Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Tamam canim cok saol benimde aklımdaydı bu cunku kullansam kendim diye ama cesaret edemedim 3 gun kaldi sonucumu öğrenmeye kullanicam 3 gun
Ben yaklaşık 2 aydır coraspin d vitamini ve folik asit kullanıyorum canım vitamin takviyeli hepsini doktor yazdı bittikçe alcaksın dedi

Yok canım başlama. Aspirin kullanımının açık kanamalarda olumsuzluğu pıhtılaşma yı geciktirmesi olur ve kanama miktarın artar. Allah korusun olumsuz ise adet kanamanı etkiler. Zaten arkadaşın dediği gibi sorun kalp atımı zamanında oluşuyor. Ondan önce sarı cisimcik denilen bir madde ile embriyo ihtiyaçlarını karşılıyor. Sorun oluşmadan gebeliği fark edersin adet zamanında. Bri de mavi tüpte kan bakıyorlar. Hormon testi gibi 1 saatte çıkıyor canım ☺️
Ayy canim harikasin cok tsk ederim super.hemen bakiliyorsa. Dogmamis çocuğa don biciyorum 10.aydir uslanmadim daha ortada yok bak ben ne derdine düşmüşüm kafalar gitti artık elimde değil 😂💞

Haklısın ama ne bilim hissiyatım o yönde :KK43: Sen görüşürsen beni de haberdar eder misin. Acaba adete denk gelen bir randevu nasıl oluşturuyorlar malum özelin konforu kadar olmayacaktır 😁
Canim doktorun adi Recep Emre Okyay. Mesai saatler içinde randevu alabiliyormuşuz topicteki arkadaşımız önermişti bana da. Kendisi de cok memnun. Özel gibi düşünelim bence🤗 cok hastasi var anne olan hemde aşılamayla. Cok ilgiliymiş zaten kendisi bikete araştır internette istersen🌹

Canim doktorun adi Recep Emre Okyay. Mesai saatler içinde randevu alabiliyormuşuz topicteki arkadaşımız önermişti bana da. Kendisi de cok memnun. Özel gibi düşünelim bence🤗 cok hastasi var anne olan hemde aşılamayla. Cok ilgiliymiş zaten kendisi bikete araştır internette istersen🌹
Araştıracağım ben de çok sağol canım benim. Peki şimdi ilaçlardan dolayı adeti kestiremiyoruz ya. Diyelim ki şak diye salı oldum. Çarşamba yada perşembe gitmem gerekirse 1-2 gün kaladan randevu alabiliyor muyuz? Bir de muayeneler ücretli oluyor dimi onlarda da? Onu da bilmiyorum

Araştıracağım ben de çok sağol canım benim. Peki şimdi ilaçlardan dolayı adeti kestiremiyoruz ya. Diyelim ki şak diye salı oldum. Çarşamba yada perşembe gitmem gerekirse 1-2 gün kaladan randevu alabiliyor muyuz? Bir de muayeneler ücretli oluyor dimi onlarda da? Onu da bilmiyorum
Canim merikua dan öğrenmiştim bende ama muayene ücretini hatırlamıyorum. Önce zaten öngörüşmeye gideriz ben devlete uygunmuyuz diye sorarız sanırım. Of ya bunları düşündükçe özele yöneliyorum işte. Keske bizimde hepimizin de bebegi olsaydi o paraları bez kıyafet oyuncak parasi yapsaydık gecen zamanlarımızı da onlara harcasaydik diyorum 😞😞 Allahim bizi gör artık nolursun 🤲🤲🥺

Ya kızlar kadınlar Kulübü uygulamasının bildirimi yok mu. Uygulamayı kullanıyorum ama buraya bakmadan kimler yazmış yorum yapılmış mi göremiyorum

