2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Daha önce hep düzenliydi canım 25 haftalıkken hastahaneye yattım 2 hafta sonraki ölçümüm 25 haftalıkta kalmıştı yeni yani şimdi kilo almış en azından hayla 2 hafta geridende olsa inşallah toparlar 🙂

İnşallah kuzum hayla 2 hafta geriden evet ama kilo almasına bendesevindim gelişim durmamış diye yorumluyorum bugün kendi doktoruma görünmüştüm önümüzdeki salı günü perinatoloji görücek yine inşallah güzel konuşur oda 😊

İnşallah canım allah razı olsun valla
Anladım canım fit bir bebiş olmak istiyor belki de 🙈 muz kaşar ve maden suyu tüketebilirsin öyle okumuştum. Gelişim açısından faydası olur illa ki. Toparlar annesi stres yapmamak lazım 🤗

Merhaba hepinize...Bana acil cevap verebilecek olan varsa çok sevinirim.
Bu sabah inanılmaz bi halsizlikle uyandım..Her tarafım ağrıyor nerdeyse.Başım, kasıklarım, eklemlerim, makat bölgesi, belim..Karnımda sancı ve sertlik.Enfeksiyon olabilir mi acaba? Yoksa üşüttüm mü?
27.haftaya girdim.2 gün sonra kontrolüm var.Aslında gidecek durumda olsam hemen doktora koşacağım ama çok kötüyüm...Yorum yapabilecek var mı? Tecrübeli anneler özellikle..
Geçmiş olsun. Bende cumartesi günü aynı belirtiler geçirdim. Ebemi aradım bol dinlen şu iç ve magnezyum al dedi... Ağrıların cogalirsa ve siklasirsa doktora gitmende fayda var...

Bu sabah inanılmaz bi halsizlikle uyandım..Her tarafım ağrıyor nerdeyse.Başım, kasıklarım, eklemlerim, makat bölgesi, belim..Karnımda sancı ve sertlik.Enfeksiyon olabilir mi acaba? Yoksa üşüttüm mü?
27.haftaya girdim.2 gün sonra kontrolüm var.Aslında gidecek durumda olsam hemen doktora koşacağım ama çok kötüyüm...Yorum yapabilecek var mı? Tecrübeli anneler özellikle..
Kovit olabilir mi canım?

İş dosyalarında yüzde usulü çalışırız genelde başta müvekkilden masraf alınmaz ki zaten davayı siz de açsanız avukat da açsa aynı masraf gider. Vekalet ücretine ise dava sonunda alacağınız ücretin yüzde 15 veya 20si arasında değişir. Faiz vs talep ettiniz mi? Kıdem tazminatının giydirilmiş ücretten hesap edilmesini talep ettiniz mi? Fazla çalışma veya izin ücretleriniz yok mu?
Evet cnm faiz ve tazminatların giydirilmiş ücretten hesap edilmesini dilekcemde talep ettim. Fazla calisma ve izin durumu biraz karışık kargo sirkerinde calisiyordum bizim iş sözleşmemiz devir edildi şirketti acente aldı ama tüm haklarımız devredildi. Fazla calisma talep etseydim eski şirkete de dava açmam gerekiyordu o yüzden açmadım. Şu andan sonra avukat ile devam edebilir miyim aslında etsem daha iyi olcak dava doğuma felan denk gelirse en azından avukatım katilir benim yerime.ama işverenin davaya da cevap vereceğini ya da gelecegini düşünmüyorum arabulucuya bile gelmediler. Davaya Gelmeseler dava benim lehime sonuclanir degil mi

Geçmiş olsun. Bende cumartesi günü aynı belirtiler geçirdim. Ebemi aradım bol dinlen şu iç ve magnezyum al dedi... Ağrıların cogalirsa ve siklasirsa doktora gitmende fayda var...
Teşekkür ederim cevabın için.. Kasıklarım çok ağrıyor, ayağa kalkamıyorum o derece..

Teşekkür ederim cevabın için.. Kasıklarım çok ağrıyor, ayağa kalkamıyorum o derece..
Bu ihtimali düşünmek bile istemiyorum😟😟
Canım kötü düşünmemek lazım hemen istersen doktorunla bi görüş ara yada mesaj at.o ne diyecek bakalım.umarım kötü birşey yoktur.bende 27.haftama girdiğimden beri bi baş ağrısı oluyo bi tansiyonum düşüyo ya çarpıntım artıyo dünde karnımın sol tarafında bıçak saplanır gibi ağrılar girmeye başladı.anlamadım yani 😒 bugün bolca dinlendim su içmeyi ihmal etmedim biraz daha iyiyim.perşembe de randevum var gidince doktoruma söylicem bakalım o ne dicek

Evet cnm faiz ve tazminatların giydirilmiş ücretten hesap edilmesini dilekcemde talep ettim. Fazla calisma ve izin durumu biraz karışık kargo sirkerinde calisiyordum bizim iş sözleşmemiz devir edildi şirketti acente aldı ama tüm haklarımız devredildi. Fazla calisma talep etseydim eski şirkete de dava açmam gerekiyordu o yüzden açmadım. Şu andan sonra avukat ile devam edebilir miyim aslında etsem daha iyi olcak dava doğuma felan denk gelirse en azından avukatım katilir benim yerime.ama işverenin davaya da cevap vereceğini ya da gelecegini düşünmüyorum arabulucuya bile gelmediler. Davaya Gelmeseler dava benim lehime sonuclanir degil mi
Senin davayı takip etmen lazım duruşmaya katılmazsan dosya düşer

Senin davayı takip etmen lazım duruşmaya katılmazsan dosya düşer
Anladım cnm çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için🙏🙏 ben her türlü takip edeceğim inşallah 🤲çok büyük haksizliga uğradim. Işsizlik maaşı analik odenegi tazminatlarım bir suru hakkımı yediler ben neyse de bebegimin hakkına bile girdiler ne diyeyim inşallah kazanırım. Kazanamasamda Allah büyük

Çok geçmiş olsun canım bu kadar belirtiye benimde covid geldi aklıma umarım öyle birşey yoktur. Şuan nasılsın ?

Sen içini ferah tut 2 hafta geriden gelmesi sıkıntı değil bildiğim kadarıyla gelişimi dursaydı zaten şuan 2 hafta artmış 2 buçuk 3 haftaya çıkmış olurdu ben perinatoloğun da güzel konuşacağına inanıyorum
İnşallah canım Allah razı olsun salı gününü beklicem şiödi 1 hafta
Anladım canım fit bir bebiş olmak istiyor belki de 🙈 muz kaşar ve maden suyu tüketebilirsin öyle okumuştum. Gelişim açısından faydası olur illa ki. Toparlar annesi stres yapmamak lazım 🤗
Aslında bende öyle düşünüyorum daha önce 48 kg dum zorla 52 olup hamile kalmıştım eşimde 55 kilo kızım desen doğduğunda vaktiyle geldiği halde 2.300gr doğmuştu inşallah bu bebişimde öyledir ben zayıf olmasından korkmuyorum aslında içimde rahatladı kilo almış olması güzel bişey böyle almaya devam etsin yeterki ☺️ ömrümde yemediğim kadar yesim bu hafta dediğin gibi sürekli muz süt et balık bebe bisküviside duydum onuda günde 1 maden suyuda içiyorum kısmet artık 😊

Kızlar maclaren in baston tipi bebek arabasını düşünüyoruz.Puset aparatı var.Her pusetle uyumlu.Kapanınca falan küçücük oluyor.Travel sistemler çok büyük ve kaba geliyor.Ama doğru mu yapıyoruz bilmiyorum.Maclauren biraz pahalı ama bir daha bebek arabası almamıza gerek olmayacak sanırım ve baya sağlam kullanışlı görünüyor.Tecrübeli anneler bir akıl verin.Bu bebek arabası olayı baya bi kafamı karıştırdı.

Kızlarrrr... İlk çocuğu olup liste yapan varsa bana atabilirmi rica etsem
Listem karma karışık oldu ya :KK43:

X