2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Erken uyanmalar beni bitiriyor :KK43:
Bitek benmi böyleyim

Günaydın kızlar, güzel bir hafta olsun inşallah ♥️
Günaydin
Bende uyamuyorum. Gece uyana kadar neler çekiyorum. Sonra tuvalet sorunu üstüne eklenince.... Mahvoluyorum. Neyse hersey cok güzel olacak inşallah 🥰

Hayırlı sabahlar kızlar. Doktorun kapısında bekliyorum. Heyecan var. Oğluşum yüzünü gösterecek mi acaba diye? 24. Hafta idari izin raporu yazdirmaya geldim 😊🥰 yaaa uyuyor galiba hâla. Elimle göbeğimi salliyorum uyansın diye. Sipa uyanmadı hâla
Günaydın. Hayırlı haberlerle gel inşallah 🥰

Günaydın bugün prensesimi görmeye gitcez anane babaneyle ufak alışverişler yapılacak artık başlayalım dedik tabi sadece hastane için gerisi kızımız gelince anane terzi olunca çok şanslıyız çoğu şeyi o dikecek 😊
Günaydın. Hayırlı haberlerle gel inşallah. 🥰Resim isteriz aldıklarında. Maşallah anneannesi neler dikecek prensese?

Günaydinnn 🥰

Kızlar hepinizi alıntılayabildim inşallah normalde de bu yatış pozisyonu konusunda videolar izlemiştim ama şansıma dün denk geldi tekrar izledim Dr.Banu Çiftçi'nin bir videosunu :) 28.haftaya kadar istediğiniz pozisyonda yatabilirsiniz diyor rahatsız olmuyorsanız yüz üstü bile yatabilirsiniz dedi hatta :) Ama o haftadan sonra sırt üstü yatmamamız gerekiyormuş ya sağa ya sola yatın diyor sırt üstü yatarsak kan akışı azalıyormuş ve tansiyon problemi oluşuyormuş. Dünkü videoda da sola veya sağa yattığınızda bebeğiniz pozisyondan dolayı çok mutlu oluyor yeri genişliyor o yüzden sürekli hareket etmeye başlayabilir merak etmeyin demişti tam sizin sorularınıza yanıt olmuş :)
Teşekkür ederim canım 😊 ama okadar çok itekliyorki uykuya dalamıyorum 🙄😁

Kızlar hepinizi alıntılayabildim inşallah normalde de bu yatış pozisyonu konusunda videolar izlemiştim ama şansıma dün denk geldi tekrar izledim Dr.Banu Çiftçi'nin bir videosunu :) 28.haftaya kadar istediğiniz pozisyonda yatabilirsiniz diyor rahatsız olmuyorsanız yüz üstü bile yatabilirsiniz dedi hatta :) Ama o haftadan sonra sırt üstü yatmamamız gerekiyormuş ya sağa ya sola yatın diyor sırt üstü yatarsak kan akışı azalıyormuş ve tansiyon problemi oluşuyormuş. Dünkü videoda da sola veya sağa yattığınızda bebeğiniz pozisyondan dolayı çok mutlu oluyor yeri genişliyor o yüzden sürekli hareket etmeye başlayabilir merak etmeyin demişti tam sizin sorularınıza yanıt olmuş :)
O videoyu bn de izlemstm sadece sola yatmak gerekyo demems mydi? Sol yanimi curuttum kac aydir😪

Eki Görüntüle 2823253
Ben bundan aldım. İçeeisinde bikinelerde mayolarda olduğu gibi ince ped var öyle olunca göğüz ucunu da belli etmıyor penye kalitesi de çok güzel bakalım yazın rahatça kullanırım inş
Benimkiler normalde büyüktü hamile kalınca iyice büyüdü bide süt olunca ne yapacam bakalım desteksiz giyemiyorum ben hiç giymemis gibi iniveriyor 🙈🙈

Gebelik şekeri var mı yok mu yükleme yapmadan önce ipucu verebiliyormuş canım o yüzden

Maddiyat için demedim canım hem hesaplı hem kaliteliydi o yüzden dedim bir kaç tane bulundurmak gerekiyor malum çünkü. Beden değiştikçede alınması lazım.
İlk zamanlar çok emmek isteyecek canım gögüslerin fazlasıyla süt dolu olacak. Süt kanallarının rahat etmesi için sıkmaması demirinin olmaması gerekiyo şuan bile emzirme sütyeni takıyorum ben normal sütyenlerim çok acıtıyor ve rahatsız ediyor kalınlığı. Yazın sıcakta birde kötü olursun bence. Atlet felanda giyiyorsan üzerine atleti yukarı çek, sütyeni aşağı. cekemezsin de çocuk var yukarı ceksen bunalırsın.. gögüs ucu yaranda olursa nefes alması şart, gögüsün temas etmesin istiyorsun bir süre.. açık bıraksan ayrı rahatsız eder.. kapsız olanlar var emzirme atletlerinde içine sütün aktığı için pedini koyarsın veya kalkan taksan çok rahatsız etmez hava alır..
sen bilirsin yine de😊
Tsk edrim cnm bn bu yonden dusunmemisyim hic

