2021 Şubat Anneleri

Maşallah her şeyi halletmişsiniz. Ben bir tek doğum kilolarımı verdim 😊. Emme ve tuvalet işi duruyor. Emmeyi nasil biraktiracagim hiç bilmiyorum. Çok düşkün. Emmeyi bırakmadan wc yi öğretebilir miyim onu da bilmiyorum. Halbuki 2. Çocuğum. Tüm bu soruların yanıtlarını biliyor olmam gerekirdi 🤣🤣.
son iki cumlenize katiliyorum😂😂😂 bize yol gostermelisiniz😂 emmeyi biz cok duskun olmasina ragmen mecbur kaldik hatta uzattik bile。 hamileligin 5. ayina girene kadar devam ettik ama milletin bos bos cenesine katlanarak。bianda herkes kadindogumcu yada cocuk dru edasiyla akil vermeye birakin demeye basladilar inatla 24 e geldik

Çalışmaya başladığım için 18 aylıkken emmeyi bıraktık maalesef çok zorlayan bi süreç olmadı bir haftada bitmişti her şey 🥰 tuvalet işini de 20 aylıkken hallettik kuzum kendi kendine rahatsız oldu ve söylemeye başladı. Tabi öncesinde lazımlık almıştım odada hep duruyordu bir iki ay içinde de kendisi oturup yapmaya başladı bu taktiği tavsiye ederim 👍
Ne güzel benim gözümde büyüyen iki durumu da halletmişsiniz. Bebeginiz erkek mıydı kizmiydi? Ben de lazimligi çıkaracağım. Kalasını yapınca rahatsız oluyor aslında. Yaptıktan sonra kaka diyor. Ilk oğlumda çok kolay öğretmiştim tam 2.5 yaşındaydı. Bakalım 2. Ci oğlumda nasil olacak?

Ne güzel benim gözümde büyüyen iki durumu da halletmişsiniz. Bebeginiz erkek mıydı kizmiydi? Ben de lazimligi çıkaracağım. Kalasını yapınca rahatsız oluyor aslında. Yaptıktan sonra kaka diyor. Ilk oğlumda çok kolay öğretmiştim tam 2.5 yaşındaydı. Bakalım 2. Ci oğlumda nasil olacak?
Bebeğim kız çok zorlayan bi bebek olmadı sağ olsun tuvalette de özellikle çok rahat ettik, tabi daha küçükten bilinçaltına işlemek de önemli. İnşallah her şey daha kolay olur sizin için

Bebeğim kız çok zorlayan bi bebek olmadı sağ olsun tuvalette de özellikle çok rahat ettik, tabi daha küçükten bilinçaltına işlemek de önemli. İnşallah her şey daha kolay olur sizin için
🧿 kocaman bir maşallah. Kızlar çok akıllı uslu oluyor. Ve wc eğitimini daha çabuk öğreniyorlar. Çok teşekkür ederim.

Normalde 2 günde bir deniyolar ama yormak istememis olabilirler bol bol dua et cnm görüşün nedir bilmiyorum biz sifa olsun diye akikasini da kestirdik bebeğin ondan sonra cok hızlı ilerleme gördük bebekte ameller niyetlere göredir biz sifa olur diye niyet ettik bos cevirmedi Allah. Daha oglumun akikasini kestirememistik maddi durumdan dolayi ama bunda böyle olunca zorladık durumladi kestirdik eğer önyargılı degilsen bu konuya tavsiye ederim cnm.
Bebeğimiz uzun zamandır entübeydi arada deniyorlardı şimdi 48 saati geçti ekstübe durumda acaba kaç saat sora entübe riski kalkar ortadan siz ekstübe olduğunuzda ne kadar kaldınız

unuttu herkes burayi😊😊😊 ben verdim guya kilomu ikinci hamilelikle geri almaya basladim wc yi 15. ayda, emzirmeyi de 24
de biraktik ama 2ay olduhala emme diye geliyor ne zaman unutacak bilemedim🙄 emzirmeyi biraktiysanuz banada bi akil verin nolur
Herkese selamlar ahh ahh ben doğum kilolarımı 9. ayda -5 kiloya düşerek vermiştim ki tekrar gebe kaldım. Şimdi hala 2. gebelik kiloma düşemedim hatta ilk gebelik kiloma da düşemededim kardeşi 1 yaşını yeni doldurdu.

