2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

RAAT

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2021
397
1.019
30
Devlet
Protestanı 3 kutu
Estroferim 1 kutu
Aspirini 1 kutu
Climara bantı 1 kutu verdi bana.
Doktorum ilaçların günlük dozları fazla verdi ki herkese fazla veriliyor genellikle.Haliyle 28 gün dolmadan bitiyor ilaçlar.Doktor reçetede yazsa bile devamında ücretle alıyorsun.Tanıdık bir eczacıyla anlaşıp borç yapıp sonrasında yazdıradabilir.

protelux verdi Birde ona ne rapor ne devlet karşılıyor.

arkadaşalara Bilgi olsun diye açıklama yapayım dedim 😘
Evet ben de tanıdık eczane ile anlaşıp ödedikçe verdim. (eczacı kız kardeşim) 😊

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-12-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 222 gün kaldı.

Bebeğiniz dokunmalara karşı refleks gösteremeye başladı. Artık bir nesne bebeğinizin kafasına dokunursa, bebeğiniz dönecektir. Bebeğinizin iç kulağında vücut denge sistemini sağlayan yarım daire kanalları oluşmaya başladı. Bebeğinizin dış kulağı şekillenmeye devam ediyor. Bebeğinizin erken kaydedilebilir beyin dalgaları oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

cimcimeecimcimee

Benim hala umudum var 💕
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2014
158
289
31
Cnm mesela bana doktor climara bantı 4 günde bir değiş dedi.2 kutu yazdı o yüzden birini devlet karşıladı birinin ücretini cebinden vereceksiniz dedi.
Estrofermide günde 3 tane verince 2 kutu cebimden vereceksiniz dedi
progestanı günde 3 ağız 2 vajina verdi 5 kutu yazdı 2 si cebinden vereceksiniz dedi.

Bende tedaviye başladım devletin karşıladığı kadar aldım.tanıdık eczaneyle görüşüp borç yapıp diğerlerin alırım derken tedavi iptal oldu.ilaçlar stok olmuş oldu 😅😅
Ben daha yeni aldım hatta sağlık ocağında yazdırdım climarayi. özelde mi tedavi oluyorsun . Acaba ozel yada devletteki doktorun yazabildiği ilaç sayısı değişiyor mu. Bende 5 günde bir değiştiriyorum. Bir dahakine ihtiyacın olursa 3 er kutu yazdır ödemezse almazsın şansını dene 🙂