Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Yaa beklersin adet olmazsın. Beklemezsin şak diye olursun bilmem mi 🤢 hele kazasız Bi ol da İnş sağlıcakla başlarsın sürece. Balal bugün 8.günüm tık yok. Tüp bebek merkezleri bakıyorum özel devlet fiyat süreç bilmem ne. Kafam 3500 kere karışıyor resmen. Başkaları kadar şak diye kolay olması artık güç ama, çok ta zorlamayalım yıllarca :KK43:

Hiç sorma ne tıkandı diyorum pazartesi doktora gidecem bakalım ne olacak artık araştırmada yaptırcam doktor peşinde koşuyorum bir yandan bir yandan adet pat cumadan oluyorum pazartesiye 4 gün olmuş olmaz bilmem ney valla geldi şimdi de başıma adet olmama artık ne gerekiyorsa bende onu denemek istiyorum aşılama bir kere yapsam artık nereye giderse gidecem. 👍 İnşallah canım insanın önüne engel çıkması ayrı yoruyor insanı. 😒Tamam zaten hep engellerle dolu biliyorum da zorlamasında da bir hayır demekten başka çarem yok. 🙈 🙏🏼
Ama 8.gün erken illa birşey olacak diye kaide yok dur bakalım ne olur bilinmez gelsin günün çok erken olumsuz düşünmen için. 🤗 Boşver tüp müp nasıl olacaksa hayırlısını nasip etsin rabbim boşver şu başkalarını napalım bizim payımıza zorlamak düşmüş beklemek düşmüş yinede sağlık olsun demi 💟ben inanıyorum birgün herşey çok güzel olacak 🙏🏼

Hiç sorma ne tıkandı diyorum pazartesi doktora gidecem bakalım ne olacak artık araştırmada yaptırcam doktor peşinde koşuyorum bir yandan bir yandan adet pat cumadan oluyorum pazartesiye 4 gün olmuş olmaz bilmem ney valla geldi şimdi de başıma adet olmama artık ne gerekiyorsa bende onu denemek istiyorum aşılama bir kere yapsam artık nereye giderse gidecem. 👍 İnşallah canım insanın önüne engel çıkması ayrı yoruyor insanı. 😒Tamam zaten hep engellerle dolu biliyorum da zorlamasında da bir hayır demekten başka çarem yok. 🙈 🙏🏼
Ama 8.gün erken illa birşey olacak diye kaide yok dur bakalım ne olur bilinmez gelsin günün çok erken olumsuz düşünmen için. 🤗 Boşver tüp müp nasıl olacaksa hayırlısını nasip etsin rabbim boşver şu başkalarını napalım bizim payımıza zorlamak düşmüş beklemek düşmüş yinede sağlık olsun demi 💟ben inanıyorum birgün herşey çok güzel olacak 🙏🏼
O günü halay mendillerimle bekliyor olacağım 🤩🤩🤩 Biz arkadaşlarla anlaştık bu gemiyi son birimiz gebe kalana kadar terk etmeyeceğiz 😅😅😅

Arkadaşlar merhaba 22 sinde adet olmuştum aşılama yaptıracağım ümidiyle doktoruma gittim, doktorum aşılama yapmaktan vazgeçti . Geçen ay 6 haftalık düşük yapmıştım daha doğrusu kimyasal gebelik bu arada bu benim 4. kimyasal gebeliğim , o yüzden bu adet dönemin geçsin gelecek ay bakalım dedi, biraz moralim bozuldu ertelendiği için ama vardır bunda da bir hayır dedim bu ayı öylelikle geçiştireceğim.

Kızlar merhaba ilk aşılamamı oldum Allahın izniyle 11:20 de işlem oldu 12:20 de hastahaneden ayrıldım 1 saat beklettiler progestan coraspin ve folik asit yazdılar yarından itibaren başlayacağım eve 3-4 kez wc girdim hiç birşey yoktu uyudum uyandım şimdi gittiğimde peçeteye kan geldi korktum sizlerde de olmuşmuydu

D demet7688 demeet kuzum napıosun? Birkaç yerde İzmir 9 eylülde tüp bebek yaptıranları gördüm özelden konuştum. Sanki ikna oldum ben de. Çok git gel yapılmıyormuş. Süreçten doktorlardan Hemşireler den ortamdan çok çok memnun olduklarını ifade ediyorlar. Mali olarak da zaten uygun. Olumsuz olursa gidebilirim diye düşünüyorum. Paylaşayım dedim seninle de
Cok sağol canim benim iyiyim🌸🌸🌸 biz en iyisi devlete gidelim canım.ayni paralara tup bebek yaparız orada. Dokuz eylül de benim için uygun.simdi de cok sevindim senden de olumlu yorumlar duyduğum için.ama canım senin daha zamanın var.simdiden düşünme bunları nolursun😞 son kararımız olsun. Eger Allah göstermesin olumsuz bi durum olursa dokuz eylül e gidelim.