Emmeyi kardeşi doğmadan 3 ay önce bıraktı (16 aylıkken) ama baba yardımı ve o güne kadar biberon kabul etmeyen çocuk biberondan süt almaya başladı. 5 aylık gebeyken de denemiştim bıraktırmayı ama üst üste hastalıklardan kıyamayıp tekrar emzirmiştim.
Şu anda da hali hazırda tuvalet eğitimi devam ediyor 3 hafta doldu ama ilk 2 hafta asla ilerleme kaydedemedi ve benim sabrım her geçen gün azaldı. Tuvalete oturma korkusu var okuldakiler de çok zorlandılar. Başta sadece lazımlığa oturmayı kabul etti ama dışarıya çıkınca lazımlık olmayınca altına yaptı. Okuldakiler de bir tuvaleti ona tahsis etmişler alışması için :) ama bu seferde annane teyze veya umumi tuvalet konusunda da sıkıntı oluyor. Tuvaletinin olmadığını söylüyor gitmeyi reddediyor hoop 15 dk sonra süpriz :KK70:
Geceleri de bezi 2. haftadan sonra çıkardık. Ama hala biberondan süt içtiği için alt ıslatma oluyor. Ben de bu emmeyi nasıl bıraktıracağımı kara kara düşünüyorum.

Abisinin tuvalet eğitimi bitince kardeşine mi geçsem diye de düşünüyorum :KK70:
Not: iki çocuklu hayat çok zor kızlaaaarr çoook :KK43:

Herkese selamlar ahh ahh ben doğum kilolarımı 9. ayda -5 kiloya düşerek vermiştim ki tekrar gebe kaldım. Şimdi hala 2. gebelik kiloma düşemedim hatta ilk gebelik kiloma da düşemededim kardeşi 1 yaşını yeni doldurdu.

Emmeyi kardeşi doğmadan 3 ay önce bıraktı (16 aylıkken) ama baba yardımı ve o güne kadar biberon kabul etmeyen çocuk biberondan süt almaya başladı. 5 aylık gebeyken de denemiştim bıraktırmayı ama üst üste hastalıklardan kıyamayıp tekrar emzirmiştim.
Şu anda da hali hazırda tuvalet eğitimi devam ediyor 3 hafta doldu ama ilk 2 hafta asla ilerleme kaydedemedi ve benim sabrım her geçen gün azaldı. Tuvalete oturma korkusu var okuldakiler de çok zorlandılar. Başta sadece lazımlığa oturmayı kabul etti ama dışarıya çıkınca lazımlık olmayınca altına yaptı. Okuldakiler de bir tuvaleti ona tahsis etmişler alışması için :) ama bu seferde annane teyze veya umumi tuvalet konusunda da sıkıntı oluyor. Tuvaletinin olmadığını söylüyor gitmeyi reddediyor hoop 15 dk sonra süpriz :KK70:
Geceleri de bezi 2. haftadan sonra çıkardık. Ama hala biberondan süt içtiği için alt ıslatma oluyor. Ben de bu emmeyi nasıl bıraktıracağımı kara kara düşünüyorum.

Ay deme oyle iki cocukla muhtesem eglenceli ozellikle buyuk disarda uyuyakalincA😂😂😂 KIM uydurdu ikisi bir buyur diye elime gecmesin😊
benim kucuk 3 bucuk aylik icanadoluda yaygindir 40 ciktiktan sonra cis tutmak。 kaslar alissin diye kizimda yaptim 15 aylikken kurtulduk simdi kucuge basladim

X