2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızçeler uyku düzeniniz nasıl ya. Ben sabah 6 da uyanıyorum bazen zınk diye gündüz uykum gelip uyuyorum gece 12 12.30.biraz sarsuk belli belirsiz Bi düzenim var yaa
Karışık yavrum ama sabah erken uyanıyorum. Gece bazen hemen geliyor uykum bazen dön dur. Hala çok sıcak buralar zaten ter içinde kalıyorum.

Yaaa sormaaa en cok şıkayetlerımden bırıde uyku 🙄😬 saat bası yat kalk yat kalk sonra bıraz uyuyorum aama abartısız 4.5 kere kalkıyorum wc sonra su öyle bır döngüye giriyorum sabah ısıgına yakın uyuyorum 8.9 ennn gec 10 da uyandığım oldu 10 da sayılı ☠️🙈
Ha yok gece uyanmam çok yok ben sık da tuvaletim gelmez gece kalkmam hiç 🤭
Sadeec sabah erken kalkmak 🤮

kızlar bebeğinizin hareketini gün içinde ne kadar hissediyorsunuz bugün öğleden beri hiç hissetmedim zaten dün hastaneden çıktım biliyosunuz bi tedirgin oldum ya yemek yedim 1saattir yatıyorum tık yok
Şuan düzenli hareket göstermediği için benimkiler sayıp takip etmiyorum ama senin haftan benden öndeydi sanırım. Yani mesela dün kıpır kıpırdı hatta yatınca eşime de elini koydurdum 5 dakika içinde hissetti🤭
Ama bugün çok hateketsizler yani sebebi ne bilmiyorum çok da korkmadım. Ama sende hep belli bir düzen olduysa gözlemleyebilrisin tabiki ama hemen korkma bence 🤗Allahım esirgesin 🤲🏻

kızlar bebeğinizin hareketini gün içinde ne kadar hissediyorsunuz bugün öğleden beri hiç hissetmedim zaten dün hastaneden çıktım biliyosunuz bi tedirgin oldum ya yemek yedim 1saattir yatıyorum tık yok
Bu sabah bende gpzumu acınca bıanda oynamıyor felan demeye basladım bıraz bekledım saga sola döndum sonra kalktımm tatlı yedim evde bıraz dolastım sınra yıne yattım bı muddet ugrastım kalktık bıseyelr atısttırdım sonra yıne yattım sola döndum felan sonradan kımıldama hıssetttım alısınca hareketlere ınsan korkuyor gercekten 😅

Hiç belli olmuyor canım bazen çok bazen az oluyor. Bilemiyorum. Elini koy biraz göbeğine genelde ben öyle yaptığımda küçükte olsa tepki veriyorlar.

Valla daha düzenli bir hareketi yok bazen hic olmuyor bazen cok net hissediyorum henüz düzen icin kücükler galiba

Kızçeler uyku düzeniniz nasıl ya. Ben sabah 6 da uyanıyorum bazen zınk diye gündüz uykum gelip uyuyorum gece 12 12.30.biraz sarsuk belli belirsiz Bi düzenim var yaa
Ben de öyle 12 de yatıyorum mesela 2 de kalkıyorum yürüyorum resmen o kdr uykum kaçıyor sonra yatıyorum 5-6 gibi bi daha kalkıyorum. Sonra 8-9 gibi gözlerime taş iniyo öyle bi uyku basması saçma sapan bi şey. Her uyandıgımda da bebek hareketli oluyor tak tak vuruyor karnıma sağdan soldan 😂 acaba o mu kaldrıyor diyorum 🌺🥰

Hiç belli olmuyor canım bazen çok bazen az oluyor. Bilemiyorum. Elini koy biraz göbeğine genelde ben öyle yaptığımda küçükte olsa tepki veriyorlar.
Geçen gün gunduz hiç hissetmedim çünkü hareketliydim cok bi oturamamıştım taa gece 1 de iki tık tık vurdu oh dedim. Bugun ful oturuyordum yatıyordum mesela maşallah o kadar hareketli ki anlatamam sürekli oynuyor. Değişiyor bence günden güne. Ama belli bi haftadan sonra her gün hissetmek gerekiyormuş hangi haftaydı unuttum. Ben 23 oldum mesela artık sürekli hareketli B bsrbrk88

Ben de öyle 12 de yatıyorum mesela 2 de kalkıyorum yürüyorum resmen o kdr uykum kaçıyor sonra yatıyorum 5-6 gibi bi daha kalkıyorum. Sonra 8-9 gibi gözlerime taş iniyo öyle bi uyku basması saçma sapan bi şey. Her uyandıgımda da bebek hareketli oluyor tak tak vuruyor karnıma sağdan soldan 😂 acaba o mu kaldrıyor diyorum 🌺🥰
Ayy Bi de gece geceeeee 🥰🥰😂
Yok anacım saati yok bunların 😁

3.doz canım ya insallah haftaya detayli ya gideyimde bide o doktorun fikrini alıcam ondan sonra yaptıraym korkuyorm gercekte nerden gelecegi belli degil bide gribi bile böyle atlattm Allah korusun onu belki atlatamam daha önce bir kez gecirdim direk akcigere inmisti biz tedbir alalm takdir Allah tan
Bir danış bakalım doktora en iyisini o bilir ama sinovacsa biraz zaman sonrazaten mutlaka hatırlatma aşısına ihtiyaç oluyormuş biraz araştırdığım kadarıyla 🤷🏻‍♀️ Dikkat et kendine valla hepimiz Allah a emanetiz 🤲

Bir danış bakalım doktora en iyisini o bilir ama sinovacsa biraz zaman sonrazaten mutlaka hatırlatma aşısına ihtiyaç oluyormuş biraz araştırdığım kadarıyla 🤷🏻‍♀️ Dikkat et kendine valla hepimiz Allah a emanetiz 🤲
Yaptırırsam biontech zaten 2 doz sinovac var emanetimiz Allah a valla

Geçen gün gunduz hiç hissetmedim çünkü hareketliydim cok bi oturamamıştım taa gece 1 de iki tık tık vurdu oh dedim. Bugun ful oturuyordum yatıyordum mesela maşallah o kadar hareketli ki anlatamam sürekli oynuyor. Değişiyor bence günden güne. Ama belli bi haftadan sonra her gün hissetmek gerekiyormuş hangi haftaydı unuttum. Ben 23 oldum mesela artık sürekli hareketli B bsrbrk88
bende 20+6 ama 2haftadır hergün hissediyorum bugün sanki hiç yok bilemedim normaldir inşallah

X