2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ya bir buçuk saatlik yol önemli değil kuzum ben transferden iki saat sonra gittim o yolu. Önemli olan bugünü ve sonraki iki günü sakin geçirmen inşallah güzel olacaktır sonu 🤲🏻🤗
İnsallahh canım aminn bu sefer yuzumuzu güldürsün Allahım 😍 beni direk kaldırıp gönderdiler merkezden ama otele gelip uzandım hemen insallah bir sıkıntı olmaz 😍

İnsallahh canım aminn bu sefer yuzumuzu güldürsün Allahım 😍 beni direk kaldırıp gönderdiler merkezden ama otele gelip uzandım hemen insallah bir sıkıntı olmaz 😍
Amiin 💕 Olmaz kuzum ben yola çıkacaktım bir de serum aldım onu da beklemek durumunda kaldık o yüzden.

Hepinize tekrar merhaba beni hatırlarsnız belki 🥰 Negatif transferimden sonra regl oldum yarın ikinci günüm kontrole gidicem eğer yumurtalarım çok çıkarsa belki toplama yapılabilir transfer süreci hemen başlamayacak ama yumurta toplama süreci başlayabilir. Benim rezervim düşük olduğu için çok yumurtam çıkmıyor benim için dua eder misiniz güzel anneler ve anne adayları ❤️

Hepinize tekrar merhaba beni hatırlarsnız belki 🥰 Negatif transferimden sonra regl oldum yarın ikinci günüm kontrole gidicem eğer yumurtalarım çok çıkarsa belki toplama yapılabilir transfer süreci hemen başlamayacak ama yumurta toplama süreci başlayabilir. Benim rezervim düşük olduğu için çok yumurtam çıkmıyor benim için dua eder misiniz güzel anneler ve anne adayları ❤️
Kuzum seni unutmadık ki hiç. Ederiz elbette. Güzel güzel yumoşların olsun. En doğru kararı vermişsin bende eşime öyle demiştim transfer olmaz ama hemen yeniden yumurta toplatmak için başvururum diye. Bende de çıkmıyor maalesef. Sağlıklı embriyoların olsun canım 🤗💞

Cok sevindim canim iyi olmana🤩 hadi insallah guzel guzel kaliteli yumoslarin olur...🤗

Benim de adetim basladi öteki ay kontrole gidecegim bakalim neler olacak..insallah yumurta görünür de..ona gore yol cizecegim🥰🥰

Kuzum seni unutmadık ki hiç. Ederiz elbette. Güzel güzel yumoşların olsun. En doğru kararı vermişsin bende eşime öyle demiştim transfer olmaz ama hemen yeniden yumurta toplatmak için başvururum diye. Bende de çıkmıyor maalesef. Sağlıklı embriyoların olsun canım 🤗💞
Çok teşekkür ederim çok naziksiniz 🥰🙏 senin de mi rezervin düşük peki ama bak ne güzel bebişin tutundu sana annesi 🥰 inşallah sağlıklı olurlar bu kez bir de genetiğe gidecek onun stresi olacak hayırlıs inşallah güzel hayırlı şeyler olur hepimizin hakkında🥰

Merhaba ben birsey sormak istiyorum bende bu ay tüp bebeğe bsladım igneleri vuruluyorum suan igneler acaba bacaklarda ve basınızda agrı yaptımı
Merhaba bende öyle bir etki yapmadı sadece ilk iğnemi olucam gün kendimi çok strese soktum sanırım o yüzden bacaklarım ağrımıştı bi süre

Çok teşekkür ederim çok naziksiniz 🥰🙏 senin de mi rezervin düşük peki ama bak ne güzel bebişin tutundu sana annesi 🥰 inşallah sağlıklı olurlar bu kez bir de genetiğe gidecek onun stresi olacak hayırlıs inşallah güzel hayırlı şeyler olur hepimizin hakkında🥰
Aynen benimde rezervim düşük bir iki yumurta ya görünüyor ya görünmüyor amh 0.2 . Çok şükür tutundular umarım sağlıkla ilerler canım. Süreç uzun riskli önemli olan sağlıkla kucağına alabilmek. Olsun genetiğe gitmesi ayrı kafa rahatlığı olacaktır. Transfer sonrası süreçte kafan daha rahat ede canım. İnşallah sağlıkla gelirler sana 🤲🏻🤗

Cok sevindim canim iyi olmana🤩 hadi insallah guzel guzel kaliteli yumoslarin olur...🤗

Benim de adetim basladi öteki ay kontrole gidecegim bakalim neler olacak..insallah yumurta görünür de..ona gore yol cizecegim🥰🥰
Bana doktorum bir vitamin verdi kuzum yumurta kalitesi için sen kullanıyor musun bir de azcik kilo problemim var ilaclardan iyice sistim biraz zayiflayabilsem iyi olacak 🙏🥰

