2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ya maç günü olmasa yine canım çekmezdi bakın beni rahatlatmak icin diyorsanız demeyin şöyle seyler 😂 Bebiş de kolayı içtim tekmeledi durdu zaten demek ki gerçekten canı istemiş 😂
Bnmkide tekmeledi bir kac kez ne yalan soyleyeyim bn canimin istedgini yiyom icyom tabi bazilarini az az yiyom icyom

Ya maç günü olmasa yine canım çekmezdi bakın beni rahatlatmak icin diyorsanız demeyin şöyle seyler 😂 Bebiş de kolayı içtim tekmeledi durdu zaten demek ki gerçekten canı istemiş 😂
Yok yok seninle hiç alakası yok yani 😄 Canım bir şey isterse yiyorum ben çok fazla kısıtlamiyorum kendimi abartmadan yiyorum tabi 😄

Bnmkide tekmeledi bir kac kez ne yalan soyleyeyim bn canimin istedgini yiyom icyom tabi bazilarini az az yiyom icyom

Yok gzum martin 5 de dha var gunler gecmek bilmiyo 🤢😫🙃
Benim de 1 martta kuzum ya bebisi göstermemişti son doktor cook merak ediyorum
Yok yok seninle hiç alakası yok yani 😄 Canım bir şey isterse yiyorum ben çok fazla kısıtlamiyorum kendimi abartmadan yiyorum tabi 😄
Ya bence de abartmadan hafta da 1 gün kaçamaklar olabilir :)

Benim sağlık ocağındaki doktorum çok iyi geçen tetonoz için gittiğimde bana şeker yüklemesi için 24. Haftada gelebilirsiniz dedi. Doktorunuzla görüşün bazı doktorlar şeker yüklenmesini uygun bulmuyor alternatif yöntemler var onu uyguluyoruz dedi benim doktorum şeker yüklemesini onayladığı için nedir diye sormadım ama sağlık ocağında yapılıyormuş.

Sağlık olsun cnm. Görürüz inşallah bizde bebislerimizi. Bende 1 ay oldu görmeyeli

Kız benden sonra sen iki kere gittin ne çok randevu veriyorlar. Ben en son 1 ay önce gittim.
İnsallah haftaya bebisim göreceğim
Evet ya insan çok özlüyor oysaki yanında ama işte 😩🖤

Bak bakk gorr gor 🤣🤣 kzlrgn05 kzlrgn05 milletin cani cekmis
😂ya valla ben herşeye asermem normalde ama içim yaniyordu bugün. Su içiyorum gene yanıyordu.. Kolayı duyar duymaz işte bu keser beni dedim. 🤭 Normalde içeriğinden dolayı asla içmem. Senede bir iki kere birisi zorlarsaydi. 😁 Şimdi bebek ve kzlrgn05 kzlrgn05 sağolsun 😂😂

Limon sıkarak maden suyu iceblrsnz. Benm için kola kadar guzel oldu. Gerci nadiren ictikten sonra bi zarari olmazms Kağan Kocatepe diye bi dr var. Videolari cok rahatlatyor :)

Amin hepimizin insallah ya sagolun valla..en iyisi idare edeblcgmz kadar edelim. Allah yardm etsin hepimize..cok teşekkür ederim.sıkntsz, guzel hatrlycgmz bi surec olsn insallah💕
Aslında maden suyu şişesini elime bile almıştım. Eşim aklima girdi. Çok istediysen getirtelim hem bi denemiş oluruz dedi. Bidaha isterse canim bir yudum içsem yeter bana. Nefsim körelsin 😊

Yaa kendimi suçlu hissettim kızlar ne demek sipariş verdim ben mac izlerken dayanamadım az atıştırmaliklarin yanında alayim dedim 1 bardak içtim 😂 Beni yalnız bırakmazken bebekler bugün kola içinde yüzüyor 😂😂😂
İçin rahat olsun. 🤗 Bişey olmaz bize bir kaç yudumdan. Geçen gün bira ve rakı içiyorum diyeni duydum.hala şoktayım 🤮😳

😂ya valla ben herşeye asermem normalde ama içim yaniyordu bugün. Su içiyorum gene yanıyordu.. Kolayı duyar duymaz işte bu keser beni dedim. 🤭 Normalde içeriğinden dolayı asla içmem. Senede bir iki kere birisi zorlarsaydi. 😁 Şimdi bebek ve kzlrgn05 kzlrgn05 sağolsun 😂😂
Hadi yine iyisin içinin ateşi sondu sayemde kizz😂😂 ama en iyisi arkadaşların önerisi sodaya limon sıkmak alışkanlık olmasin kola 😂

İçin rahat olsun. 🤗 Bişey olmaz bize bir kaç yudumdan. Geçen gün bira ve rakı içiyorum diyeni duydum.hala şoktayım 🤮😳
Allaaah Allaah tövbe yarabbim neler var, hamilelik düşündüğümden beri içmem ağzıma sürmem bebiş icin her şey heralde onları daha da içmem hic 😂 bi de ben hamile olduğumdan beri her gün kafam güzel gibi onları içsem oho 😂

X