2021 Ocak-Şubat ayında dondurulmuş embriyo transferi olacak arkadaşlar buraya

Selam kızlar, benimde transfer tarihim 4 Ocak. 5.gün donmuş embriyo. Beklemedeyim sakinliğimi korumaya çalışıyorum🙊 ilk transferim taze transferdi ve adet benzeri ağrılarım vardı. Bu sefer herhangi bir belirtim yok.
Allahım kucaklarımızı hayırlısı ile tez zamanda doldursun.
Güzel haberler alalım inşallah 🙏🏻🌼

Been:KK54::KK54: şurada yerimi alayım sizlerle bekleyin bende sonucu . 6 ocakta 5.gun embriyosu iki tane transfer edildi . İnşallah hep birlikte yeni yılda hamiş oluruz :anneadayı:
Hoş geldin canım. Maşallah ne güzel İnşallah pozitif olur pozitif düşün. Benimkide 5.gün 2 tane transfer edilecek. Doğal siklusmu ilaçlımı

Selam kızlar, benimde transfer tarihim 4 Ocak. 5.gün donmuş embriyo. Beklemedeyim sakinliğimi korumaya çalışıyorum🙊 ilk transferim taze transferdi ve adet benzeri ağrılarım vardı. Bu sefer herhangi bir belirtim yok.
Belirtilere takılma canım. İnşallah her şey gönlünce olsun. ❤

İlk transferin tutmuşmuydu cnm?

Yok canım, kasım ayında ilk tedavim ve taze transfer gerçekleşti. Negatif sonuçlandı. 2 adet bekleyip 4 ocakta dondurulmuş transferi gerçekleştirdirdik. Allah hepimizin kucağını doldursun inşallah❤️
Anladım canım. İnşallah bu sefer güzel haberler alırsın. Rabbim kucağımızı boş bırakmasın 🙏

Bismillahir Rahmanir Rahim! Ocak- Şubat transfer olacak arkadaşlar gelin bir birimize destek olalım. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün İnşallah❤
Ben de şubat sonu mart başi olacağim inşallahh😍 embriyolarim bugun 3.gunde inaniyorum 5.gune gelicekler rabbimin izniyle🤲

Ben de şubat sonu mart başi olacağim inşallahh😍 embriyolarim bugun 3.gunde inaniyorum 5.gune gelicekler rabbimin izniyle🤲
Hayırlı olsun canım. Rabbim gönlüne göre versin. Ben de hiç düşünmedim kaç güne gelecekler diye 5.gün doktor aradı tebrik ederim embriyoların 5.güne geldi hepsi donduruldu diye. Rabbime tevekkül et İnşallah güzel olacak herşey ❤

Merhaba bende bu hafta yumurta toplaticam insallah 1 veya 2. Ayda dondurulmuş transfer olacak umarim bol kaliteli embriyo oluşur da iyi sonuçlar aliriz polikistik var buarda herkeze bol şans diliyorum

Hayırlı olsun canım. Rabbim gönlüne göre versin. Ben de hiç düşünmedim kaç güne gelecekler diye 5.gün doktor aradı tebrik ederim embriyoların 5.güne geldi hepsi donduruldu diye. Rabbime tevekkül et İnşallah güzel olacak herşey ❤
Beni 1 ve 3.gun aradilar e haliyle aklimdan da bir an cikmadilar stres yaptim acikcasi ama umutluyum sonraki surcten😍 amiin inşallahh😍😍

Merhaba bende bu hafta yumurta toplaticam insallah 1 veya 2. Ayda dondurulmuş transfer olacak umarim bol kaliteli embriyo oluşur da iyi sonuçlar aliriz polikistik var buarda herkeze bol şans diliyorum
Merhaba canım. İnşallah bol bol ve kaliteli yumoşların olur. Bende de pko var. İnşallah bir birimize sevinçli haberler vermeyi Rabbim nasip etsin ❤

X