2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Sağol canım amin inşallah 🤲🏻 26+5 iz bugün.evet banada öyle dedi birde sol tarafımda olduğu için o tarafta baskı daha çok oluyormuş
Benim de ayakları solda sürekli leğen kemiğime basıyor sırtı sağa doğru kafası da göbeğime doğru nasıl bir duruşsa artık inşallah doğum pozisyonuna geçer

Sağol canım 😊 büyüdükçe ağrı olur hatta bebek hareket ettikcede canın acıyabilir dedi.ne yapalım onlar için herşeye katlanıcaz artık onlar iyi olsunda başka ne isterizki 🤗
Aynen iyi olsunlarda sagsalim hepimiz kucagımıza alalım insallah . Ben gece zor yatıyorum ya saga dön sola dön yerlesene kadar 😂

Sol tarafına vurmadilar mi. Niye sağına vurdular ki
Ben hep soluma yattigim için sağa vurulsun dedim.

İkinci doz dimi canım merak etme ikinci doz ağrısı ilk doz ağrısından daha kısa sürüyor benim ilk dozda 8 gün ikinci dozda 3 gün sürdü ağrısı

Yok canım ben son 10 yıl içinde 2 kere vurulduğum için tek doz vurulacakmisin. Yeterli olur diye..
8 gün mü 😣😳😳 bir gün geçti daha. Ölüyorum ağrıdan. İnşallah o kadar sürmez. Dayanamıyorum çünkü ☹️

Benim de ayakları solda sürekli leğen kemiğime basıyor sırtı sağa doğru kafası da göbeğime doğru nasıl bir duruşsa artık inşallah doğum pozisyonuna geçer
Bak sen minnoşa kendine göre keyif yapıyo desene 🤗 21+6da kafası sağ yukarıda sırtı tam sağda ayakları kasığımdaydı yavaş yavaş kayarak yerini almış.doktor günlük yürüyüş yapmanın bebeğin doğum pozisyonu almasına etkisi olduğunu söylemişti.bende hamileliğin başından beri hep bi kabızlık vardı o sebepten günlük mutlaka yürüyorum dışarı çıkamasam evin içinde odalar arası yürüyüş yapıyorum belkide onun etkiside vardır bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

Aynen iyi olsunlarda sagsalim hepimiz kucagımıza alalım insallah . