2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Benim beyfendi hiç sevmedi ağladı kafasını geri attı hiç durmadı. Can sıkıntısı var benimkinde 😁
Dışa doğru kullanılabilen kanguru alacam birde onu deneyeyim 😊
Ben mamadusbaby her yöne kanguru aldım. Aslında oğlum sevdi ama doktorumuz 2 ayı tamamladıktan sonra öneriyorum, şimdi sling kullanabilirsiniz dedi, beklemedeyiz😬 bide kalça usg falan çekilsin de içim rahat ede ede kullanayım insallah

Sling kullanan kizlar memnunmusunuz?bebek bunalmiyor mu slingta
Yok canım uyuyor
Benim beyfendi hiç sevmedi ağladı kafasını geri attı hiç durmadı. Can sıkıntısı var benimkinde 😁
Dışa doğru kullanılabilen kanguru alacam birde onu deneyeyim 😊
Canm doğru taktığına emin misin ben ilk zamnalar bol yapıyordum sanki sarkık gibi kıyamrtleri koparıyordu sonra video izleye izleye öğrendim sıkı sıkı yapıyorım uyuyo hiç uyanmadan

Ben mamadusbaby her yöne kanguru aldım. Aslında oğlum sevdi ama doktorumuz 2 ayı tamamladıktan sonra öneriyorum, şimdi sling kullanabilirsiniz dedi, beklemedeyiz😬 bide kalça usg falan çekilsin de içim rahat ede ede kullanayım insallah
Bende istiyorum ama alışırmıki sırtımda belimde sıkıntı var benim hacamatlarla sülüklerle anca toparladım geri başlar diye korkuyorum

Bende istiyorum ama alışırmıki sırtımda belimde sıkıntı var benim hacamatlarla sülüklerle anca toparladım geri başlar diye korkuyorum
Benim de boyun düzlesmem var senelerdir, çok zor oluyo biliyorum. Alırken ergonomik olduğu söylendi canım. Tabi ben denemek için bi kaç kez kısa süreli kullandım evde, nasıl olur bilmiyorum. Ama kucakta taşırken belimi içeri doğru itekledigimi farkediyorum hep, bu daha çok ağrı yapiyo

Bizde hergün durum bu kızı servisten almaya yarım saatte erken inip ya market yapıyoruz ya turluyoruz bahçede alıp geliyoruz sling içine girer girmez uyuyo benim yavru 😁
Ay ne kadar güzelsiniz biz de bugün kızımı almaya gittik okula ama ağlaya ağlaya yırttı kıçını 🤦😂
Yolda herkes bize bakıyor

Ayyy şuan en korktuğum şey 🙈 o yüzden henüz tek çıkmaya hiç cesaret edemedim. Susturayım desen ortalık yerde emzirilmezde kış günü zaten 😂
Valla benim de 😂 arabayla falan çıkarayım diyorum oksijen alır diye ama asla cesaretim yok. Ağlamaya başlasa emzik falan da almiyo illaki meme 😬

Valla biz 70 gğnlüğüz bugün bazen iyi 2 gündür fenayız böyle böyle biter inşallah bizim sorumumuz birqzda uyku mümkün değil uyumuyo sürekli.kucağumda bazen bi sızıyo geri gözler faltaşı
O bizde de var. Tam sızıyor kucağımda yatağa koyarken açıyor gözleri 🤦🏼‍♀️
Sling kullanan kizlar memnunmusunuz?bebek bunalmiyor mu slingta
Bizimki bazen seviyor bazen bunalıyor içinde daha tam performans alamadık 😇
Ay ne kadar güzelsiniz biz de bugün kızımı almaya gittik okula ama ağlaya ağlaya yırttı kıçını 🤦😂
Yolda herkes bize bakıyor
Bende biraz önce dışarı çıkardım. Dönmeye yakın kıyameti kopardı bütün avm bizi dinledi sağolsun 😂

Son 2 gündür ne gece ne gündüz adam akıllı uyku yok bizde😵 gece saat başı emzirmekten memelerim sönmüş balona döndü. Şimdi de tam uykuya daldı diyorum çıt sesine geri uyaniyo. Yine atak haftası falan geldi herhalde 🥴 dün eşim evdeydi, 2 tane odayı süpürdüm, 3.odaya gecerken çok yoruldum diye ağlamaya başladım kocam şok oldu😂 lohusalık yeni yükleniyo herhalde bana

