2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Kızlar nst de sancı cıkmıyor benım ama zaten o saatler benim bebegım in en sakin oldugu saatler. Gunduz hareketi ile aksam ki cok farklı hele gece hıc uyutmuyor. Nst de hemsıre hareketlı olması gerekiyor diye hafif karnımı sarsıyor tok da gidiyorum. Hanı bazen sancı oluyor da insan anlamıyor ya acaba benim sancım aksamları mı oluyor yani nst ye aksam girsem sancı cıkar mı cok merak ediyorum aksam da anca acilde ogrenıırm tabi bunu

Bende totem yapmıştım bu akşam doğurcam die hatta öyle diyorum die kaç gündür eşimde gitmiş traş olmuş falan oğlum desen anne kıyafetlerimi giyip öylemi uyusam dio hemen çıkarız kardeşim gelirse😂😂😂Ama bende tık yok bi ara ağrı girdi kasığıma ama devamı gelmedi.Eşimde işten geldi varmı bi kıpırtı dio dedim no 😂😂😂

S Seval Tunc bugün doktor kontrolün vardı yanlış hatırlamıyorsam.Seninel günlerimiz aynı malum.Nasil geçti kontrol?Bebiş ne durumda?
Evet canım devlet hastanesine gittim özelden daha iyiydi inanki nst ve muayene hic beklemedim. Çok şükür herşey yolunda kilosu 2560 olmuş suyu falan iyi nst de sancim da çıkmadı 1 hafta sonra tekrar gideceğim inşallah. Kan idrar bakılacak senin nezaman kontrolüm?

Sakura , şuan belim ve kasıklarımda ağrı hissediyorum ama sayanilmacak gibi de değil bebek de oynuyor bayağı bir hareketli
Sancı mi acaba bilemiyorum belimin ortasında girip çıkıyor bebek oynadikca da kasıklarıma baskı yapiyor

Evet geçici ağrılar olabilir. Sıklığı önemli bu sürecin. 5 dakikada 1e düştüğü zaman açılman artmaya başlıyor.

Başlangıçtaki 1 2 cm açıklığı bazılarının acı eşiği yüksek olduğu için hissedilmiyor. Brnim de adet gibi ağrım oldu 2 gün. 1.5 cm açılmam olmuş o arada. Ben hissetmedim mesela. Nstde 100ün üzerinde sancım çıkıyordu 1.5 cm açıklıkta.

Kendini takip etmeye devam et.

Evet geçici ağrılar olabilir. Sıklığı önemli bu sürecin. 5 dakikada 1e düştüğü zaman açılman artmaya başlıyor.

Başlangıçtaki 1 2 cm açıklığı bazılarının acı eşiği yüksek olduğu için hissedilmiyor. Brnim de adet gibi ağrım oldu 2 gün. 1.5 cm açılmam olmuş o arada. Ben hissetmedim mesela. Nstde 100ün üzerinde sancım çıkıyordu 1.5 cm açıklıkta.

Kendini takip etmeye devam et.
Dün akşamdan beri hissediyorum bu ağrıları belki yarına yükselir , ağrım normal beni zorlamıyor bakalım Dediğin gibi takibe devam 😇🤷

Bende totem yapmıştım bu akşam doğurcam die hatta öyle diyorum die kaç gündür eşimde gitmiş traş olmuş falan oğlum desen anne kıyafetlerimi giyip öylemi uyusam dio hemen çıkarız kardeşim gelirse😂😂😂Ama bende tık yok bi ara ağrı girdi kasığıma ama devamı gelmedi.Eşimde işten geldi varmı bi kıpırtı dio dedim no 😂😂😂
Oğluna kıyamam ya canım benim giyinip bekleyeyim diyor😂
Herkes heyecanla bekliyor bugün anneme resim gönderdim bebeğin resmini gönderdin sandım diyo

Aranızda 2. Ya da3. Kez normal dogum yapacak olan var mı? 2. Dogum lar daha kolay oluyor dıyolar ama ben korkuyorum ilkini pek guzel hatırlamıyorum 🤦‍♀️
benim bir arkadaşım var kesi bile atılmadı dedi.
üç saat sonra bağdaş kurmuş burger kimg yiyordu 😂

X