2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Sizinki kaçıncı gün embriyosuydu transferiniz falan nasıl oldu ? 😊
3 gün embriyosu ise evdeki testlerde cikmaz hemen test gününe kadar sabır 😊benim 5 gün embriyosuydu 4aa kalitesi ama ben dondurulmuş kullandım 1bucuk ay transfer gününü bekledim 🤭ilk denemenizmi sizinde ?

3 gün embriyosu ise evdeki testlerde cikmaz hemen test gününe kadar sabır 😊benim 5 gün embriyosuydu 4aa kalitesi ama ben dondurulmuş kullandım 1bucuk ay transfer gününü bekledim 🤭ilk denemenizmi sizinde ?
Evet benimde ilk denemem. İnşallah tutmuştur. Mecbur bekliyorum artık çok heyecan verici bişey ama inanılmaz. Umarım sonucuda çok güzel olur. 😌🙏

kızlar birşey sormak istiyorum.progestanı 4 gün önce yanlış zsmanda başladığım için transfer tedavim iptal oldu ama estroferm ve progestana 15 gün daha devam dedi doktor. adet olunca ara tekrar başlayağız transfer işlemine.
soracağım şey perşembe akşamı ilacı bıraktım 3 gündür içmiyorum ama koyu kahverengi akıntım halen yoğun olarak devam ediyor.akıntı bitip adet mi başlayacak yoksa akıntı bitmeden direk adet kanamasımı gelecek.bilgisi olan var mı bu konuda :)
normal adet döngüm 28 nisan..

Amin çiçeğim inşallah ya 🥰 dualarım hepimiz için

Canikom ben lutinus fitil kullanıyorum çok az fitil de geliyor geri ama bazen azcık idrr kaçırmışsın gibi sulu bir akıntı oluyor bende
Merhabalar transfer oldum 7. Gunum lutinus transferden once cok fazla gerı gelıyordu transferın 2. Gunu gelen fitil miktarı cok azaldı acaba gebelik oldu da o yuzden mi fazla emıyo vucut. Sizinde aynı olmuş galıba gebe kaldınız mı?

Merhabalar transfer oldum 7. Gunum lutinus transferden once cok fazla gerı gelıyordu transferın 2. Gunu gelen fitil miktarı cok azaldı acaba gebelik oldu da o yuzden mi fazla emıyo vucut. Sizinde aynı olmuş galıba gebe kaldınız mı?
Ben o transferimde gebe kaldım şimdi ikiz bebeklerim var 1.5 yaşında 😍 inşallah sizin de olur. Şunu söylemeliyim ki bu bir belirti değil. Lütfen bununla ilişkilendirmeyin . Bu arada test yaptınız mı? Artık sonucu öğrenebilirsiniz

Ben o transferimde gebe kaldım şimdi ikiz bebeklerim var 1.5 yaşında 😍 inşallah sizin de olur. Şunu söylemeliyim ki bu bir belirti değil. Lütfen bununla ilişkilendirmeyin . Bu arada test yaptınız mı? Artık sonucu öğrenebilirsiniz
Evet yaptım pozitifim bugunde 2.5 kat artıs gordum cok şükür🤲 ikiz gebelik cok guzel yaaaa❤️❤️❤️ beta degerlerınız nasıldı ikiz oldugu için cok yuksek mi oluyor?

X