2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Oğluma letgodan fisher price sevimli orman aldım işte bazen kullanıyo ama 1-2 ay daha bekleticemm olmazsa satarımm bugün arkadaşım geldi 4 aylık bebeği oyuncaklarını sevdi uyudu filan gördükçe sever belki 😁
Oyun halısını bugün benim oğlum da ilk defa yattı baya sevdi bakındı da ilgisini cekti biraz da olsa oyalanir da tuvalete bari gidebilirim 😁

Benim oğlum da yanımda uyuyo canım ama ter yok. Çok mu örtüyosun acaba üstünü
Kızlar yanınızda yatırmaya nasıl cesaret ediyosunuz ben cok korkuyorum gece üstüne falan cıkarım diye, bir kac kez sabaha doğru yatarak emzirdim uyuyakalmısım oğlumda uyumus kaldırıp beşiğine yatırınca uyanıyor benim yanımda uyumak istiyor oda ama ben cok korkuyorum😕

Kızlar yanınızda yatırmaya nasıl cesaret ediyosunuz ben cok korkuyorum gece üstüne falan cıkarım diye, bir kac kez sabaha doğru yatarak emzirdim uyuyakalmısım oğlumda uyumus kaldırıp beşiğine yatırınca uyanıyor benim yanımda uyumak istiyor oda ama ben cok korkuyorum😕
Canım biz 10 günlükten beri aramızda yatırıyoruz. Eşim de ben de yattigimiz gibi kalkıyoruz 😬 alıştık bide artık sıkıntı olmuyo ama kendi yatağı, baby nest falan vars onun içine koyup alabilirsin yanına, sana da kolay olur

Ben de bir süredir aynı yatakta yatıyorum oğlumla, diğer türlü beşiğe koyunca bizimki de çok sık uyanıyor anne yanı olmasına rağmen. Bizde de ben sakin yatarım ama eşim daha çok kıpırdanır o yüzden bi de zaten reflüsü var diye reflü yatağı aldık, o iyi oldu. Bebeğin başı yükselmiş oluyor, ben de onu reflü yatağına koyduktan sonra elimi ellerinin üzerine koyuyorum ki kendini irkiltip uyandırmasın diye. En çok başarı sağladığımız yöntem bu oldu.

Babynest iyi olur evet ama ortamıza koyamam eşim cok deli yatıyor😅
O zaman kendi tarafına yatırabilirsin canım ancak 😅 hoş benim eşim de çok hareket eder ama bebisle yattigimizdan beri çok dikkatli uyuyo, içgüdüsel herhalde 🥰 biz artık beşiğinde uyutmaya çalışıyoruz ama olmuyo hemen uyaniyo valla sebebi nedir anlayamıyorum. Yanımızda kipirdaninca hemen elimi üstüne koyuyorum yada sarılıyorum tekrar uykuya dalıyo. Ayni şeyi beşiğinde de defalarca yaptım ama asla fayda etmedi 🤷

Günaydın herkese
Gerçi gün ayalı çok olmuştur eminim çoğumuz da 😂
Devletin verdiği D vitamini bitmek üzere organik bi D vitamini almak istiyorum şimdi. Ocean Çok öneriliyor mühendisin oğlunun da Yıldız listesinde başka Seçenekler var. Siz neler kullanıyorsunuz hangisini önerirsiniz? Aralarında fark var mı bilmiyorum hiç

Günaydın herkese
Devletin verdiği D vitamini bitmek üzere organik bi D vitamini almak istiyorum şimdi. Ocean Çok öneriliyor mühendisin oğlunun da Yıldız listesinde başka Seçenekler var. Siz neler kullanıyorsunuz hangisini önerirsiniz? Aralarında fark var mı bilmiyorum hiç
Bize doktor ocean ya da wellcare demişti biz wellcare kullanıyoruz ama hiç öyle nasıl bi fark var mı bilmiyorum.

Ocean kullanıyorum canımmdr önerdi içinde hakiki zeytinyağı var dedi
Günaydın herkese

Kızlar benim kızım bugün 50 günlük oldu 3 gündür falan uykuları tamamen gitti. 10 dakika uyuyup uyanıyor. Sizinkiler ne durumda?

Günaydın herkese
Bize de pedia d önerdi canım, onu kullanıyoruz.

X