Popüler Konu 2021 Ocak Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    210

gamzisko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2017
1.399
1.845
26
Babynest iyi olur evet ama ortamıza koyamam eşim cok deli yatıyor😅
O zaman kendi tarafına yatırabilirsin canım ancak 😅 hoş benim eşim de çok hareket eder ama bebisle yattigimizdan beri çok dikkatli uyuyo, içgüdüsel herhalde 🥰 biz artık beşiğinde uyutmaya çalışıyoruz ama olmuyo hemen uyaniyo valla sebebi nedir anlayamıyorum. Yanımızda kipirdaninca hemen elimi üstüne koyuyorum yada sarılıyorum tekrar uykuya dalıyo. Ayni şeyi beşiğinde de defalarca yaptım ama asla fayda etmedi 🤷

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 51 gün geçti.

Torvi

Boşuna arkana bakma, çünkü o yöne gitmiyorsun..
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2017
1.667
4.164
31
Oyun halısını bugün benim oğlum da ilk defa yattı baya sevdi bakındı da ilgisini cekti biraz da olsa oyalanir da tuvalete bari gidebilirim 😁
Benimkini de koyum artik. Erken diye duşünüyordum. Ilk oglumda neler yaptim unuttum ben ya hu

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 37 gün geçti.

Sedef48

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2020
1.163
1.944
29
Günaydın herkese
Gerçi gün ayalı çok olmuştur eminim çoğumuz da 😂
Devletin verdiği D vitamini bitmek üzere organik bi D vitamini almak istiyorum şimdi. Ocean Çok öneriliyor mühendisin oğlunun da Yıldız listesinde başka Seçenekler var. Siz neler kullanıyorsunuz hangisini önerirsiniz? Aralarında fark var mı bilmiyorum hiç

Enm89

Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2019
617
721
Günaydın herkese
Devletin verdiği D vitamini bitmek üzere organik bi D vitamini almak istiyorum şimdi. Ocean Çok öneriliyor mühendisin oğlunun da Yıldız listesinde başka Seçenekler var. Siz neler kullanıyorsunuz hangisini önerirsiniz? Aralarında fark var mı bilmiyorum hiç
Bize doktor ocean ya da wellcare demişti biz wellcare kullanıyoruz ama hiç öyle nasıl bi fark var mı bilmiyorum.

Balkizin_Annesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2015
1.272
1.523
Ocean kullanıyorum canımmdr önerdi içinde hakiki zeytinyağı var dedi
Günaydın herkese

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 65 gün geçti.

gamzeliay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2014
151
126
Kızlar benim kızım bugün 50 günlük oldu 3 gündür falan uykuları tamamen gitti. 10 dakika uyuyup uyanıyor. Sizinkiler ne durumda?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 38 gün geçti.

gamzeliay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2014
151
126
Günaydın herkese
Bize de pedia d önerdi canım, onu kullanıyoruz.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 38 gün geçti.

Torvi

Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2017
1.667
4.164
31
Kızlar benim kızım bugün 50 günlük oldu 3 gündür falan uykuları tamamen gitti. 10 dakika uyuyup uyanıyor. Sizinkiler ne durumda?
Benim oğlan da 52 günlük oldu. Benimki zaten kolik bebek. Hiç uyumuyordu, halen uyumuyoe cnm..

Azraemre

İki paşa annesi ♥️♥️♥️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mart 2020
412
402
Kızlar bu gün oğlumu çocuk gastroenteroloji bölümüne getirdik süt ve Besin alerjisi çıktı 1 yaşına kadar diyet yapıcam 😔😔😔

Azraemre

İki paşa annesi ♥️♥️♥️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mart 2020
412
402
Geçmiş olsun. Nasil belirti verdi?
Sağol canım kakası mukusluydu hep geçende kan gördüm onun dışında hep huzursuz du uykusu düzensizleşti karın ağrısı karında guruldama reflü de vardı kakasının fotoğrafını çekmiştim Dr gösterdim hemen süt alerjisi dedi zaten

Torvi

Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2017
1.667
4.164
31
Sağol canım kakası mukusluydu hep geçende kan gördüm onun dışında hep huzursuz du uykusu düzensizleşti karın ağrısı karında guruldama reflü de vardı kakasının fotoğrafını çekmiştim Dr gösterdim hemen süt alerjisi dedi zaten
Anladim cnm. Cok gecmis olsun tekrardan