Acı su gelmesi derken tam olarak nasıl bişeyden bahsediyorsun? Benim oğlan da geceden beri 4 kere direk su gibi kustu hiç beyazlık yoktu öyle bişey mi acaba biraz endişelendim. Bi de normalde emdikten sonra kusardı hep bu sefer karnı açken kustu.
Yani acı su lafın gelişi; çünkü çoğunlukla gelen şeyi de göremiyorum böyle bir şey oluyor bebeğim yüzünü buruşturup yutkunuyor veya direkt böyle nefes alamaz gibi bir ses çıkarıp yutkunuyor. Bugün çok oldu hatta şimdi uyurken bile birkaç kez oldu. Doktoruna anlattım reflüden olabilir belki gaviscon veririz dedi ama sonra unuttu galiba vermedi. Ben de eğer kendiliğinden geçecek bir şeyse ilaç verme taraftarı değilim ama uykusunu bölüyor işte o kötü. Bizde de bazen daha şeffaf kusmalar olabiliyor, sizinki de muhtemel reflüdür.

Bende ondan alacam inşallah favorilerimde bekliyor 😊 güzel mi takılışı fln rahat mı

Yok canım uyuyor

Canm doğru taktığına emin misin ben ilk zamnalar bol yapıyordum sanki sarkık gibi kıyamrtleri koparıyordu sonra video izleye izleye öğrendim sıkı sıkı yapıyorım uyuyo hiç uyanmadan
Aynen bende videolardan bakarak takıyorum hatta cok mu sıktım diye endişe ediyordum ama sevmedi hiç etrafı görmek istiyor benimki 😁

Son 2 gündür ne gece ne gündüz adam akıllı uyku yok bizde😵 gece saat başı emzirmekten memelerim sönmüş balona döndü. Şimdi de tam uykuya daldı diyorum çıt sesine geri uyaniyo. Yine atak haftası falan geldi herhalde 🥴 dün eşim evdeydi, 2 tane odayı süpürdüm, 3.odaya gecerken çok yoruldum diye ağlamaya başladım kocam şok oldu😂 lohusalık yeni yükleniyo herhalde bana
Cnm sütününmu az acaba 🤔 sık sık emme doymamadan dolayı

Kizlar bugun hastaneye gittim sezaryanin 49.cu gunu agrilar devam rahim guzel dedi dikisler cok kötü iyilesmis kabuklasmis dedi kan tahlili istedi verdim sonuc yetismedi bakalim orda ne cikacak kendi doktorum değildi bay bir doktor du baya ilgilendi mükemmel bir şekilde tekrar geldigi gün gidicez baska doktora sonuç baktirmiycam inşallah temiz çıkar

Kizlar deneyip fayda gördüğüm süt artirma metodu sabah yedi buçukta kahvaltı edip yatıyorum kalktigimda sut dolu gun boyu guzel gidiyor yemek saatide duzenli olunca tavsiye ederim bide kızlar doktor en erken üç ay sonra spor yapabilirsin dedi sizin doktorlar nasil tarih verdi?

Kizlar deneyip fayda gördüğüm süt artirma metodu sabah yedi buçukta kahvaltı edip yatıyorum kalktigimda sut dolu gun boyu guzel gidiyor yemek saatide duzenli olunca tavsiye ederim bide kızlar doktor en erken üç ay sonra spor yapabilirsin dedi sizin doktorlar nasil tarih verdi?
Bana 2.aydan sonra demişti normal doğum için.

Ayyy şuan en korktuğum şey 🙈 o yüzden henüz tek çıkmaya hiç cesaret edemedim. Susturayım desen ortalık yerde emzirilmezde kış günü zaten 😂

Valla benim de 😂 arabayla falan çıkarayım diyorum oksijen alır diye ama asla cesaretim yok. Ağlamaya başlasa emzik falan da almiyo illaki meme 😬
Vallahi kızlar baya stres yaşadım sırtımdan ter çıktı resmen kucağıma da aldım susmadı üşür diye de korktum valla eve geldik bir ohh çektim
Annem hastaneye gitti için mecbur kaldım ben çıktım yoksa çıkmazdım belki de en fazla evin önüne 😂 anneme bile gitmeye cesaretim yok

Cnm sütününmu az acaba 🤔 sık sık emme doymamadan dolayı
Yok canım sütüm iyi çok şükür. Zaten aç olduğunda soluksuz emerken, sadece emmek için geldiğinde oyalana oyalana uyuklayarak emiyo anlayabiliyorum artık açlık durumunu çok şükür 😬 ilk zamanlar doymuyo diye baya tribe girmiştim sürekli memelerim açıktı

X