2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Günaydın kızlar,
Benim oğlum geceleri çok terliyor iki kat giyinik halbuki çoraplarını çıkartıyorum elleri de açıkta ama yanımda yattığı için mi bu kadar terliyor acaba... Bildiğiniz nemli sırtı kolu falan

Manifesto cnm ismini yanlis yazdiysam kusura bakma lütfen etiketlemeyi bilmiyorum cnm seninle konusmustuk spor konusunda doktorun iki ay sonra basla demisti sana benim doktorum uc ay en az önermiyoruz dedi ultrasyonda iyi cikti sadece dikisler kotu iyilesmis dedi kan tahlili istedi verdim sonuc almadim daha basenlerim cok rahatsiz ediyo posikolojim bozuluyo resmen esimde cok bozuldu diyip duruyor hafif hafif basen hareketleri yapmak istiyorum catlak kiremi kullaniyorum buyuk ölçüde azaldi senin doktor iki ay benim uc ay diyo yapsammi bilemiyorum 😔
Canım yürüyüş tarzı hafif egzersizler yapabilirsin aslında. Bacak basen için zaten en etkili egzersizlerden birisi yürüyüş. Ama çok da rahatsız olma bence, içinden insan çıkardın sonuçta bu doğal bi süreç. Zamanla zaten toparlanicak dikkat ettiğin sürece🥰

Arkadaşlar fıstıklı baklava gaz yapar mı?
Fındık fıstık gaz yapar yazıyor internette de ne alaka anlamadım kuruyemiş sonuçta 🤷🏼‍♀️🤔

Günaydın kızlar,
Benim oğlum geceleri çok terliyor iki kat giyinik halbuki çoraplarını çıkartıyorum elleri de açıkta ama yanımda yattığı için mi bu kadar terliyor acaba... Bildiğiniz nemli sırtı kolu falan
Benim oğlum da yanımda uyuyo canım ama ter yok. Çok mu örtüyosun acaba üstünü

Kızlar bi sorum olacak bebeğim ilk ay sadece 200 gram almıştı şimdi 1200 gram almış doktor çok mama miktarını azaltın dedi o zamanda doymuyor napayım anlamadım şu an 4800 kilosu tam 2 aylıksizinkiler kaç kilo aldı
Ay bu dr bi acaip ilk ay 200 gr almış şimdide açığını kapatmış ne yapıyorsanız devam et takma kafana yanlış hesaplamadiysam 3400 doğmuş benim 3 numaram 3100 doğmuştu 2 aylıkken 5250 di obez mi oldu Hayır şimdi 4 yaşında elimde tabakla dolasiyorum valla ne yerlerse kâr sonra hepsi uçup gidiyor

Ay bu dr bi acaip ilk ay 200 gr almış şimdide açığını kapatmış ne yapıyorsanız devam et takma kafana yanlış hesaplamadiysam 3400 doğmuş benim 3 numaram 3100 doğmuştu 2 aylıkken 5250 di obez mi oldu Hayır şimdi 4 yaşında elimde tabakla dolasiyorum valla ne yerlerse kâr sonra hepsi uçup gidiyor
Ay hadi ya evet 3400 doğdu canım e şimdi 4800 olmuş çok almış diyor

Fındık fıstık mı 🙄ne yicez biz yav her şey gaz yapiyo bi şekilde
Valla gaz yapmayan şeyler sayılı olunca aynı şeyleri yiyorum hep. İçim şişti aynı şeyleri yemekten 😂
Benim oğlana dokunuyor kuruyemiş gazla beraber kakasi mukuslu oluyor ben yemiyorum
bizimkine de dokunuyor sanırım gaz krizleri oldu yediğim gün 🤦🏼‍♀️

Canım yürüyüş tarzı hafif egzersizler yapabilirsin aslında. Bacak basen için zaten en etkili egzersizlerden birisi yürüyüş. Ama çok da rahatsız olma bence, içinden insan çıkardın sonuçta bu doğal bi süreç. Zamanla zaten toparlanicak dikkat ettiğin sürece🥰
İnşallah cnm çok sağol disari çıkamıyorum cocuklari birakip evde yurusem etki edermi acaba digerlerinde vucudum guzeldi bunda cok catladim beyaza dönüyor zayiflayinca gorunmuyo ondan

İnşallah cnm çok sağol disari çıkamıyorum cocuklari birakip evde yurusem etki edermi acaba digerlerinde vucudum guzeldi bunda cok catladim beyaza dönüyor zayiflayinca gorunmuyo ondan
Leslie diye bi hanımefendinin videoları var youtubeda. Onları yap canım, güzel yürümüş oluyorsun onunla beraber 🌼

Ay hadi ya evet 3400 doğdu canım e şimdi 4800 olmuş çok almış diyor
Mama takviyesi ile olduğu için çok demiştir yoksa çok değil. Bizde ilk hafta mama vermiştik doktor ikinci hafta mama verme öyle bakalım bi de kilosuna demişti sonra baktık mamasız da yeterince kilo alınca kestik mamayı. Yavaş yavaş mamayı azaltırsan belki sütün de yeter takviyeye gerek kalmaz.

Dogru aglayip duruyorlar sonra benimki acken asla yatmaz
Benmki ne verirsm yiyecek potansiyelde.🙃 Hayır fırsatta vermiyor süt sağmama. 😭Nefesi kesilip kızarana kadar ağlıyor biberonu verdiğim an susuyor. Benim doktorum istediği kadar verin, Ztn fazlasını kusar dedi.
Ben biberonla verdiğim için tabi günlük kaç ml içtiğini biliyorum. Ama emzirenler bunu bilemiyorlar
Saolun kızlar ya doktor diyince canım sıkıldı obez olur yok bilmem ne 4800 ile ne obez olacak allah aşkına ay iyice ne yapacağımı şaşırdım
2 aylık bebek için kilosu gayet normal değil mi ya? Ben anlamadım niye öyle demiş🙄🙄

Benmki ne verirsm yiyecek potansiyelde.🙃 Hayır fırsatta vermiyor süt sağmama. 😭Nefesi kesilip kızarana kadar ağlıyor biberonu verdiğim an susuyor. Benim doktorum istediği kadar verin, Ztn fazlasını kusar dedi.
Ben biberonla verdiğim için tabi günlük kaç ml içtiğini biliyorum. Ama emzirenler bunu bilemiyorlar

2 aylık bebek için kilosu gayet normal değil mi ya? Ben anlamadım niye öyle demiş🙄🙄
Normal kilo tabi evt fazlaysa kusar iştahlı bebek çabuk büyür

kızlar selam hepatit b aşısı olmştuk 1. ayda, 2. ay için verem aşısı olucaz 12 martta sağlık ocağın da ebe çağırdı ama rotavirüs aşısı ne zaman olunuyor bilen yaptıran var mı?

Kızlar göğüsümün ucunda aft gibi birsey çıkmış aciyorda emzirirken sizlerinde oldumu benim göğüslerim yara bile olmadi başta bu ne şimdi anlamadim

X