2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Doktordan geliyorum 🙋🏼‍♀️ Çok sağlıklı haftasıyla uyumlu 213gr 15 cm dedi. Cinsiyet belli oldu Kızım geliyor :KK200::halay:
Hayırlı olsun bir prenses daha. 5 kişiydik en sona kalan şimdi 4 de düştük... Maşallah işimi hazırmi 🥰
Üzülme ya allah büyük
İnsan ister istemez üzülüyor, aynen Allah büyük yapacak birsey yok. Huy işte anneminkide.

Ay sagolasın canım valla siz yazınca böyle lavaboya gittim 1 saattir gitmeye korkuyodum🙈😂
Korkma ayaklarından üstün kesin. Dikkat et. Hamilelikte çok oluyor.

Acaba üsütünmü? Yani ben üsütünmü öyle ağrılarım oluyordu. Geçmiş olsun
Sagol canim Doktora gidicem canim tahlil yaptirmak icin veya rahimle ilgili bi sorun mu var en azindan ogreneyim . Gece iki kez uykumdan uyandim agri ile normal bisi degil belli ki

Hayırlı olsun bir prenses daha. 5 kişiydik en sona kalan şimdi 4 de düştük... Maşallah işimi hazırmi 🥰

İnsan ister istemez üzülüyor, aynen Allah büyük yapacak birsey yok. Huy işte anneminkide.

Kuzim yaa okudum butun yazsimalari cok zor bir durum ama biz nedesek ne soylesek hepsi bos cunku o senin annrn ve biz bunu degistiremeyevegiz inanan annenin cani yansa allah korusun gene en cabuk sen kosarsin sadece yapilanlari sinidiremiyorsun haklisin en guzel beklenti icinde olmayacaksin

Sagol canim Doktora gidicem canim tahlil yaptirmak icin veya rahimle ilgili bi sorun mu var en azindan ogreneyim . Gece iki kez uykumdan uyandim agri ile normal bisi degil belli ki
Evet yinede git bir baktı. Ne olur ne olmaz. Geçmiş olsun tekrar
Kuzim yaa okudum butun yazsimalari cok zor bir durum ama biz nedesek ne soylesek hepsi bos cunku o senin annrn ve biz bunu degistiremeyevegiz inanan annenin cani yansa allah korusun gene en cabuk sen kosarsin sadece yapilanlari sinidiremiyorsun haklisin en guzel beklenti icinde olmayacaksin
Evet ya insan uymadığı kişiden böyle birsey görünce üzülüyor. Görüp beklicegim. Başkası olsa silip atarsın ama anne işte.... Yani aynen birsey olsa hemen ben yanındayım ben koşarım. Benim değer verdiğim kadar öbürleri değer vermez ama bana gelince dislaniyorum

Nolur nolmaz diye değişim fişi aldım 🤭 17. Haftadan sonra değişmez inşallah 🙈
IMG_20210222_124330_847.jpg

Maşallah bebişine canım sağlıkla kucağına al inşallah 😊
Ay amin inşallah hepimiz 🙏

Teşekkür ederim 🤩 Bebiş yapmaya karar verdiğimizde eşim Masal'ımız olsun artık diye beni ikna edecek bir kutu hazırlamıştı. Masal Liya olacak inşallah 🙏🥰
Hadiii masalalh bir prensesimiz daha geliyorrr severim senin kilonu boyunu masallab 😍😍 :halay: :halay: :halay: :KK48:
Hepsi etli butlu yemelik olsunlar 🤩🙈

Günaydın kızlar doktora gidecekler inşallah güzel haberlerle gelelim🤲🥰

Çok normalmiş canım üç hareketinden belki birini belki hiçbirini hissetmiyoruz az daha büyüsün hissedeceğiz inşallah günlük olarak bu haftalarda çok normalmiş sıkma canını ama tatlıyı da çok kaçırma :)

Benim de toplanıyor kasıklarımda sertlik hissediyorum canım tecrübeli değilim ama kağan Kocatepede dinlemiştim bir videosunda denk gelmiştim bebeğin kafasının bu haftalarda nerde olduğu pek de önemli değil çünkü yerleri çok geniş her yerde olabilir demişti 28. Haftadan sonra daha önemli oluyor inşallah bir sorun yok canım bebeklerimiz Allah'a emanet 🥰🌸
Insallah

Kızlar günaydın hepinize❤️ Bugün sabah bebegim hareketlendi biraz sonra sanki pozisyon değişti ve göbeğimin 5 parmak altı kadar yerde bi toplanma sertlik oldu acaba dedim kafasını mı cebirdi sonra gecti ama ben korktum ters pozisyona döndüyse falan diye doğuma yakın döner diye biliyorum ama tecrübeli anneler söylerse sevinirim böyle dönüp düzelir mi ya da bası değilss nesi olabilir öyle yuvarlak sertlik bebeğin bi yeriyfi eminim ama neresi :KK64:
Canim ben cumartesi gittim bas asagi konuma gelmisti doktor yatman laizm falan dedi bana ama internette arastirinca bu boyutta cocuklarin zaten surekli yer degistirdigini okudum.
İcime sinmedi bugun hem kasik agrim nedeniyle baska doktora gittim ve tahmin ettigim gibi basi yukaridaydi... ikinci doktor da dedi ki saatte bi baska yere donebilir yerinin bi anlami yok su an.
Endise etme yani daha cok minikler ve dönecekleri çok alan var.

Kızlar yaa benim sonucum çıkmadı daha cildiracam artık aradım evet haklısınız geç kaldı sizin adınızı mail olarak attım öğleden sonra gelir dedi saat üç oldu. Yani sıkıntılı bir süreç şekerim yükseliyor artık benim stres ten dedim. Sansimmidir nedir yaa kardeşlerim arıyor herkese ayrı açıklama.

Kızlar yaa benim sonucum çıkmadı daha cildiracam artık aradım evet haklısınız geç kaldı sizin adınızı mail olarak attım öğleden sonra gelir dedi saat üç oldu. Yani sıkıntılı bir süreç şekerim yükseliyor artık benim stres ten dedim. Sansimmidir nedir yaa kardeşlerim arıyor herkese ayrı açıklama.
Hayırlı güzel sonuçlar çıksın inşallah. Bu stresli zamanlarının sonu mutlulukla taçlansın. Dualarım seninle🤲

X