çok sakinim ilk günden kendim baktım hiç stres yok en güzel zamanlarınız böyle düşünceler iyice stresi artırır ne emek verdiniz ne zorluklara katlandınız bu işin mutluluk kısmı bende aylarca kaybetme korkusuyla bebeğimi kucağıma aldım şimdi o ağladığında bile mutluyum çünkü demek ki yanımda sağ sağlıklı pozitif olun biraz 😉
Canım ne güzel anlatmışsın inşallah çabucak geçiririm bende bu günleri tecrübesizlik çok kötü uykusuzluk çok kötü rabbim kolaylaştırsın inşallah işimizi 😔😔

Gecmis olsun canım.
Başınız sağolsun 😔 rabbim size sağlık uzun ömür versin

Başın sağ olsun canım çok üzüldüm ben de düzenli okuyamıyorum artık. Guatr tsh hormonu yüksek çıktı inşallah sorun olmaz moralim bozuldu
Sagol canım.
Insallah olmaz canım.
Bizimde sarilik 19 du geldigimizde 9 a dustu simdi.
Ama korkuyorum eve gidince yine yukselir diye

X