2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
KıZlar benim sağ göğsümün altında ki kaburgam cok acıyor ya artık oraya kadar dayandı sanırım .ama sanki bi yere carpmısım gibi acıyor normal mi acaba😔
Benim de öyle doktor normal dedi artık kafası aşağıda ayağı yukarda ve tam sağ kaburgama baskı yapıyor sürekli. Bazen nefesim kesiliyor acıdan.

benim belim çok kötü oldu kütlüyor sürekli. ağrı yapıyor dehşet. kafasını da resmen bacak aramda hissetmeye başladım.
itiyor kendini resmen ayağıyla kaburgamı kıra kıra. eşim de uyu geçer dedi sinir oldum
uyuyabilsem uyurum herhalde.

Merhaba memnun sayılırım, iletişimi iyi güleryüzlü, hastasını kapıya kadar geçiren bir doktor. ama geçen gün izinli olduğundan rapor almak için mecburen Fuat Karatepe'ye gittim, kesinlikle daha işinin ehli bir doktordu. Günay hanım ne tansiyon ne kilo ölçümü yapıyor, ne de ultrasonla bebek dışında başka organlara da bakıyor. Ama Fuat hoca daha ilgili geldi bana. Yani yolun başındayken ikisini de deneyin derim. Ben bu kadar ileri haftada olmasam değiştirebilirdim doktorumu.
Günay hanım hastaneden ayrıldı canm haberin var mı 😞

Günay hanım hastaneden ayrıldı canm haberin var mı 😞
Evet ben doğum yaptım başka bi hastanede çok memnun kaldım yeni doktorumdan. Onu da yeni öğrendim doğum yaptğm hastanedeki hemşirelerden Acıbadem e geçmiş. Beykent Üni Hastanesi Prof Dr Petek Balkanlı idi doktorum. Ama snn eşinin sigorta anlaşması vardı sanırım Kolan'da. Hakkında hayırlısı canım.

Evet ben doğum yaptım başka bi hastanede çok memnun kaldım yeni doktorumdan. Onu da yeni öğrendim doğum yaptğm hastanedeki hemşirelerden Acıbadem e geçmiş. Beykent Üni Hastanesi Prof Dr Petek Balkanlı idi doktorum. Ama snn eşinin sigorta anlaşması vardı sanırım Kolan'da. Hakkında hayırlısı canım.
Canım nasılsın prenses nasıl umarım ikinizde iyisinizdir😀

KıZlar benim sağ göğsümün altında ki kaburgam cok acıyor ya artık oraya kadar dayandı sanırım .ama sanki bi yere carpmısım gibi acıyor normal mi acaba😔
Benmde sağ tarafim oyle o kadar batıyoki acisindan kivraniyom valla

İyiyiz canım sağol uğraşıp duruyorum, uykucu şirin çıktı bizimki, arada öyle bir uyuo ki 2 saatte bir emzirmek çok zor oluyor🤦‍♀️ neler neler yapıyorum uyandırmak için🤦‍♀️
Ahh ahh canm malesef ilk iki hafta boyle uyusuklar süt icin zorla uyandiriyosun sarilik olmasin die ama sonra kendilerine geldiklerinde daha yeni basliyo cile onlar seni uyandiriyo zaten iki saatte bir

Günaydın kızlar limpido limpido nasılsın canim
Günaydın canım, nasıl olayım çıldırmama az kaldı 🤪😂 çok şükür canım ikiniz de adapte olmaya çalışıyoruz yeni hayatımıza. Bizim kız ikinci öğretim üniversite gençliği gibi gece uyanık kalıp gündüz uyuo ama öle böle uyumak değil 🤦‍♀️

X