2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Evet 1 tane de oğlum var o da 2 yaşında. Erkek için güzel şeyler var gibi gözüküyor ama aslında yok :KK70: onların ki sadece papyon, kravat ve pantolon askısı tekrarı 😅
Erkek çocuğuna pantalon alsan rahat edemiyor eşofman altı alsan basit duruyor çok az hem rahat hem spor ve şık duran alt kıyafetler. Her sezon 3 tane anca bulabiliyorum.
Kıza bir tayt al her şeyin altına giysin dursun :KK70:
Üst bulmak ikisi için de kolay şükür 😂

Önceki yorumları çok bilmiyorum senin çocuğun erkek mi kız mı?
Benim iki kızım var cnm.
3. Bebisin tahmini ilk 20+3 de yapıldı kiz dedi kalp için gittiğim çok tecrübeli doktor. 22+5 de de kendi doktorum erkek dedi... Yani işler karışık. Haftaya perşembeyi bekliyorum dört gözle

Gerçekten çok iyi sabrettin canım:) Insallah kesinlesir bu sefer de sen de sürpriz yapar alışverişlerine başlarsın:)

Çok geçmeden git bence canım bugün bile baya bir şeyler eksilmişti, teşekkür ederim :)
Çatlıyorum ama 😷
Ağzımdan kaciracagim diye korkuyorum 😷
İnsallah cnm. Kesinlessin... Herkes kız biliyor. Annem inanmıyor ama 🙈 sende kız gördüm erkek olması gerek diyor

Demedim daha... Bu kadar saklaya bileceğimi tahmin etmemistim🙈🤣 ama çevremde söylemicem tek eşime anneme birde kardeşim. haftaya bir belli olsun. Gıcık çevrem gıcık gıcık konuşuyor....
Kendimi zor tutuyorum zaten alışveriş için... Kimseye birsey çaktırmadan 🤣🙈🤣🙈🤣

Ayy ne güzel... Oğlun vardı senin birtane degilmi.... Çok şirin şeyler var. Ama bakiyorumda nette. Erkek içinde çok güzel şeyler varmış.

İnsallah cnm. Haftaya inşallah başlıcam...doktir bir onaylansın ondan sonra tutmayın beni 🙈🤣
Seninkide baya seni uğrastırdı artık onaylasında rahatla valla🤣

Kizlar simdiden hepinizin ramazani mubarek olsun nice saglikli ramazanlara ulasmayi nasip etsin rabbim
Allah razı olsun canim.cumlemizi inşallah 😊
Kızlar biberonda cok soran oluyordu bu philips aventin kolik gaz sancısı olmasın bebekler diye özel üretilmiş içine bi çubuk gibi bişey koymuslar onun sayesinde gaz olmuyormuş ilk zamanlar mama vermemiz gerekirse cok işe yarar diye düşündüm gaz yapmaması açıkcası bide ucu yenidoğana özel oluyor anne memesi gibi az akıyor sonrasında meme reddi olmaması için büyüdükce ayına uygun uc alabilirsiniz. Sizinde aklınızda bulunsun🥰

Ben de biberon soracaktım bugün gruba. Aventi 9 sene önce kullanmıştım o en geniş ağızlı pembe olanlardan. Arasinda bi tane de halkası oluyordu hatta.. kolik için yeni çıkmıştı ama galiba başarılı bir biberon yapmamışlar. Hiç bir işe yaramamisti.. kenarlarindan hep mama damlatirdi. Meme ucu da aşırı dardi hiç akmiyordu mama. 5 sene önce de kardeşim aldi başka modelini. O da çok damlatti kenarindan deli olmuştuk 😔😔 Acaba bunlarda da öyle bir sorun yaşar miyim? Var mi bi fikrin :)

..

Seninkide baya seni uğrastırdı artık onaylasında rahatla valla🤣
Sorma yaaa ağzımdan kaciracagim diye korkuyorum. Dayanamıyorum artık. Sizlere söylemeseydin sanırım Kaçıra bilirdim... Size söyledim ya biraz rahatladım 🤣🤣🤣
Zor ya böyle beklemekte... Kız mı erkek mi belli etseydi alışverişe olurdu...

