2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Arkadaşlar merhaba 6 nisanda transfer oldu 3 gün çift emriyo transferi oldu bugün 11 gün idrar testim bu şekilde çıktı bakarmısınız sizce pozitif mi ilaçların etkisi olabilir mi?
Dondurulmuşsa pozitif canım 🥰🥰🥰
Ama tazeyse bilemiyorum ilaçların etkisi olabiliyormus kan testi daha sağlıklı

kızlar transfer öncesi kovit testi yaptıran var mı çrş transferım var bugün yaptırdım sonucu attım hastane kabul etmeyebilirmiş yarın yaptırmam gerekiyormuş

Arkadaşlar merhaba 6 nisanda transfer oldu 3 gün çift emriyo transferi oldu bugün 11 gün idrar testim bu şekilde çıktı bakarmısınız sizce pozitif mi ilaçların etkisi olabilir mi?
Yani baya belirgin aslında ilaç etkisi olsa hafif silik çıkabilirdi 11 gün olmuş :) hayırlı olsun vardır inşallah yarın kan verin bence😍

@Drystc86 RAAT RAAT Labellaaa Labellaaa tebrik ederim kizlar, allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin.. darisi testi bekleyenlerin sonra da daha transferi bekleyenlerin basina 😍 dua edin bol bol, hem ramazan hem hamis duasi 🙏🏻

Topic gercekten ugurlu gelecek, daha hic negatif yok heralde dimi? Allahimm insalah geri kalan herkesinki de boyle guzel olur 🐣🐣
Her namazda topik arkadaşlarıma da nasip et Rabbim diye dua ediyorum. 🤲 🤗 😇

kızlar transfer öncesi kovit testi yaptıran var mı çrş transferım var bugün yaptırdım sonucu attım hastane kabul etmeyebilirmiş yarın yaptırmam gerekiyormuş
Ben tedavi oldugum hastanede verdim testi kendileri 5 gun önce istediler transfer gününe kadar kendini izole et dediler

Dr lar bişey demedi ama bence yok kuzum ya 2 gün sonra tekrar kan verelim yazmış o da iyi bir yükselme gösterirse 15 gün sonra ultrasona gel yazmıs 🤔🤔
Direkt kalp atışına çağırmış kuzum seni... Hiç kese falan uğraştırmayacak demek ki. Benim Dr Bi şey söylemedi. Ben Bi kadın doğum Dr cuma günü gitmeyi düşünüyorum ama kese muayenesi için 5+3 oluyor görülür bence

X