2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kizlar e bebekte bi park yatak beğenmiştim. Onlarda da indirim olacak mi? Bi de ne marka almaliyiz? Yani 1000₺ alti olsun geniş olsun gerektiğinde sallanabilir olsun. Asansörlü olsun. Başka neyi olsun? 🤗🤗 Önemli noktaları var mi hesap edemediğim? 🤔
Ben park yatak sevmezdim hic dusunmuyordum bugun bir tane gordum bayildim renk secenegi pek yok ama cok kaliteli duruyor park besikler cadir gibi geliyordu ama bunu sevdim anne yani tahta besiklerden pahali ama olsun

Eklentiler

• 20210410_204514.png
    20210410_204514.png
    314,9 KB · Görüntüleme: 53
Olabilir canım diğer forumları okurken 41.hatta 42.haftada suni sancıyla yada Sezaryenle doğuranlar vardı ama ben yengec olsun istiyorum o yüzden çok erken gelmesin 🙈🙈🙈
Hiç anlamam bu burçları 🤣
Benimkiler suni sancıyla geldi.
1. Kızımın plasentası yaşlanmıştı ve kireclenmisti.
2. Kızım dada suyum geldi.
İki günde doğuruyorum. Suni sancı bile fayda etmiyor dermişim 🤣🤣🤣

Hiç anlamam bu burçları 🤣
Benimkiler suni sancıyla geldi.
1. Kızımın plasentası yaşlanmıştı ve kireclenmisti.
2. Kızım dada suyum geldi.
İki günde doğuruyorum. Suni sancı bile fayda etmiyor dermişim 🤣🤣🤣
Eyvah eyvah 2 günde mi 😳😳 gözüm iyice korktu ama ben herhangi bir problem olmazsa prenses doğum istiyorum sorun olursa direk sezaryen korkuyorum yavrumu kaybetmekten duramam iki gün

Eyvah eyvah 2 günde mi 😳😳 gözüm iyice korktu ama ben herhangi bir problem olmazsa prenses doğum istiyorum sorun olursa direk sezaryen korkuyorum yavrumu kaybetmekten duramam iki gün
Burda normal doğuma önem veriyorlar.en son sezeryan alıyorlar. Evet iki gün sürüyor🙈ama bazıları da iki saate doğuruyor. Herkeste farklı cnm
Prenses doğum ne kız?

Burda normal doğuma önem veriyorlar.en son sezeryan alıyorlar. Evet iki gün sürüyor🙈ama bazıları da iki saate doğuruyor. Herkeste farklı cnm
Prenses doğum ne kız?
Epidural (ağrısız) normal doğum canım.omurilikten yapılan bi iğneyle ağrısız normal doğum yapabiliyosun

Kizlar e bebekte bi park yatak beğenmiştim. Onlarda da indirim olacak mi? Bi de ne marka almaliyiz? Yani 1000₺ alti olsun geniş olsun gerektiğinde sallanabilir olsun. Asansörlü olsun. Başka neyi olsun? 🤗🤗 Önemli noktaları var mi hesap edemediğim? 🤔
Bir tarafinda mutlaka giriş çıkış fermuari olsun. Çocuk yürümeye başlayınca çok işine yarayacak.

Ben de Eylül annelerindeydim kızımda. Başak burcu olacaktı erken geldi aslan oldu 🙈 simdi bakalim bu bebek aslan görünüyor yengeç olması dileğiyle 🤗 şakası bir yana sağlıklı olmaları tabii

Kızlar yine bir sorum olacak, yeniden alışverişe başladım da kafama göre almak istemiyorum. Islak mendil için öneriniz var mı? Unibaby ıslak mendil konusunda da mı güvenilmez acaba? Unibaby sensitive ve unibaby Yenidoğan ıslak mendilin yorumları baya iyi ama bir sormak istedim. Şampuan, bakım kremi ve pişik kremi için mustela tercih ettim sizin tavsiyeniz üzerine. Ama ıslak mendil konusunda kararsızım alırken de set halinde alicam pişman olmak istemiyorum.

Ben de Eylül annelerindeydim kızımda. Başak burcu olacaktı erken geldi aslan oldu 🙈 simdi bakalim bu bebek aslan görünüyor yengeç olması dileğiyle 🤗 şakası bir yana sağlıklı olmaları tabii
Hangi yıl canım.benim kızım 2017 eylülde doğdu 14ündeydi ama 5inde geldi 9 gün önce 😊

X