Gebeliğe Hazırlık 2021 Şubat Ayına Gebelik Düşünen Güzel Anne Adayları🤰🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
BENDE VARIM İNŞALLAH 1 KİMYASAL GEBELİĞİM VAR BİR DE 8 HAFTALIKKEN KALBİ DURAN BEBEĞİM :KK43: BU DEFA ÇOK UMUTLUYUM KUCAĞIMA ALABİLMEK TEK İSTEĞİM.

BENDE VARIM İNŞALLAH 1 KİMYASAL GEBELİĞİM VAR BİR DE 8 HAFTALIKKEN KALBİ DURAN BEBEĞİM :KK43: BU DEFA ÇOK UMUTLUYUM KUCAĞIMA ALABİLMEK TEK İSTEĞİM.
Canım benimde bı bebeğimin kalbi durdu. Kuretaj oldum. 6 ay ara verdim. Tekrar başladığımda hamile kaldım sağlıklı ilerledi 5 yaşında oğlum var. Geçen ay tekrar başladık. Kimyasal gebelik yaşadım. Bu ay umutluyum bende :KK14:

Canım benimde bı bebeğimin kalbi durdu. Kuretaj oldum. 6 ay ara verdim. Tekrar başladığımda hamile kaldım sağlıklı ilerledi 5 yaşında oğlum var. Geçen ay tekrar başladık. Kimyasal gebelik yaşadım. Bu ay umutluyum bende :KK14:
bende dayanamadım dün gece test yaptım ama negatifti bu ay umutluydum oysaki. 15 i adet tarihim bakalım kısmet inşallah bu ay ikimizde gebe kalabilriz canım.

benim de bat 20 ocak ama regl sancılarım ve belirtileirm yoğum erken ve normal gebelik testleri negatif yani demek oluyor ki 20 şubata da beni yazın :)

X