2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Teşekkür ederim cevabın için.. Kasıklarım çok ağrıyor, ayağa kalkamıyorum o derece..
Aynı belirtiler cnm. Benim ağrım olunca istifa ediyorum (cumartesi günü saydım 12 defa çıkarttım).... Aynen ayağa kalkamıyordum bende... İnşallah yarına hiç birşeyin kalmaz... Bebegin kafası aşağıdadır.. Onlar 30 haftaya kadar döne biliyormuş...

Sıra sende artık.bu zamana kadar düşünmüşmüydünüz hiç kızım olursa şu olur oğlum olursa bu falan diye 😊
Evet kız isimleri bulmuştum.. Öbür Kizkarimda uygun ve benim çok hoşuma giden Aybike yada aybüke var... Eşim beğenmiyor ama bu defa benim dediğim olacak inşallah (eşim Aysu, Simay istiyor) ... Erkek de Ayaz, Aybars ola bilir diye düsünüyorum..., tabi bir belli olaydı ona göre belirlerdik 🙈🤣

Kızlar maclaren in baston tipi bebek arabasını düşünüyoruz.Puset aparatı var.Her pusetle uyumlu.Kapanınca falan küçücük oluyor.Travel sistemler çok büyük ve kaba geliyor.Ama doğru mu yapıyoruz bilmiyorum.Maclauren biraz pahalı ama bir daha bebek arabası almamıza gerek olmayacak sanırım ve baya sağlam kullanışlı görünüyor.Tecrübeli anneler bir akıl verin.Bu bebek arabası olayı baya bi kafamı karıştırdı.
Hmm hangi araba acaba resim atarmisin

Eklentiler

• 4919D90C-A906-41C9-BC1C-7C30820038AF.png
    4919D90C-A906-41C9-BC1C-7C30820038AF.png
    187,7 KB · Görüntüleme: 46
Seni etkilemek istemem ama böyle küçük tekerlekli olan arabalar herşeyde takılıyor cnm. Ve fiyatı oldukça yüksekmiş.
Ben bu arabayı aldım puseti üstüne takıyorsun ve cokda uygundu

Eklentiler

• Screenshot_20210413_185223_com.ebay.mobile.jpg
    Screenshot_20210413_185223_com.ebay.mobile.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_20210413_185504.jpg
    Screenshot_20210413_185504.jpg
    184,4 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_20210413_185445.jpg
    Screenshot_20210413_185445.jpg
    254,2 KB · Görüntüleme: 43
Yataktan çıkamıyorum..Karnımda acayip bi sancı var.Ve çok üşüyorum
Canım yarın bi sağlık ocağına git en azından istersen tahlil felan isterse yaptır enfeksiyon varsa doktora gittiğinde tahlil sonucun en azından hazır olur belkide enfeksiyondur
Kızlar maclaren in baston tipi bebek arabasını düşünüyoruz.Puset aparatı var.Her pusetle uyumlu.Kapanınca falan küçücük oluyor.Travel sistemler çok büyük ve kaba geliyor.Ama doğru mu yapıyoruz bilmiyorum.Maclauren biraz pahalı ama bir daha bebek arabası almamıza gerek olmayacak sanırım ve baya sağlam kullanışlı görünüyor.Tecrübeli anneler bir akıl verin.Bu bebek arabası olayı baya bi kafamı karıştırdı.
Maclaren arkadaşımda vardı bastonu. Baston olmasına rağmen oldukça ağır bi araba geldi hem ağır hemde sürüşü zor geldi bana. Ben ilk oğlumda joie kullandım o da hafif bir araba değil ama çok konforluydu yolda yağ gibi kayıyor ağırlığını hissettirmiyordu. tek elle kapanıyor, Tentesi epey aşağı iniyor felan.. İleriki zamanlardada pusetli arabalar gibi kaba durmuyor. Baston bile almamıştım ben çünkü bastonlara bin basar cinstendi çok rahat sürüş keyfi var. Kış bebeği olduğu için pusetsiz direkt arabasını almıştım ben. Şimdi yaza denk geleceği için puset aldım ekstra. Arabaya oturtuluyor. 5 sene önce indirimde 400 tl almıştım arabasını şimdi fiyatlar uçmuş tabi pusetiyle birlikte özellikle 🙁