Arkadaşlar merhaba 22 sinde adet olmuştum aşılama yaptıracağım ümidiyle doktoruma gittim, doktorum aşılama yapmaktan vazgeçti . Geçen ay 6 haftalık düşük yapmıştım daha doğrusu kimyasal gebelik bu arada bu benim 4. kimyasal gebeliğim , o yüzden bu adet dönemin geçsin gelecek ay bakalım dedi, biraz moralim bozuldu ertelendiği için ama vardır bunda da bir hayır dedim bu ayı öylelikle geçiştireceğim.
Bende ilk defa kimyasal geçirdim sürekli olması hakkın da bişeyler dediler mi

Yaaa ciddi misin inşallah öyle olur hayırlısı. Bunu duyduktan sonra moralimi bozmıcam asla aklıma gelecek hep teşekkür ederim 😍🥰
Canimm rabbim umutlarımızı kucağımıza versin oyle sevinirim ki 🤲🤲 benimde 27 nisan test gunum 13 nisanda asilama oldum cok korkuyorum cok heycanliyim

Kızlar merhaba ilk aşılamamı oldum Allahın izniyle 11:20 de işlem oldu 12:20 de hastahaneden ayrıldım 1 saat beklettiler progestan coraspin ve folik asit yazdılar yarından itibaren başlayacağım eve 3-4 kez wc girdim hiç birşey yoktu uyudum uyandım şimdi gittiğimde peçeteye kan geldi korktum sizlerde de olmuşmuydu
Canim kan pıhtılaşma sorunun var mi ? Coraspin neden verdiler

Bende ilk defa kimyasal geçirdim sürekli olması hakkın da bişeyler dediler mi
Geçmiş olsun canım benım rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah , ben 2 yıldır özele gittim hiç birşey bulamadılar kimi rahim duvarı ince dedi kimi hormanlardan kaynalı dedi , şuan 4 aydır gittiğim doktorum sağolsun ne gerekiyorsa yaptı benden rahim filmi eşimden sperm testi ne yapılması gerekiyorsa yaptı temiz çıktı. En son kromozom ve trombofoli testi yaptırdı baya bir uzun süre sonuç bekledim 45 gün kadar , heterozigot mutasyon denilen bir hastalık çıktı ve ilaç tedavisine başladı .

ben heterozigot olduğum için bana da coraspirin başlattı , kan pıhtılaştığı için bebeğin kalbi kan pompalayamıyor ve kalp atışı duyulmadan düşüğe sebep oluyor

ben heterozigot olduğum için bana da coraspirin başlattı , kan pıhtılaştığı için bebeğin kalbi kan pompalayamıyor ve kalp atışı duyulmadan düşüğe sebep oluyor
Canim bu kan pıhtılaşma testi sonucu hemen cikiyor mu ? Benim pozitifse 27 nisanda insallah bu testi yaptirmak istiyorum varsa bisey ben de baslayim coraspirin çok korkuyorum zaten zor elde edebiliyoruz şimdiden kendim kullansam zarari olur mu acaba asprinin

Cok sağol canim benim iyiyim🌸🌸🌸 biz en iyisi devlete gidelim canım.ayni paralara tup bebek yaparız orada. Dokuz eylül de benim için uygun.simdi de cok sevindim senden de olumlu yorumlar duyduğum için.ama canım senin daha zamanın var.simdiden düşünme bunları nolursun😞 son kararımız olsun. Eger Allah göstermesin olumsuz bi durum olursa dokuz eylül e gidelim.
Haklısın ama ne bilim hissiyatım o yönde :KK43: Sen görüşürsen beni de haberdar eder misin. Acaba adete denk gelen bir randevu nasıl oluşturuyorlar malum özelin konforu kadar olmayacaktır 😁

Pıhtılaşma sorunum yoktu aslında ama oda önemliymiş kullanmam gerekiyomuş günde 1 tane oda kolaylaştırıyomuş tutunmayı
Tamam canim cok saol benimde aklımdaydı bu cunku kullansam kendim diye ama cesaret edemedim 3 gun kaldi sonucumu öğrenmeye kullanicam 3 gun

Tamam canim cok saol benimde aklımdaydı bu cunku kullansam kendim diye ama cesaret edemedim 3 gun kaldi sonucumu öğrenmeye kullanicam 3 gun
Yok canım başlama. Aspirin kullanımının açık kanamalarda olumsuzluğu pıhtılaşma yı geciktirmesi olur ve kanama miktarın artar. Allah korusun olumsuz ise adet kanamanı etkiler. Zaten arkadaşın dediği gibi sorun kalp atımı zamanında oluşuyor. Ondan önce sarı cisimcik denilen bir madde ile embriyo ihtiyaçlarını karşılıyor. Sorun oluşmadan gebeliği fark edersin adet zamanında. Bri de mavi tüpte kan bakıyorlar. Hormon testi gibi 1 saatte çıkıyor canım ☺️

Canim bu kan pıhtılaşma testi sonucu hemen cikiyor mu ? Benim pozitifse 27 nisanda insallah bu testi yaptirmak istiyorum varsa bisey ben de baslayim coraspirin çok korkuyorum zaten zor elde edebiliyoruz şimdiden kendim kullansam zarari olur mu acaba asprinin
45 güne yakın bekledim bu testlerin sonucu geç çıkıyor canım benim , kafana göre kullanma bence aspirin bazı bünyeye zarar diyorlar onların dozu var 100 , 200 , 300lük ben her gün içiyorum son yaptığım düşükten sonra , bir gün bile aksatma dedi doktorum.Hamile kalırsan da clexan diye iğneye başlayacağım dedi ,Kllanmak istiyorsan da dozunu danış en azından doktora her gün mü haftada kaç gün örneğin

X