2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Proluton ıgne yapıldı
Kan tahlıllerı
İdrar
Bebek ıcın de kontroller yapıldı
Kanaman cogalırsa söyle dedıler
Takıp altındayım suanda baska bısey yapmadılar
Rabbim sana bağışlasın bebeğini Allah'ım gönlünü ferahlatsin duamizdasin🤲

Son düzenleme:
Kizlar pek güzel haberle gelmedim.

Düşük yapıcam bebeğimin kalbi durmuş. Kesede bozulmuş. Yarina kadar biraz daha beklicez hepsi düşmezse ilaçla, kürtaj olucam.

Siteye pek yazmam ama okurum sizleri bi süre ama sonra burdayim elbette umut hep var. Sizlere sağlıklı doğumlar diliyorum. Bebekleriniz doğmadan bende yetişirim araniza umarim. İyi kötü dertleştik hakkinizi helal edin ben her anlamda detoksa girip biraz rahatlamak istiyorum. Sizleri seviyorum... Mesajima vereceginiz guzel dilekleriniz olacak simdiden hepinize tesekkür ediyorum.
Cnm çok üzüldüm inan ki ama sen çok güçlüsün hemen toparlarsin bu topikte bebeğini kucağına aldigin günleri göreceğiz hep birlikte 🤲

Canım Chocalete Chocalete ;
Veren de Rabbim, alan da...
Çok üzüldüm, başka da diyecek bir şey yok gerçekten. 😔
Tam 2 hafta önce Çarşamba günü ben de bebeğimin kalbinin durduğunu öğrenmiştim. Cuma günü kürtaj oldum, biliyorsun.
Şimdi 2 hafta deyince çok değişik geldi, sanki çoooooooook uzun zaman geçmiş gibi nedense.
Dün de göbeğimdeki morluklar dikkatimi çekmişti, hala niye geçmedi diyordum.
Sanki aylar yıllar önceymiş gibi. 😳
Demek ki Rabbim sabrını veriyo.
İnsanız, alışıyoruz bir şekilde.
Rabbim güç kuvvet versin sana da. 🤲
Birlikte yetişiriz diğer arkadaşlara inşallah. 😉
Bi dolu tecrübeli anne var burada.
Hiç bırakmayalım yakalarını, tamam mı? 😂
İns bu günleri unutup bebeğinle ugrastigin günler gelecek🤲

Kuzum devamlı tuvaletteyim ya ben de çok su içerim zaten normalde de ☺️ Yürüyorum tur atıyorum işte cuma ya kadar annem bende saolsun sonra yavaş yavaş işlerimi görürüm bende ☺️ Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🥰 kan sulandırıcı verdi göbekten o çok fena ya 😂 ama vajinal tablet falan vermedi progestan kalça iğnesi devam 👊 aynen gider kan veririz ama hevesim var idrar testine bi gün önce de onu yaparım belki diyorum 🤷🏻‍♀️😂
Cnm kan sulandırıcı ilacı verirken yavaş adımlarla yürü ve çok yavaş ver ilacı ne morarma ne acıma oluyor..

Düşük yapıcam bebeğimin kalbi durmuş. Kesede bozulmuş. Yarina kadar biraz daha beklicez hepsi düşmezse ilaçla, kürtaj olucam.

Siteye pek yazmam ama okurum sizleri bi süre ama sonra burdayim elbette umut hep var. Sizlere sağlıklı doğumlar diliyorum. Bebekleriniz doğmadan bende yetişirim araniza umarim. İyi kötü dertleştik hakkinizi helal edin ben her anlamda detoksa girip biraz rahatlamak istiyorum. Sizleri seviyorum... Mesajima vereceginiz guzel dilekleriniz olacak simdiden hepinize tesekkür ediyorum.
Canım çok üzüldüm inan. Allahım sabrını ve umudunu çok etsin. Umarım herşeyin hayırlısı ve daha güzeli seni bekliyor olsun. Yakın zamanda da Rabbim in izniyle hayırlı haberlerini duyarız inşallah 🤲🏻Allah sabır versin tekrardan gönlünü ferah tutsun inşallah 🤲🏻

Canım benim çok üzgünüm.. Ne desek üzüntüne merhem olmaz. Bu sefer olmadıysa bir sefer olacak, güzel haberlerini alacağımız günü bekleyeceğiz 🌸