DefneninAnnesi07 DefneninAnnesi07 Kv duyuru yaptı erkek olursa kayinbabamin ismini koyacakmisiz (eşim kestirip atı. Rahmetli bu arada)... Kız olursa kendi ismini falan düşünüyor herhalde....
Eşime de dedim sen koymak istersen bende arkasına babamın anamın ismini takarım dedim... 🤣🤣🤣
Bende hiç anne baba ismi koymayı sevmiyorum.benim adım babaannemin adı ve annem babam istemediği halde dedem doğum raporunu alıp gitmiş kimliğimi babaannemin adıyla çıkartmış.belkide ondan hoşuma gitmiyor 🙄

Bende hiç anne baba ismi koymayı sevmiyorum.benim adım babaannemin adı ve annem babam istemediği halde dedem doğum raporunu alıp gitmiş kimliğimi babaannemin adıyla çıkartmış.belkide ondan hoşuma gitmiyor 🙄
Bende hic sevmiyorum. Kızsan kızamıyorum çocuğuna, vicdan azabı yaparsın... Dedende fenaymis

Bende hic sevmiyorum. Kızsan kızamıyorum çocuğuna, vicdan azabı yaparsın... Dedende fenaymis
Hiç sorma.hayır işin garip tarafı halamın kızı var benden 4 yaş büyük onun adıda babaannemin adı.babamda zaten ablamın kızının adıda aynı ne gerek var demiş verilen cevaba bak "o kızının kızıymış bu oğlunun kızıymış" ondan vermiş ismini 🤨

Araba kapanınca küçük olsun istiyorsan kabin tipi bebek arabalari var. Ben ilk cocuğuma baston kullandım şuan kabin tipi almak istiyorum daha pratik ve konforlu gibi geldiler.
Kızlarrrr... İlk çocuğu olup liste yapan varsa bana atabilirmi rica etsem
Listem karma karışık oldu ya :KK43:
10 sayfa kadar geri de yazdığım bir liste vardı oradan bak istersen.

Hiç sorma.hayır işin garip tarafı halamın kızı var benden 4 yaş büyük onun adıda babaannemin adı.babamda zaten ablamın kızının adıda aynı ne gerek var demiş verilen cevaba bak "o kızının kızıymış bu oğlunun kızıymış" ondan vermiş ismini 🤨
Cok değişik iş gerçekten.... 🤣🤣🤣Eski kafa yaaa. Benim Kv eski kafa değil daha genç, işine geldiği gibi davraniyor

Kesinlikle çok kullanışlı olur. Tam yatıyor mu peki puset. Biz de mamas papasin baston pusetini almıştık. %40 yatmasina rağmen aşırı memnun kaldik. Çok sert kullandık hem bebek hem pasar malzemesi falan da taşıdık. Ve 6 yaşına kadar da bindi diyebilirim. Hâla sapasağlam duruyor. Puseti de uygun bişey ayarlayabilireniz süper olur 😊

Kesinlikle çok kullanışlı olur. Tam yatıyor mu peki puset. Biz de mamas papasin baston pusetini almıştık. %40 yatmasina rağmen aşırı memnun kaldik. Çok sert kullandık hem bebek hem pasar malzemesi falan da taşıdık. Ve 6 yaşına kadar da bindi diyebilirim. Hâla sapasağlam duruyor. Puseti de uygun bişey ayarlayabilireniz süper olur 😊
Mamas papasa da baktık,onu da çok beğendik.Kararsız kaldık hatta.Maclarenı kullanan bir arkadaşım var.Baya sağlam dedi.Çocuk bıkana kadar kullanmışlar,market pazar arabası bile yapmışlar.Hala sapasağlam duruyor dedi.Baya pratik bi şey gibi duruyor.

Sanırım tam yatıyor.Öyle hatırlıyorum.Puseti de zaten çok iyi bir şey düşünmüyorum.Sonuçta geçici kullanacak hatta pusetsiz bile yenidoğan için kullanıma uygun.

İyi akşamlar kızlar iftar hazırlığı çay saati derken ancak girebildim🌸 Bebişimi gördüm bugün çok şükür her şey yolunda, yine baş geliş duruyordu ama.. Yine on gün ileri gitmiş haftasından öyle dedi doktorumuz. Benim böbrekde biraz daha büyümüş üroloji uzmanına yönlendirdi. Onun dışında şeker ve idrarima bir şey demedi her şey yolunda dedi. Yalnız kafamı karıştıran durum şu acaba başka bir doktora daha görünsem mi hep bir doktorla başladım gidiyorum. Hani olurda bir şey göremez kendimi suçlarım sonra bir yandan da özele gidince daha kötü doktorlarla karşılaştım onu düşünüyorum bidaha kafanı karıştırma diyorum kendime öyle bir ikilemdeyim

X