2021 OCAK AYI TRANSFER OLACAKLAR

Gökçem nasıl kıskanıyor çok sinirli kaç gündür çok hırçın.Küçük ama farkında herşeyin Tuğçe ağlayınca hemen beşiğin başına geliyor söyleniyor
Hahah 😂 alışacak abla oldu artık ayy rüya gibi degılmı neler yaşadık neler yaşıyoruz

Merhaba kızlar dış genelikte hcg değerleri nasıl yukseliyor bilginiz varmı acaba
Normalde 2 gunde bir 2 Kat artis olmasi lazim ama %60 artis da Kabul edilir. Eger cok duzensiz artiyorsa bu oranlarin cok altinda veya ustunde bi artis varsa ya dis gebelik ya kimyasal oluyor kuzum

Normalde 2 gunde bir 2 Kat artis olmasi lazim ama %60 artis da Kabul edilir. Eger cok duzensiz artiyorsa bu oranlarin cok altinda veya ustunde bi artis varsa ya dis gebelik ya kimyasal oluyor kuzum
Benim artıslarım şu sekilde canım transfer sonrası 7. Gün 22 9. Gün 39 10. Gün 91 12. Gün 318 14.gün 699 sence nasıl

Kızlar varmı aranızda 2. Tupbebek yapmayı düşünen ben nasıpse dondurulmuşu önümüzdeki yıl transfer ettırrıcem ama sankı hıc yaşamamısım unutmusum herseyı 🤣

Kızlar varmı aranızda 2. Tupbebek yapmayı düşünen ben nasıpse dondurulmuşu önümüzdeki yıl transfer ettırrıcem ama sankı hıc yaşamamısım unutmusum herseyı 🤣
Bu sene değil ama seneye bilmiyorum yaa. Tek çocuk kızıma haksızlık mı olur ileride pişman olur muyum. Olmasa da olur mu diye düşünüp duruyorum🥹

Bu sene değil ama seneye bilmiyorum yaa. Tek çocuk kızıma haksızlık mı olur ileride pişman olur muyum. Olmasa da olur mu diye düşünüp duruyorum🥹
Bende bunları bayabı düşündüm ama kendıme bakıyorum 3 kardeşim var iyidikide var bence tek olması haksızlık gibi 😀

X