2021 Nisan-Mayis-Haziran transfer Olucaklar.

Arkadaşlar bir bilgi paylaşmak istiyorum.Özel merkezlerde tüp bebek yaptirmak isteyenlere bir önerim var.Çider isminde bir dernek var.Bu dernek ile irtibata geçtiğinizde sizlere gerçekten de sorduğunuz bir çok konuda destek olmaya çalışıyorlar.Ben geçtiğimiz hafta başvurdum ve beni kısa durede aradılar.Ayrica bir kaç ilde özel hastanelerde Çider araciligi ile randevu alıp gittiğinizde sizlere 800₺ indirim yapıyorlar.Bu süreç maddi manevi hepimizi yıpratıyor.Acikcadi ben çok memnun kaldım umarım sizler içinde faydalı ve ugurlu olur.Dernege kesinlikle herhangi bir ücret falan ödeme yok.Ama olur da bu tedavide sağlıkla bebeğimi kucağıma alırsam ilk isim bu dernek ile iletişime geçip bende elimi taşın altına koymak istiyorum.Linkini aşağıya bırakıyorum lütfen çekinmeden bilgi alın.

Merhaba puritans pride dhea yı doktorunuz mu önermişti bir de eczaneden mi aldınız faydasını gördünüz mü? cevaplarsanız sevinirim
Evet doktorum onermisti.eczanelerde de satiliyor..ama.ben bir dukkandan almistim..bu tarz urunler satan..eczaneden degil..

Ben internetten alacağım galiba ne kadar oldu siz başlayalı bir etkisi var mı
Canim ben cok tedavimde kullandim..kimsinde yumurta sayim artti kimisinde artmadi..bilemiyorum etkisi oldumu..yani soyle aslinda durum..doktorumda bana demisti..etkisi saglik bakanligi tarafindan belirlenmemis..ama denemekte ne kaybedebilirizki..ben en son gecen sene temmuzda kullanmistim..cok bi etkisi oldugunu dusunmuyorum..ama herkesin anatomik yapisi farkli..rastgele kullanmayin lutfen..cunki dhea yi kimileri gunde 1 kere kimileri gunde 2 kere kimileride gunde 3 kere kullaniyor..benim yumurtam azdi..1 tane yumurtam oluyodu..o yuzden sanirim doktorum gunde 3 kere kullanmami soylemisti..ama doktor tavsiyesi olmadan asla kullanmayin..cunki bu hormon..yan etkileride cok..vucudunuzdaki kistleri bile buyutebiliyo..en fazla zaten 3 ay kullanabikiyosunuz...bence kaliteyi asla artirmiyor..yada bende oyle oldu..belki sayiyi artiriyo olabilir..oda..kesin degil..saglik bakanliginin bu yonde bi aciklamasi yok..

Canim ben cok tedavimde kullandim..kimsinde yumurta sayim artti kimisinde artmadi..bilemiyorum etkisi oldumu..yani soyle aslinda durum..doktorumda bana demisti..etkisi saglik bakanligi tarafindan belirlenmemis..ama denemekte ne kaybedebilirizki..ben en son gecen sene temmuzda kullanmistim..cok bi etkisi oldugunu dusunmuyorum..ama herkesin anatomik yapisi farkli..rastgele kullanmayin lutfen..cunki dhea yi kimileri gunde 1 kere kimileri gunde 2 kere kimileride gunde 3 kere kullaniyor..benim yumurtam azdi..1 tane yumurtam oluyodu..o yuzden sanirim doktorum gunde 3 kere kullanmami soylemisti..ama doktor tavsiyesi olmadan asla kullanmayin..cunki bu hormon..yan etkileride cok..vucudunuzdaki kistleri bile buyutebiliyo..en fazla zaten 3 ay kullanabikiyosunuz...bence kaliteyi asla artirmiyor..yada bende oyle oldu..belki sayiyi artiriyo olabilir..oda..kesin degil..saglik bakanliginin bu yonde bi aciklamasi yok..
Merhaba beni hatırladın mi bende bu grupta tüp bebek yapmistim tutmuştu nasip oldu evladımı kucağıma aldım sen aklımdasın hep bu gruba bakıyorum bir gelisme var mı diye senin yazdığını görünce yazmak istedim nasılsın başladın mı tedaviye son durumun ne

Evet haklısınız teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Benim östrojenim biraz düşük lh hormonum da yüksek yumurta sayısı dediğiniz her ay yumurtalıklarda görülen yumurta sayısı değil mi? Benim amh sayım iyi ama gelişen yumurta sayım az oluyor

X