Çevreme söylemicem erkekse bile... Benim elimde kalacak zaten bir kaç kisi

Avent biberonun anne memesi uyumlu kolim çubuğu olmayanı aldık. Yigenimde gayet memnun yengem 8 aylık bebegi akıtma hic olmadı kullanıyor hala da

Canım her zaman iki farklı doktorun fikrini almak iyidir
Peki başta var mıydı iki hafta geriden mi geliyordu sonradan mı çıktı yani kaç haftalık kaç gram bebeğin
Yok cNım 3 gün falan oynuyordu normalde ilk defa böyke olmuştu diğerinde sata göre 25+4 diğerinde 27+3 şimdi yarında nasip olursa 28+3 üm yine sata göre yukaaruda 25 haftamda olan acildeki sonucumdu hastahaneye ogün yattım kendimde 59 kiloydum 1 hafta sonra 54 kilo kalarak çıkmıştım şimdi yine 59 kilo sayılırım nekadar mantıklı bilmiyorum ama kendi kilomla bebeğin kilosuda toparlanmıştır diye umuyorum Screenshot_20210412_225631.jpg Screenshot_20210412_225612.jpg Screenshot_20210412_225612.jpg

Sorma yaaa ağzımdan kaciracagim diye korkuyorum. Dayanamıyorum artık. Sizlere söylemeseydin sanırım Kaçıra bilirdim... Size söyledim ya biraz rahatladım 🤣🤣🤣

Seninki dogumda kesinlesecek galiba bian oyle bi dusunceye kapildim

Kızlar, 24+0 da kamuda izne ayrılıyorsun ya. Benim ki tam bayramın ilk gününe denk geliyor? Nasıl bir yol izlicem, fikri olan var mı ve çevresinde bu raporu alanlar, 24 ncü haftaya girmeden 1-2 hafta önce almışlar mı, böyle bir inkan var mı acaba? Teşekkürler
Yok canim gunu gunu veriyolar sanirim sen buyuk ihtimalle bayram sonu alirsin genede doktoruna sor bakalom.ne diyecek

Öncelikle geçmiş olsun canım ama ben olsam kendi doktorumla beraber götürürüm işi ama benimki özel olduğu için böyle düşünüyor olabilirim
Evet canım haklısın benim doktorum özel değil ama özelde olsa riskli bir durum olduğunda perinatolojiye yönlendiriyor doğrumu yazıyorum adını bilmiyorum ama şimdi kendi doktoruma anlatacağım işte kilo problemimiz düzelince zaten yine sadece kendi doktorumda devam edeceğim 😊

Avent biberonun anne memesi uyumlu kolim çubuğu olmayanı aldık. Yigenimde gayet memnun yengem 8 aylık bebegi akıtma hic olmadı kullanıyor hala da
Demekki sonradan düzeltiler. Çünkü iki ben iki de kardeşim almıştı. Tesadüf müdür dedik yok yani.. hepsi de damlatti.. bi tane avent alayim o zaman. Başka nr marka alabilirim? 2 tane olsun

Allah razı olsun canim.cumlemizi inşallah 😊

Ben de biberon soracaktım bugün gruba. Aventi 9 sene önce kullanmıştım o en geniş ağızlı pembe olanlardan. Arasinda bi tane de halkası oluyordu hatta.. kolik için yeni çıkmıştı ama galiba başarılı bir biberon yapmamışlar. Hiç bir işe yaramamisti.. kenarlarindan hep mama damlatirdi. Meme ucu da aşırı dardi hiç akmiyordu mama. 5 sene önce de kardeşim aldi başka modelini. O da çok damlatti kenarindan deli olmuştuk 😔😔 Acaba bunlarda da öyle bir sorun yaşar miyim? Var mi bi fikrin :)

..
Fikrim malesef yok canım deneyince anlayacagım🙈🙈

Sürpriz yap canım özellikle kız diye canını sıkanlara doğunca afedersin pipisini çekip gönder aa erkekmiş de🤣🤣

Prima deneyeceğim canım , sleepy ya da baby turco da yedek almayı düşünüyorum
Canim beni listeye eklemeyi unutmuşsun sanirim 😊 pc.den girince eklerim demiştin.
Bide ben bayram sonrası Kayseri'ye gidicem. Orda hangi hastanede doğum yapacaksın? Doğum ücreti ne kadar bide? M Mincir38 canim sen de Kayserideydin ikinize de sormuş olayim 😊

X