Ben gündüz dinlenirken sürekli sola yatıyorum hareketleri gayet güzel ama gece sol tarafa yatınca uykuya dalamıyorum sağda yatmam lazım ama şunu farkettim bebeğim solda yattığım zaman daha çok hareket ediyor sırt üstü zaten yatamıyorum bebek içerde geriliyor sanki zaten rahimi besleyen damarlarımda kan akışı yavaş olduğu için sürekli yan yatıyorum o şekilde biraz düzeldi damarlardaki sıkıntı

Günaydınlarrr

Vala canım ben 5 -6-7 de uyanık oluyorum genelde 6_7 arası uyanıyorum 😊😊
Razıyım 6 ile 7 ye ya :KK70:
Geçmi yatmakta acaba marifer ama 10 dedinmi bende gözler selektör yakıo :KK70:

Günaydın canım ben de gece 3-4 gibi uyanıyorum sonra zar zor tekrar uyuyup sabah 7 de eşime kalkıyorum sonra da akşama kadar hayalet gibi dolanıyorum
7ye kdar yine uyuyabiliyorsan iyi cNm.. Ben tüm gün ruh gibi :KK70:

Hayırlı sabahlar kızlar. Doktorun kapısında bekliyorum. Heyecan var. Oğluşum yüzünü gösterecek mi acaba diye? 24. Hafta idari izin raporu yazdirmaya geldim 😊🥰 yaaa uyuyor galiba hâla. Elimle göbeğimi salliyorum uyansın diye. Sipa uyanmadı hâla
🎈 Gösterdimi cnm yüzünü

Aa cnm eline sağlık cok açıklayıcı olmuş ♥️
Günaydin
Bende uyamuyorum. Gece uyana kadar neler çekiyorum. Sonra tuvalet sorunu üstüne eklenince.... Mahvoluyorum. Neyse hersey cok güzel olacak inşallah 🥰

Günaydın. Hayırlı haberlerle gel inşallah 🥰

Günaydın. Hayırlı haberlerle gel inşallah. 🥰Resim isteriz aldıklarında. Maşallah anneannesi neler dikecek prensese?

Günaydinnn 🥰
Sonunu düşününce insan herşeye katlanıyor gerçekten ♥️🎈
Günaydın kızlar🙏🏻🥰 Hepimizin ortak sorunu sanırım uyuyamamak😬 ben 2 haftadır öyleyim sürekli gece uyanıyorum kesintisiz uykum kalmadı
Vücudumuz cok erken başladı alıştırmalara 🙈🙈🙈

Kızlar emzirme atletini ben pentiden aldim fiyatı da uygun 3 tanesi 100 lira kumaşını da beğendim
Gerçekten uygunmuş ya.. Bakacam bende
Teşekkürler cnm

Selam kızlar. Sabah kahvaltıdan 1.5 saat sonra baygınlık geldi . Tansiyonum normalimdem düşmüş 9 6 . Sekerim de 98 cikti . Halbuki baya güzel de yemistim kahvaltida . Hic ac da hissetmiyordum kendimi. Yükleme olsun bakalım ne çıkacak

Kızlar e-bebekten hediye çeki kazanan oldumu alışverişlerde..
Ben 50 tl kazandmda.. Nette sadece mama ve arabalarda geçerli sayıyor..
Arıyorum yoo her üründe diyorlar..
Mağazata gitmek zorunda kalacam sanırım :KK57::KK57:

Selam kızlar. Sabah kahvaltıdan 1.5 saat sonra baygınlık geldi . Tansiyonum normalimdem düşmüş 9 6 . Sekerim de 98 cikti . Halbuki baya güzel de yemistim kahvaltida . Hic ac da hissetmiyordum kendimi. Yükleme olsun bakalım ne çıkacak
Geçmiş olsn cnm dikkat et.. İnşallah bişey çıkmaz

Ben kızıma hamileyken 2 ile 5 arasi uyanıyordum hep. Bilin bakalım doğunca noldu 🙈
Şuan gözlerim açık cevap bekliyorum :KK57:

Razıyım 6 ile 7 ye ya :KK70:
Geçmi yatmakta acaba marifer ama 10 dedinmi bende gözler selektör yakıo :KK70:

7ye kdar yine uyuyabiliyorsan iyi cNm.. Ben tüm gün ruh gibi :KK70:

🎈 Gösterdimi cnm yüzünü

Aa cnm eline sağlık cok açıklayıcı olmuş ♥️

Sonunu düşününce insan herşeye katlanıyor gerçekten ♥️🎈

Vücudumuz cok erken başladı alıştırmalara 🙈🙈🙈

Gerçekten uygunmuş ya.. Bakacam bende
Teşekkürler cnm
7 ye kadar uyuyorum ama gece 1 den önce uyumuyorum gece tekrar uyanıp zar zor tekrar uyuyorum perişan oldum bugünler daha iyi günlerimiz

X