2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
merhaba sevgili anneler
öncelikle bebekleriniz hayırlı olsun :))
daha taze anne adayı olarak siz tecrübeli annelerden tavsiye almak isterim.
hamilelik sürecinde nelere dikkat etmek lazım, beslenmeyi nasıl düzenlemek lazım?
spor-hareket kısmında neler tavsiye edersiniz?
mobil gebelik uygulamalarından hangisini tavsiye edersiniz? (daha doktora gitmedim doktora da danışacağım ama tecrübeli annelerden de fikir istiyorum)
ayrıca manevi olarak ekstra bir dua ibadet vs tavsiye eder misiniz gebelik boyunca?

Merhaba , bir sorum olacak yaşayan varsa cicevaplarsa çok sevinirim
Mastit değil ama göğüste düğümlenme yaşadım sol tarafta , masajla vs indi şiş olan yer . Ama 5.gün bitti benim iki göğsümden de gelen süt hala artmadı . Bir hafta sürer eskiye dönmesi dediler ama süre de dolmak üzere . Başına gelen var mi ? Sütü artan var mı? Tecrübeli annelerden cevap bekliyorum sütünüz ne zaman tekrar arttı?Y da arttı mı

Merhaba. Oncelike hayırlı uğurlu olsun bebeginiz. Bende 28haftq gebeyim. Dun 16mm hidrosefali kesin dedi 2hafta önce biri 12mm digeri 13mm di. Kesin hidrosefali dedi perinatolog. Sizin kacinci haftada kac mm di acaba. Yanilma olabilir mi acaba bizimkide napsak ne etsek
Keşke siz de sondaki durumu paylaşsaydınız biz de bilgilendirdik inşallah mesajımı görürsünüz :KK43:

So
Solomombaby aldım ben yenidoğan aparatı ile 3 yönde kullanılabiliyor 0 -4 yas arası

Ahh ahh sorma şu alttan cektigin kadar hiç bi şeyden çekmedim . Basur apse yapmış ona bakarken bi gördüm ki vajinada polip çıkmış randevu almadım daha alttan muayane ye hazır değilim. 🤦‍♀️

lomombaby aldım ben yenidoğan aparatı ile 3 yönde kullanılabiliyor 0 -4 yas arası

Ahh ahh sorma şu alttan cektigin kadar hiç bi şeyden çekmedim . Basur apse yapmış ona bakarken bi gördüm ki vajinada polip çıkmış randevu almadım daha alttan muayane ye hazır değilim. 🤦‍♀️

Merhabalar burada yazdıgınız polip konusunda ne yaptınız aceba sonuc ne oldu bendede aynısı cıkmıs araştırirken yazınızı gördüm ?..

X