Bana doktorum bir vitamin verdi kuzum yumurta kalitesi için sen kullanıyor musun bir de azcik kilo problemim var ilaclardan iyice sistim biraz zayiflayabilsem iyi olacak 🙏🥰
Fenamom
Dhea biesteron
D vit
Solgar soya ekstresi
Bide birsey adını unuttum kullanıyordum canim negatif cikinca isyan edip hepsini biraktim bak kac gun oldu içmiyorum...ama baslayacagim bir kaçı bitti almam lazım poffff

Aynen benimde rezervim düşük bir iki yumurta ya görünüyor ya görünmüyor amh 0.2 . Çok şükür tutundular umarım sağlıkla ilerler canım. Süreç uzun riskli önemli olan sağlıkla kucağına alabilmek. Olsun genetiğe gitmesi ayrı kafa rahatlığı olacaktır. Transfer sonrası süreçte kafan daha rahat ede canım. İnşallah sağlıkla gelirler sana 🤲🏻🤗
Insallah canim hayirlisi olsun. Ben yapı olarak çok stresliyim o da çok etkiliyor yumurtlama olayını biraz da stresimi azaltabilirsem inşallah 🙏 Ben 29 yaşındayım canım senin yaşın kaç bu arada

Benim de rezervim dusuk cwnim yas 39 amh 0.5 cikmisti daha da düşmüştür..

Diyete başladım 10 kilo vereceğim en az

Fenamom
Dhea biesteron
D vit
Solgar soya ekstresi
Bide birsey adını unuttum kullanıyordum canim negatif cikinca isyan edip hepsini biraktim bak kac gun oldu içmiyorum...ama baslayacagim bir kaçı bitti almam lazım poffff
Baya varmış seninde bana da pharma supralife women diye bir vitamin verdi

Benim de rezervim dusuk cwnim yas 39 amh 0.5 cikmisti daha da düşmüştür..

Diyete başladım 10 kilo vereceğim en az
Ben de 69kilo oldum ama boyum kısa ideal kilom 57 neler yapıyorsun zayıflamak sağlıklı beslenmek için bir de 18gün yasak var yürüyüş de yapamıyoruz

Ben de 69kilo oldum ama boyum kısa ideal kilom 57 neler yapıyorsun zayıflamak sağlıklı beslenmek için bir de 18gün yasak var yürüyüş de yapamıyoruz
Canim küçük bir yerde yaşıyorum ben küçük te bir sitede otururuyorum burda çıkmak sıkıntı olmuyor:eek:... gunde 10 bin adıma tamamlamaya çalışıyorum cuma günü başladım hergun yürüyorum...
Çıkamıyorsan sende leslie yapabilirsin o da cok guzel...

Son düzenleme:
Insallah canim hayirlisi olsun. Ben yapı olarak çok stresliyim o da çok etkiliyor yumurtlama olayını biraz da stresimi azaltabilirsem inşallah 🙏 Ben 29 yaşındayım canım senin yaşın kaç bu arada
33 yaşımdayım kuzum. Rahatlamaya çalış illa stres oluyoruz süreç kolay değil. O stres hiç bitmiyor. Yumurtam var mı çıkacak mı döllenecek mi kaliteli mi tutunacak mı ilerleyecek mi sağlıkla doğacak mı doğsa bir sürü hastalık riski vs. Hiiiç bir zaman hiç bir aşama son değil hep yenisi belki de her aşama da kaybedeceklerin artacağı için moralin daha da yerlerde olacak endişen korkun daha da artacak. İnsan nereden acırsa o an en kötüsü oymuş gibi geliyor. Aslında hep daha acısı var bu hayatta maalesef. Sonu yok kuzum o yüzden rahatlamaya çalış başka türlü ilerlemiyor hayat. Yaş çok önemli daha gençsin Rabbim nasip edecektir. En doğru zamanda gelecektir sana. İyi beslen vitaminlerini al kuzum moral depola güzel haberlerini alacağız inşallah 🤲🏻🍀

Olucak canım 😍 dualarım seninle 🙏😍 yaz tabii 🙏😍buarada çiğ kabak çekirdeği tavsiye ederim canım tutunmayı kolaylaştırıyormuş ben yemiştim bi 4 5 gün falan😍
Canımsın çok sağol valla ben ilkinde çok dikkat etmiştim sakınmıştım şimdi normal davranıyorum olacağı varsa olur ekstra bişey yiyip içmiyorum normal hayatıma devam ediyorum

X