2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaşadım kuzum elbette bu haftalarda normal bende okşardım. Yerleri dar diye üzülürdüm. Son haftalarda doktor öyle olursa söylememi istemişti ama hastanede idim zaten malum nst de çıkıyordu. Hatırlarsan teee yirmili haftalarda yaşıyordum bunu buraya da yazdım kaç kere. O zaman doktor önemli olmadığını söylemişti. Doğal poposunu dayar başını dayar hareket alanı var henüz derdi. Bol su iç o zaman evde etkisi oluyor olumlu anlamda.
Evet senin erken de başlamıştı. Tamam canım biraz dikkatsizim artık su konusunda

Bol bol foto cekin hatirlayin o hallerini yaaa ayy cok heyecanlii vallahii biz burda heyecanlaniyoruz sizinle birlikte sizi hic dusunemiyorum kuzum benim 😍 ben de sac kestirmem o adeti de bilmem acikcasi 🙄 esinde cok heyecanlidir kuzum yaa Allahim utandirmadan sagliklanalin kucaginiza dunyaniz degiscek resmen 🧿🤲😍
Epey Bi değişecek sanırım 🥰🤲🏻
İnşallahhh hepimiz kuzum hepimiz alalım sağlıkla geçecek elbet bu günler 🤗

Haa ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 kuzum bu arada çikolata için aciliyet durumunda arayabşleceğim bir numara verdiler dün yazmıştım da instadan. Aradım. Yarın çıkarcaklarmış kargoya acil notunu aldı

Aynen sağmaya henüz vakit bulamıyorum 😅😬 sütüm de o kadar yok kuzum. Valla şansa bir şey sağma makinası olayı. Emzik bibs tuttularda vermiyorum. Kıyamıyorum ya 😬 boşa çeksinler enerji harcasınlar istemiyorum çok minikler diye😅 dr browns annem sağ olsun kullandırmadı. Çünkü gerçekten anne memesi gibi çekmeleri gerekiyor kuvvetli. Elimle ucuna bassam zor geliyor süt düşün. Ben istedim ki onu kullanayım annem bu çocukların canı ne eziyet bu git sen iç bundan dedi 🤣😅 süt sağma makinesinin biberonunu kullanıyoruz. Ne çok ne az akıtıyor ama bence gaz yapıyor. Dr browns yine de ben kendi başıma olsam onu kullanırdım. Anneme kalsa wee baby var döndürdün mü ağzına akıyor resmen onunla verecek 🤦🏻‍♀️ İşte bunlara insan sinir oluyor da ne desen sen anlamazsın oluyor. Meme reddi yapmadı Allah tan da işte avent ile veriyoruz.
Ahh bu annelerr ama haklidir belki kuzum ya tecrube sonucta ne biliim 😅 kilo alsinlar da insallah daha iyi emicekler cok cok kuzular masallah onlara 🤲😍

Kızlar ben p.tesi covid testi vericem de Bi daha 100 150 ekstra vermeyim dedim dışarda vereyim dedim siz nerde verdiniz
Kesinlikle para vermem zorda kalmadikca😂kendi calistigim hastanede vermeyi dusunuyorm zaten personel icin yer ayirmislardi sizde oyle bisey yaptilar mi cabuk cikiyor sonuc oyle olunca

Kızlar ben p.tesi covid testi vericem de Bi daha 100 150 ekstra vermeyim dedim dışarda vereyim dedim siz nerde verdiniz
Ben devlet hast vericem günüm belli olsun zaten arabada beklerim sıram gelince gider veririm hastanede 200 TL ye yakın zaten bayağı borclandik😔

Kız zaten çekiyordum da ben çok dillendirmiyodum ama bu gece artık kuş kadar uyudum sabrım mı azaldı anlamadım. Zaten çok geç daldım 5 te bi daha uyan toplamışlar Bi yere kaskatı yapyamuk. Çok arttı toplanmaları çarşambaya dayanmıycaklar galiba yerleri çok daraldı bence
Oyyy oyyy analıkk iştee zor zanaat ama baldan da tatlı işte 😊
Rabbım kolaylıklar versın kuzum
İnsallahh sende az kaldı 🤲 Rabbım saglıkla almanı nasıp etsn 🥰❤️

Cnm ben tüp bebek sürecinde üç kere verdim.. devlet hastanesine gittim anlattım durumu doktor istiyor diye aldılar hemen. Artık devlet hastanelerinde önüne geçenden alıyorlar geçen gün enf. Dok. Gittim bel ağrımda vardı belki coviddir bir test ver dediler..

Kilya Kilya bebekler doğduğunda mama verdin mi hastane çantasına mama koymalı miyim? Mama verdiysen hangi mamadan aldın?
Mama aldım canım ve emmedikleri için mecbur verdim emselerde yetmezdi süt gelmiyor hemen. Ben hipp aldım bizimkiler sevmedi aptamil prematil aldık. Hipp tatsız geliyormuş katkısız şeker yokmuş içinde. Aptamil biraz daha şekerli onu daha çok sevdiler. Aptamil marka olarak hiç sevmiyordum ama bebeler işte canları öyle istedi. Hipp şimdi verdim bir iki kere içiyorlar ama kilo aldırmıyormuş aptamil kilo aldırdığı için minik bebeklere onu öncelikli olarak önemsiyor doktorlar ve onu önerdi.

Kesinlikle para vermem zorda kalmadikca😂kendi calistigim hastanede vermeyi dusunuyorm zaten personel icin yer ayirmislardi sizde oyle bisey yaptilar mi cabuk cikiyor sonuc oyle olunca
Ya onu yaptılar mı bilmiyorum yoktu da. oraya gidiyim dedim benimki çok kalabalık oraya girmesen dedi mikrop falan. Bizim fakülte çok yoğun yaa 🙄

X