2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Geçmiş olsun. Nasil belirti verdi?
Sağol canım kakası mukusluydu hep geçende kan gördüm onun dışında hep huzursuz du uykusu düzensizleşti karın ağrısı karında guruldama reflü de vardı kakasının fotoğrafını çekmiştim Dr gösterdim hemen süt alerjisi dedi zaten

Sağol canım kakası mukusluydu hep geçende kan gördüm onun dışında hep huzursuz du uykusu düzensizleşti karın ağrısı karında guruldama reflü de vardı kakasının fotoğrafını çekmiştim Dr gösterdim hemen süt alerjisi dedi zaten
Anladim cnm. Cok gecmis olsun tekrardan

Kizlar ev temizliğini nasıl yapıyorsunuz... Benim halim kalmıyor temizliğe😵normalde çok titiz bir insanım... Keşke öyle olmasaydım psklojim bozuluyor bu durumda😣😣😣evim ufak ve robot süpürge kullanıyorum ama halıları kaldırıp dip köşe temizlik yapmayı çok ozledim

Günaydın herkese
Gerçi gün ayalı çok olmuştur eminim çoğumuz da 😂
Devletin verdiği D vitamini bitmek üzere organik bi D vitamini almak istiyorum şimdi. Ocean Çok öneriliyor mühendisin oğlunun da Yıldız listesinde başka Seçenekler var. Siz neler kullanıyorsunuz hangisini önerirsiniz? Aralarında fark var mı bilmiyorum hiç
Ocean d3 400 en iyilerden biri, bana doktor bigaia önerdi o hem probiyotik hem D vitamini bir arada. Ama 10ml lik paket cok pahalı bence. Ocean candır 👌🏻

Kizlar ev temizliğini nasıl yapıyorsunuz... Benim halim kalmıyor temizliğe😵normalde çok titiz bir insanım... Keşke öyle olmasaydım psklojim bozuluyor bu durumda😣😣😣evim ufak ve robot süpürge kullanıyorum ama halıları kaldırıp dip köşe temizlik yapmayı çok ozledim
Ben normalde de hiç öyle halı kaldırıp temizlik yapan biri değilim haftaya annemlerden eve geçecem artık büyük ihtimalle evi b.k götürür 😂

Bize doktor ocean ya da wellcare demişti biz wellcare kullanıyoruz ama hiç öyle nasıl bi fark var mı bilmiyorum.
Sağlık ocağı hemşiremize sordum o da bu ikisini dedi. Sağol canım 🌸
Ocean kullanıyorum canımmdr önerdi içinde hakiki zeytinyağı var dedi
kaka yapma problemi yaşıyoruz bi süredir. Zeytinyağı olması çok iyi olur bizim için o zaman. Sağol canım 🌸
Kızlar benim kızım bugün 50 günlük oldu 3 gündür falan uykuları tamamen gitti. 10 dakika uyuyup uyanıyor. Sizinkiler ne durumda?
bizde de var aynı durum. Cuma ikinci ayımız doluyor. Atak dönemindeyiz 🤦🏼‍♀️
Ocean d3 400 en iyilerden biri, bana doktor bigaia önerdi o hem probiyotik hem D vitamini bir arada. Ama 10ml lik paket cok pahalı bence. Ocean candır 👌🏻
Ona da bakayım bi. Sağol canım 🌸

Bebek uyurken yetiştirdiğim kadarıni yapiyorum. 4 gundur duzene soktum evimi, hallediyorum. Yemek isi fiyasko ama..

Kızlar bu gün oğlumu çocuk gastroenteroloji bölümüne getirdik süt ve Besin alerjisi çıktı 1 yaşına kadar diyet yapıcam 😔😔😔
Çok geçmiş olsun canım yakın bir tanıdığım da öyle diyet yapıyor şuan yumurta vs de yemiyor hiç inşallah geçecek
Kizlar hepimizin dunya kadınlar günü kutlu olsun 😊❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤗🤗🌹
Senin ve buradaki tüm kadinlarin kadınlar günün kutlu olsun canım ❤️
Bu konuda bende çok sıkıntı yapıyorum fırsat buldukça yapıyorum gecen gün salonun iki camını sildim perdelerini yıkadım kapılarını sildim diğerleri duruyor 😁 mutfak dolaplarını fırsat buldukça bölüm bölüm yapıyorum halı koltuk çekme işini hafta sonu eşimle yapıyoruz o çekiyor bebeğe bakıyor ben süpür sil kısmna bakıyorum WC ye giriyorum yıkayıp öyle çıkıyorum bebeği birakmisken oda çıksın aradan diye 😂 biryer temizlenirken onur yer kirleniyor ama hiç yapmamaktan iyidir...

Ben de bir süredir aynı yatakta yatıyorum oğlumla, diğer türlü beşiğe koyunca bizimki de çok sık uyanıyor anne yanı olmasına rağmen. Bizde de ben sakin yatarım ama eşim daha çok kıpırdanır o yüzden bi de zaten reflüsü var diye reflü yatağı aldık, o iyi oldu. Bebeğin başı yükselmiş oluyor, ben de onu reflü yatağına koyduktan sonra elimi ellerinin üzerine koyuyorum ki kendini irkiltip uyandırmasın diye. En çok başarı sağladığımız yöntem bu oldu.
Reflü yatağından kendini aşağı kaydırıyor bi uyanıyorum yatağının en aşağısına kadar gtmiş o yuzden son 10 gündür reflü yatağını kullanamıyoruz😢

O zaman kendi tarafına yatırabilirsin canım ancak 😅 hoş benim eşim de çok hareket eder ama bebisle yattigimizdan beri çok dikkatli uyuyo, içgüdüsel herhalde 🥰 biz artık beşiğinde uyutmaya çalışıyoruz ama olmuyo hemen uyaniyo valla sebebi nedir anlayamıyorum. Yanımızda kipirdaninca hemen elimi üstüne koyuyorum yada sarılıyorum tekrar uykuya dalıyo. Ayni şeyi beşiğinde de defalarca yaptım ama asla fayda etmedi 🤷
Kokumuzu duymak istiyorlar sanırım hissediyolar yanında yattığımızı🙏🏻🧸

Benim oğlan da 52 günlük oldu. Benimki zaten kolik bebek. Hiç uyumuyordu, halen uyumuyoe cnm..
İnsan ne yapacağını da şaşırıyor, o uyumadikca acaba aç mı diye paranoya yapıyorum. Bir de koyduğum yerde durmuyor ki küçücük bebeğe ne yaptıracağımi şaşırıyorum. Uyumayinca siz nasıl vakit geçiriyorsunuz?

Reflü yatağından kendini aşağı kaydırıyor bi uyanıyorum yatağının en aşağısına kadar gtmiş o yuzden son 10 gündür reflü yatağını kullanamıyoruz😢
Bizimki de hep kustugu için mecburen reflu yatağında yatiriyorum. O da her baktığımda aşağı kaymış oluyor ben de düzeltiyorum. Gazlandikca kıvranıyor, aşağı kayıyor.

Çok geçmiş olsun canım yakın bir tanıdığım da öyle diyet yapıyor şuan yumurta vs de yemiyor hiç inşallah geçecek

Senin ve buradaki tüm kadinlarin kadınlar günün kutlu olsun canım ❤️

Bu konuda bende çok sıkıntı yapıyorum fırsat buldukça yapıyorum gecen gün salonun iki camını sildim perdelerini yıkadım kapılarını sildim diğerleri duruyor 😁 mutfak dolaplarını fırsat buldukça bölüm bölüm yapıyorum halı koltuk çekme işini hafta sonu eşimle yapıyoruz o çekiyor bebeğe bakıyor ben süpür sil kısmna bakıyorum WC ye giriyorum yıkayıp öyle çıkıyorum bebeği birakmisken oda çıksın aradan diye 😂 biryer temizlenirken onur yer kirleniyor ama hiç yapmamaktan iyidir...
Teşekkür ederim cnm benim 🤗

Haftada bir
bir dip kose ancak yapabiliyorum bide sezaryan oldugumdan korkuyorum is yapmaya patlarim diye 🤣🤣🤣

İzmir'de oturanlar eve yardımcı alıyor musunuz... Uygun fiyatli bir yardımcı bulsam alacağım sanırım bu gidişle😣😣
Ben de yillardir temizlige aldığım teyzeyi pandemi nedeniyle çağıramadım. En son gecen temmuzda gelmişti. Artık dayanamıyorum cagiricam valla. Ama her gün gelecek ya da yatılı yardimcidan bahsediyorsanız şu an ücretsiz izinde oldugum için maddi durum elvermiyor.