2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benim testim maalesef negatif cikti😔 Sizleri tanımak güzeldi. Allah hepinize hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin hamile olanlarda hayırlısıyla sağlıkla bebeklerini kucaklarina alırlar insallah allaha emanet olun🙏 inşallah 2. adet dönemimde tekrar deneyeceğiz allah izin verirse
:KK43: vardır hayır inşallah diğer denemede pozitifi alırsın canım

Ulastik cok sukur 8 saat surdu 2 saati dinlenmeyle gecti 6 saat yolculuk yaptim genelde hep yattim ama yine de bilemiyorum cok icime sinmedi keske ucakla gitseydim
uçak evet kısa süreli ama bir sürü prosedürü var ayakta kalırdın. Sonrasında iniş kalkışlarda bazen çok kötü sarsıyor zıplatıyor insanı.Basınçta oluyor. Uçak biraz daha korkutucu geliyor bana eğer çok uzun mesafe değilse tercih etmezdim ben açıkçası kuzum.

Benim testim maalesef negatif cikti😔 Sizleri tanımak güzeldi. Allah hepinize hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin hamile olanlarda hayırlısıyla sağlıkla bebeklerini kucaklarina alırlar insallah allaha emanet olun🙏 inşallah 2. adet dönemimde tekrar deneyeceğiz allah izin verirse
Canım Rabbim inşallah tez zamanda gönlündekini nasip etsin. Allah razı olsun. Yeni gireceğin sürecin güzel geçsin güzel sonuçlansın inşallah 🤲🏻

Bugün 2 pozitif 2 negatif haberi almışız.
pozitif arkadaşları tebrik ederim, gözünüz aydın. Sağlıkla kucağınıza almak da nasip olsun, hayırlı olsun 🐣 darısı bizlere 🙏🏻
Negatif arkadaşlarım, mücadeleniz yeter 💪🏻 Bir sonrakine inşallah sizden de güzel haberler gelir, gönlünüzü ferah moralinizi yüksek tutun. Hayırlısı olsun 💛
darısı tüm isteyenlere. gerçekten bu konuda çok dua ediyorum . rabbim hiç birimizin umudunu kırmasın .

yaaa güzel arkadaşım . ikinci denemede başarı şansın arttı bir de böyle düşün. rabbm en yakın zamanda kırıldığın yerdenn yeşertsin :KK200: çok güzel bir anne olacaksın sen bunu hiç unutma ...

kızlar birşey soracağm.tedavi gördüğüm hastane şehirdışında,benim randevum olduğu için izinli olacağım.peki eşlerimizin izin alması gerekiyor mu bilginiz var mı..

X