2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hicbir gittigimde kanama alani var denmedi kuzum. Ona guveniyorm biraz. Bide daha cok pembe akinti gibi geliyo. Acaba kilcal damar kanamasi diye dusunuyorm
canim kanama alani gormedilerse rahat ol o zaman benim bir arkadasimin 9 ay boyu lekelenme tarzi kanamasi olmus demekki oluyor boyle banada damar kanamasi demisti doktorum

selam kızlar :KK200:
hep okuyorum ama bazen yazamıyorum yoğunluktan
işe başladım
toplama sürecinde rapor almıştım raporum bitti
ben ilk toplamadan 3 tane yumurta toplatmıştım soldakiler yavaş büyüdüğü için sağdakileri almışlardı
soldakiler için de 2.toplama sürecine girmiştim
orada da 4 yumurta vardı ama iğnelerin 4.gününde rahimde sıvı birikmesi gördü doktorum ve iğneleri bıraktırdı
2.toplama iptal oldu
diğer taraftan yani sağdan toplanan 3 yumurtadan 1 i donduruldu , biri zaten küçüktü döllenememiş , diğeri de ilerlemeyedi
şimdi adet oldum 5 gün önce
yeniden gittim kontrole
hoca yumurtlama zamanı yani adetin 12-14.günleri arasında gel dedi
belki sende adetin 2.yarısında başlayacağım tedaviye dedi
birkaç ilaç ismi söyledi ama hatırlayamıyorum
eğer buna karar vermezsem diğer adetle yeniden başlarız dedi
1 tane embriyom var ama hoca sanırım 1 kaç tane daha olmasını istiyor
benden durumlar böyle kızlar
hepinizi takip ediyorum okuyorum hep
kanaması olan arkadaşlarıma dua ediyorum, en yakın zamanda riskli süreç bitsin hepiniz rahat nefes alın kızlar:KK200:
10-11 haziran gibi gidicem yeniden kontrole
inşallah en hayırlısı ne ise o olur kızlar benim için de
bu topik uğurlu , bende inşallah size pozitif haberi verebilirim
:dua:

selam kızlar :KK200:
hep okuyorum ama bazen yazamıyorum yoğunluktan
işe başladım
toplama sürecinde rapor almıştım raporum bitti
ben ilk toplamadan 3 tane yumurta toplatmıştım soldakiler yavaş büyüdüğü için sağdakileri almışlardı
soldakiler için de 2.toplama sürecine girmiştim
orada da 4 yumurta vardı ama iğnelerin 4.gününde rahimde sıvı birikmesi gördü doktorum ve iğneleri bıraktırdı
2.toplama iptal oldu
diğer taraftan yani sağdan toplanan 3 yumurtadan 1 i donduruldu , biri zaten küçüktü döllenememiş , diğeri de ilerlemeyedi
şimdi adet oldum 5 gün önce
yeniden gittim kontrole
hoca yumurtlama zamanı yani adetin 12-14.günleri arasında gel dedi
belki sende adetin 2.yarısında başlayacağım tedaviye dedi
birkaç ilaç ismi söyledi ama hatırlayamıyorum
eğer buna karar vermezsem diğer adetle yeniden başlarız dedi
1 tane embriyom var ama hoca sanırım 1 kaç tane daha olmasını istiyor
benden durumlar böyle kızlar
hepinizi takip ediyorum okuyorum hep
kanaması olan arkadaşlarıma dua ediyorum, en yakın zamanda riskli süreç bitsin hepiniz rahat nefes alın kızlar:KK200:
10-11 haziran gibi gidicem yeniden kontrole
inşallah en hayırlısı ne ise o olur kızlar benim için de
bu topik uğurlu , bende inşallah size pozitif haberi verebilirim
:dua:
Kuşum Aleykümselam
Sıvı birikmesi neden oluyormuş ki acaba. O durum kötü olmuş ama nihayetinde aracımız sağlıklı bir gebelik elde etmek ve yavrularımıza kavuşmak inşallah güzel olur sonrasında. Belki imkanınız el verirse bir toplama daha seninde kafanı rahatlatır Allah ın izni ile. Olmasa da benimde bir embriyom vardı ve tutunmuştu devam etmese de ilk tedavimde. Minimal yumoşun inşallah sana sımsıkı tutunur ve sağlıkla kavuşursunuz 🍀🌸