Araştırma hastanesine çok yakınım, aynı 1 saatte çıkıyor akşam gideyim diyorum. Belki gecikme olmuştur diye bekliyorum ya
Bu korkuyu iyi biliyorum canim sırf negatif görcem korkusuyla ben de hep erteliyorum
Kızlar aşılamamın 12. Günü kan testimin sonucu beklediğim gibi negatif. Benim için hayırlı olan buymuş, miniğimin bana gelmek için daha zamanı gelmemiş🥰 sonuç bekleyen diğer arkadaşlarım umarım sizler pozitifi görürsünüz🙏🏻💕 bu ay negatif sonuç alanlar olarakta allahım nasip etsin en yakın zamanda miniklerimize kavuşalım inşallah🙏🏻❤️
Canim daha erken değil mi 14. Gun baktir dedi doktorum özellikle sonradan da döllenme olabilir
Benim şimdi adetin 11. Günü oldu aşılama 4 ünde test vercem oldu ki negatif normal adet tarihim de mi adet olmam lazım aynı durumu yaşayan var mı
Canim bana doktor hesaplayıp test tarihi mi soyledi asilama Günü yumurtamin catladigj gun yani bunun üzerine 14. Gun test günün oluyor eski regl tarihini bosver. 13 nisanda asilama oldum 27 nisan test günün dedi doktor
Görüştüm ama doktorun umursamazlığı canımı sıktı adetle düşürürsün dedi ya adet olmazsam ne olacak diye ben sordum o zaman gel bakalım dedi. Yine yeniden doktor değiştiricem tutunamadım bi yere 😔
Canim Allah sana vesile olacak doktorla karşılaştırsın seni

Bu korkuyu iyi biliyorum canim sırf negatif görcem korkusuyla ben de hep erteliyorum

Canim daha erken değil mi 14. Gun baktir dedi doktorum özellikle sonradan da döllenme olabilir

Canim bana doktor hesaplayıp test tarihi mi soyledi asilama Günü yumurtamin catladigj gun yani bunun üzerine 14. Gun test günün oluyor eski regl tarihini bosver. 13 nisanda asilama oldum 27 nisan test günün dedi doktor

Aynen öylee korkudan hala daha gidemedim yarın gideyim dedim

Hiç paüye gittin mi canım ben oraya da gidiyordum ama randevu alamayınca mecbur özelden aldım. Alabilirsem cihan kabukçudan alıcam ne olur olmaz yunus aydında aldım ama mayısa verdiler randevu
Yok canım gitmedim düşünmedim bile yalan söylemiyim çünkü üniv hastanelerinden çok çektim kücükken hep denek yapmaya çalıştılar. 😔😔 bende ilk ocakta aramıstım şubat ayına randevu vermişlerdi. Nisanda da ilk aşılamayı yapabildik heyecanlı bekleyişteyim bende

Kızlar merhaba ilk aşılamamı oldum Allahın izniyle 11:20 de işlem oldu 12:20 de hastahaneden ayrıldım 1 saat beklettiler progestan coraspin ve folik asit yazdılar yarından itibaren başlayacağım eve 3-4 kez wc girdim hiç birşey yoktu uyudum uyandım şimdi gittiğimde peçeteye kan geldi korktum sizlerde de olmuşmuydu
Benimde biraz lekelenme tarzında kana benzer olmuştu o yüzden bence korkulacak bir şey yoktur canım ama devam ederse doktoruna danış bence

Peki medical park için tüp bebek fiyatları ne durumda. Dün arkadaş irenbe için paylaştı hesap yaptım baya gider. :KK43:
Tüp bebek fiyatlarını bilmiyorum ben aşılama için araştırma yapıyordum. Ocak ayın da sorduğumda 2 bin civarıydı mikroçip aşılama var birde o biraz daha pahalı isterseniz arayın sorun bilgi veriyorlar

Benim doktorumda 12.gün baktırmamı istedi canım🤷🏼‍♀️ Her doktor farklı zamanda istiyor sanırım 15.gün yaptır diyenlerde olmuş hiç gün vermeyenlerde🤷🏼‍♀️

Benim doktorumda 12.gün baktırmamı istedi canım🤷🏼‍♀️ Her doktor farklı zamanda istiyor sanırım 15.gün yaptır diyenlerde olmuş hiç gün vermeyenlerde🤷🏼‍♀️
Ayy oyle mi simdi içime düşürdün yaptırsam mi yarin cok korkuyorum...

Ayy oyle mi simdi içime düşürdün yaptırsam mi yarin cok korkuyorum...
İçin nasıl rahat edecekse öyle yap canım. Senin aşılamanda 13ndeymiş. Pozitif çıksaydı bile 2 gün sonra testi tekrarlamam gerekicekti seninde aynı şekilde yarın pozitif çıksa bile 2 gün sonra testini tekrarlaman gerekicekti en iyisi doktorunu dinle 14.gün ver canım en azından biraz daha garanti olur ve doktorunu dinlemiş olursun

X