Haftamız günümüz dahi aynı kuzum benim o kadar dua ettim ki sana gözlerim dola dola. Rabbim kucağını boş bırakmasın bebeğine de sana da şifa versin kısa zamanda hayır ile sana nasip etsin devamını
canım yeni gördüm çok sağol iyyim yani ağrı ve leke devam idare ediyorum inşallah iyi olur bakalm çok kötüleşmezsem pazartesiye kadar gitmiyim dr a diyorum pztsi rapor almak için gideceğim o gün bi kontrol olurum tekrar sen nasılsın

canım yeni gördüm çok sağol iyyim yani ağrı ve leke devam idare ediyorum inşallah iyi olur bakalm çok kötüleşmezsem pazartesiye kadar gitmiyim dr a diyorum pztsi rapor almak için gideceğim o gün bi kontrol olurum tekrar sen nasılsın
Hamdolsun bende birşey yok ama kötü oldum bir an ya rabbim bebeklerimizi sağ salim kucaklarımıza aldırsın. Ben de hastanede vs kaldım seni çok iyi anlıyorum şu an

Eşim yapıyor ayy valla bi sıkıntılı olan kısım o deneriz kuzum 🤷🏻‍♀️ Progestan mı neden bilmiyorum çok aşırı uyku yapıyor bana anlamadım gitti ☺️ Zaman geçmiyor sanki ☺️
ben yoğun progestan alıyorum.2 ağız 3 vajina 2 göbekten iğne.çok yorgun hissettiriyor.hatta ağızdan aldıktan iki üç saat sonra şarhoş oluyorum resmen,başım dönüyor,kafam yerinden kalkmıyor,göz.açamıyorum.1-2 saat uyuyup kendime geliyorum. senide kalçadan yapılan etkiliyordur..

Olmak konusunda çok eminden sıra gelince de bir tedirginlik oldu bir de hangi aşı bilemiyorum
Benim doktorum, “ Biz ilk aşı olanlardanız bize sinovac vurdular bir doz biontech olabilmek için ugrasıyorum kesinlikle biontech “ demişti. Ama daha hamilelik için sormadım kontrole gittiğimde sorucam fikirlerini.

Benim doktorum, “ Biz ilk aşı olanlardanız bize sinovac vurdular bir doz biontech olabilmek için ugrasıyorum kesinlikle biontech “ demişti. Ama daha hamilelik için sormadım kontrole gittiğimde sorucam fikirlerini.
okuduklarım kesinlikle biontech diyor kafam iyice çorba oldu... yaptıran bir çok gebe olmuş. yeni teknoloji olduğu için hala tereddüt ediyorum. Buraya da yazarsan sevinirim bende birkaç doktora soracağım

okuduklarım kesinlikle biontech diyor kafam iyice çorba oldu... yaptıran bir çok gebe olmuş. yeni teknoloji olduğu için hala tereddüt ediyorum. Buraya da yazarsan sevinirim bende birkaç doktora soracağım
Benim şuanda 5 arkadaşım hamile. 5 i de farklı doktora gidiyor ve hiçbiri önermemiş. Kesinlikle yaptırmam diyorlar. Bi tane arkadasımın doktoru da ileride bebekte nasıl bir etki bırakacagını kimse bilmiyor sonuçta yıllardır yapılmış bir aşı değil ben bu sorumluluga girmem yaptırmanı önermiyorum demiş. Ben tedaviye başlayacagım ay yani kasımda covid olmuştum ve çok zor bir süreçti gerçekten o covid ilaçlarını içmiştim mecburen. Hamilelikte mesela o ilaç asla kullanılamaz. Bilmiyorum aşı olmayacagım sanırm ben ama yine de doktoruma sorucam canım aklımdan çıkmazsa yazarım pazartesi inşallah

Böyle şeyler yaşandıktan sonra çok birşey söylenmesin konu hemen kapansın isterdim hep o yüzden hiçbir hamileliğimi kimse ile paylaşmadım. Çünkü düşük yapmak kadar doğal birşey yok onu öğrendim. Sağlıklı olan devam ediyor sağlıklı olmayan da çok şükür Allah tarafından vücuttan atılıyor. Bence bunun kadar mucizevi birşey yok ve Erken kayıp yaşayanlar olarak Allahın sevgili kulu oldugumuzu düşünüyorum. Allah var Gam Yok... İnşallah 🤲 herşey güzel devam edecek ! Positive vibes 🙌

X