2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Canım geçen bana da olmuştu iki gün hissetmemiştim meraklanmıştım arada oluyormuş öyle. Yürüyüş yapmak çok etkiliyor imkanın varsa çık biraz yürü sonra hareketleniyor ben denedim. Bir de tatlı yediğinde tabi :) ama merak etme yani ben de 2 gün boyunca hissetmemiştim geçen hafta
Dün 1 1.3 saat yurudum geldim dunden beri yedigim tatlinin haddi hesabi yok belki yorgundur bilmiyorum

Dün 1 1.3 saat yurudum geldim dunden beri yedigim tatlinin haddi hesabi yok belki yorgundur bilmiyorum
Cmt günü doktoruma sordum.Dedim 1 gün hissediyorum 2 gün hissetmediğim oluyor.Bu haftalarda çok normal dedi gülerek.Artık kaç kişi soruyorsa😂hatta ultrasonda bebek tekmeliyor görüyoruz ama ben hissetmiyordum mesela.Rahat olun.Normal.

Gelininizin ilk hamileligimi sizin ilk hamileliginizde tepkisi ne oldu gelin varmıydı o zaman
Gelinin ikinci çocuğu. Benim ücüncü
Gelin yoktu benim ilk hamileligimde. O zmn sevinmişti çünkü çok zor hamile kalmıştım.
Gelin geldi geleli annem çok tuhaflasti. Madi manevi hep onlar

Sol kasığımda dünden beri zaman zaman siddetli agri oluyor. Yanma yok kaşıntı yok ama idrar yolu enfeksiyonu olabilir mi acaba fikri olan var mı? Neredeyse bir sürahi su içtim wc çıktıktan sonra ağrı hafifledi biraz 😔 sanırım enfeksiyon 😭
Acaba üsütünmü? Yani ben üsütünmü öyle ağrılarım oluyordu. Geçmiş olsun

Cmt günü doktoruma sordum.Dedim 1 gün hissediyorum 2 gün hissetmediğim oluyor.Bu haftalarda çok normal dedi gülerek.Artık kaç kişi soruyorsa😂hatta ultrasonda bebek tekmeliyor görüyoruz ama ben hissetmiyordum mesela.Rahat olun.Normal.
Ben hissediyordum hep ondan korktum bir an

Gelinin ikinci çocuğu. Benim ücüncü
Gelin yoktu benim ilk hamileligimde. O zmn sevinmişti çünkü çok zor hamile kalmıştım.
Gelin geldi geleli annem çok tuhaflasti. Madi manevi hep onlar
O zaman dedikleri gibi canım erkek evlada düşkün oluyorlar genelde annende öyle olmuş bence gelin el diye demiş tabikide yaptığı yanlış yani ama sende üzme kendini allah büyük bol bol dua et insanım annesi evet zoruna gider tabi suan bebisimi ve cocuklarını düşün bosver her işlerinede kosma hatta arayınca de ben müsait degilim gelini ara yapsın

Kızlar günaydın hepinize❤️ Bugün sabah bebegim hareketlendi biraz sonra sanki pozisyon değişti ve göbeğimin 5 parmak altı kadar yerde bi toplanma sertlik oldu acaba dedim kafasını mı cebirdi sonra gecti ama ben korktum ters pozisyona döndüyse falan diye doğuma yakın döner diye biliyorum ama tecrübeli anneler söylerse sevinirim böyle dönüp düzelir mi ya da bası değilss nesi olabilir öyle yuvarlak sertlik bebeğin bi yeriyfi eminim ama neresi :KK64:

Kızlar günaydın hepinize❤️ Bugün sabah bebegim hareketlendi biraz sonra sanki pozisyon değişti ve göbeğimin 5 parmak altı kadar yerde bi toplanma sertlik oldu acaba dedim kafasını mı cebirdi sonra gecti ama ben korktum ters pozisyona döndüyse falan diye doğuma yakın döner diye biliyorum ama tecrübeli anneler söylerse sevinirim böyle dönüp düzelir mi ya da bası değilss nesi olabilir öyle yuvarlak sertlik bebeğin bi yeriyfi eminim ama neresi :KK64:
Tecrübelu degilim ama popişi olabilir mi acaba 🤔

X