2021 Şubat Ayına Gebelik Düşünen Güzel Anne Adayları🤰🐣

eymentaa

Eymen'im <3
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2015
3.240
5.274
BENDE VARIM İNŞALLAH 1 KİMYASAL GEBELİĞİM VAR BİR DE 8 HAFTALIKKEN KALBİ DURAN BEBEĞİM :KK43: BU DEFA ÇOK UMUTLUYUM KUCAĞIMA ALABİLMEK TEK İSTEĞİM.
Canım benimde bı bebeğimin kalbi durdu. Kuretaj oldum. 6 ay ara verdim. Tekrar başladığımda hamile kaldım sağlıklı ilerledi 5 yaşında oğlum var. Geçen ay tekrar başladık. Kimyasal gebelik yaşadım. Bu ay umutluyum bende :KK14:

gozdecikcik17

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2020
11
1
30
Canım benimde bı bebeğimin kalbi durdu. Kuretaj oldum. 6 ay ara verdim. Tekrar başladığımda hamile kaldım sağlıklı ilerledi 5 yaşında oğlum var. Geçen ay tekrar başladık. Kimyasal gebelik yaşadım. Bu ay umutluyum bende :KK14:
bende dayanamadım dün gece test yaptım ama negatifti bu ay umutluydum oysaki. 15 i adet tarihim bakalım kısmet inşallah bu ay ikimizde gebe kalabilriz canım.

narinal

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2020
447
963
41
benim de bat 20 ocak ama regl sancılarım ve belirtileirm yoğum erken ve normal gebelik testleri negatif yani demek oluyor ki 20 şubata da beni yazın :)

Ezgiliezgi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2021
16
5
33
Ben de varım kızlar. Bat 12 şubat, 3 aydır ovulasyon testleri ile deniyoruz ama olmadı bir türlü. Rahim dışında bir de myom var stres yapmayım dedikçe yapıyorum... Eşim doktor bir yandan pandemi stresi bir yandan gebelik denemeleri İnşallah şubata hepimizin yüzü güler:KK200: