2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

bende 20+6 ama 2haftadır hergün hissediyorum bugün sanki hiç yok bilemedim normaldir inşallah
O haftalarda benim de öyleydi bazen hiç oynamıyordu yüzüm düşüyordu 22 den sonra hissetmediğim gün olmadı. Dr bana zaten normal olarak 20-22 arası net hissetmeye başlarsın demişti. Bence normal canım. Ama soluna yat dinle sürekli ben öyle yapıyordum

Günaydın yavrum. Ben de pompa alayım dedim elim gitmedi 😂 kararsızlık kötü şey 😬 ikinci park yatağı aldık bir de gümüş kapak aldım. Park yatakların şimdilik biri bizim evde diğeri annemlerin. Doğum nerede olursa artık 😅
Yaa hadi hayırlısı insallah aynisıni mi aldb park yatak yeni konu bulayım size mama ne almayı düsünüyorsnuz ne olur ne olmaz diye 1 tane almak istiyorum 😄

Günaydın yavrum. Ben de pompa alayım dedim elim gitmedi 😂 kararsızlık kötü şey 😬 ikinci park yatağı aldık bir de gümüş kapak aldım. Park yatakların şimdilik biri bizim evde diğeri annemlerin. Doğum nerede olursa artık 😅
Hadi hayırlı uğurlu olsun kuzum 😍

Hemen gümüş kapağı da sorayım dur 😁 onda çok marka önemli değil diyorlsr da. Ben silverina diye bir marka var kendi sitesinden almayı düşünüyorum xl. Sen ne aldın hangi marka hangi numaraaa

Gümüs kapak gerekli birsey mi hic bir bilgim yok o konuda😃
Ya valla ben onu kesin düşünüyorum. 1.si meme uçlarım şimdiden çok gergin ben mesela karnımı kremlerken göğüslerimi de kremliyorum çünkü kaşıntı oluyor. 2.si cildim atopik çok fazla şeye tepki veriyorum bu sebeple emzirmskten geri kalmak istemem 3.sü de kuzum iki bebe artı ben pompa kullanıcam korumam lazım. Sonra kendimi suçlarım keşke bu faktörlere dikkat etseydim diye.
Pedlerde iş görür elbet ama bakteriyel olarak da temiz ve temassız tutmam gerek oraları. Baksana hamilelikte egzamam bile arttı. Herşey olabilir bende yani 🙄

Ya valla ben onu kesin düşünüyorum. 1.si meme uçlarım şimdiden çok gergin ben mesela karnımı kremlerken göğüslerimi de kremliyorum çünkü kaşıntı oluyor. 2.si cildim atopik çok fazla şeye tepki veriyorum bu sebeple emzirmskten geri kalmak istemem 3.sü de kuzum iki bebe artı ben pompa kullanıcam korumam lazım. Sonra kendimi suçlarım keşke bu faktörlere dikkat etseydim diye.
Pedlerde iş görür elbet ama bakteriyel olarak da temiz ve temassız tutmam gerek oraları. Baksana hamilelikte egzamam bile arttı. Herşey olabilir bende yani 🙄
Hmm anladm canım ben o konularda hic bilgi sahibi degildm valla sagol

Benim de kesin alacaklarım arasında. Şimdiden bile göğüs uçlarıma dokunamıyorum çok hassas yara bere olursa çekilmez o acı. Ama silverette en iyisi diğer markalar iş görür mü emin olamadım 🙄

Normal doğum videoları izlemek ne kelime pilates yapmaya başladım bu hafta ben 😅 plasentam olurda yukarı çıkarsa hazırlıklı olayım diye...

Kızlar 2 saattir falan sağ kasığımdan ağrı giriyor hafif hafif. Dr a yazdım tek taraflı ağrılar çok anlamlı değil, magnezyum almaya başla rahim büyüyordur yazmış... Çok içime sinmedi ama gitmeli miyim sizce Dr a insan korkuyor 😞

Normal doğum videoları izlemek ne kelime pilates yapmaya başladım bu hafta ben 😅 plasentam olurda yukarı çıkarsa hazırlıklı olayım diye...

Kızlar 2 saattir falan sağ kasığımdan ağrı giriyor hafif hafif. Dr a yazdım tek taraflı ağrılar çok anlamlı değil, magnezyum almaya başla rahim büyüyordur yazmış... Çok içime sinmedi ama gitmeli miyim sizce Dr a insan korkuyor 😞
Ben de yoga ve pilatese başladım bu hafta çok iyi hissettiriyor 😇
Geçmiş olsun Yani ağrının durumuna göre gidip bi baktırırdm canım. Magnezyumda ikinci kutuya geçtim ben 1 aydır kullanıyorum

X