Kızlar gunler sonra ılkkez vajınadan progestan kullandım yarım saat kadar once eskıden 2 kullanıyordum sımdı 1 tane koydum bakalım leke kanama vs bısey olucak mı cok endıselıyım ama daha fazla etkı oldugu ıcın denemek ıstedım Kilya Kilya senın dedıgın gıbı cok ıttırmeden koydum ayy ınsallah bısey olmaz 🙄🥺

Kızlar gunler sonra ılkkez vajınadan progestan kullandım yarım saat kadar once eskıden 2 kullanıyordum sımdı 1 tane koydum bakalım leke kanama vs bısey olucak mı cok endıselıyım ama daha fazla etkı oldugu ıcın denemek ıstedım Kilya Kilya senın dedıgın gıbı cok ıttırmeden koydum ayy ınsallah bısey olmaz 🙄🥺
Canım benim inşallah olmaz. Kimseyi de yanlış yönlendirmek istemem ama ben kendim ittirmiyordum kuzum

Monaezop Monaezop Brccck Brccck G gofretlisut V vicril17 kızlar neler yapıyorsunuz tekrar başlayacaktınız. Nasıl gidiyor süreçleriniz. Bakın burada tazecik transfer haberleri tedavi süreçleri olan arkadaşlar var. Sizlerden de güzel haberler bekliyoruz her daim. İşiniz rast gitsin kızlar 🤲🏻❤️ Özlendiniz 🍀
Ayyy canım benim ❤️ iyiyim sen nasılsın? Valla epeydir giremiyorum buralara ne var ne yok hiç takip edemedim hamilelik nasıl gidiyor bebişlerin nasıl 😇😇 ben 2. Adeti oldum geçen gittim muayene etmedi ama kan testine göre tedaviyi değiştireceğim bu sefer lucrin iğne vurucaz dedi adetin 21. Günü. Sebebi ise rahimde bişi görmüş adida adenomiyozis miş 😔 buda sanırım rahim duvarının kas içerisinde kalınlaşmasıymis ve buda kanama yapıyormuş benim netten araştırdığım kadarıyla. Dr ihtimal olabilir dedi pek detay vermedi. Lucrin ile nasıl olacak bu iğne tam olarak ne işe yarıyor pek bir bilgimde yok.

Ayyy canım benim ❤️ iyiyim sen nasılsın? Valla epeydir giremiyorum buralara ne var ne yok hiç takip edemedim hamilelik nasıl gidiyor bebişlerin nasıl 😇😇 ben 2. Adeti oldum geçen gittim muayene etmedi ama kan testine göre tedaviyi değiştireceğim bu sefer lucrin iğne vurucaz dedi adetin 21. Günü. Sebebi ise rahimde bişi görmüş adida adenomiyozis miş 😔 buda sanırım rahim duvarının kas içerisinde kalınlaşmasıymis ve buda kanama yapıyormuş benim netten araştırdığım kadarıyla. Dr ihtimal olabilir dedi pek detay vermedi. Lucrin ile nasıl olacak bu iğne tam olarak ne işe yarıyor pek bir bilgimde yok.
Bıraktığın gibi kızlar endişe korku heyecan geçiyor günler 🙂 lucrin kullanmadım kullanan arkadaşlar vardı belki görüp yazarlar baskılamak için yapılıyor sanırım daha uzun bir protokol uygulayacak. O durumu da duymadım kuzum geçmiş olsun. İnşallah sorun olmaktan çıkar 🤲🏻🍀 su gibi geçer

X