Popüler Konu 2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Dndxxx68

Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2020
232
253
24
Aynen cnm. Aldirmicagimiza göre, allahtan gelene çok şükür diyeceğiz. Allahim bebişlerimizle sağlık sıhhat versin. Dua etmekten başka elimizden birsey gelmiyor.
Amin canim insallah 🌸

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-07-2021

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 186 gün kaldı.

Sırt ve pelvik ağrılara ek olarak, relaxin karpal tüneli denilen bilek alanından işaret parmağınıza giden sinirlerde de değişikliğe sebep olabilir. Baş parmağınızda, işaret parmağınızda ve orta parmağınızda karıncalanma, uyuşma ve/veya acı başlıca belirtileridir. Bir düğmeye basarken, fermuar çekerken veya bileğiniz yardımıyla tencere veya kahce fincanı kaldırmaya çalışırken zayıflık hissi meydana gelir. Bu tarz belirtileri değerlendirmesi için lütfen doktorunuzla paylaşınız. Bebeğinizin saç folikülleri gelişmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Masalsss

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2020
195
130
34
Kizlar uzun zamandır yoktum şimdi hastanedeyim ve doktorum suyumun azaldığını söyledi perinatolojiye gönderdi sıramı bekliyorum bana dua edinde kötü bişey olmasın
Havuç suyu iç canım bebeğin suyunu çok iyi takviye eden bisy o . Ama yine de dr una da sor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-07-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 169 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık dik duruyor ve çenesi göğsünde dinleniyormuş gibi durmayı bıraktı. Bu sıralar yani 2. trimesterda kendinizi daha rahat hissediyor olmalısınız. Şanslıysanız sabah bulantıları geçmişte kalmış ve enerji saviyeniz yükselmiştir. Anneler normal kıyafetlerine sığamadıkları için kendilerini kötü hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın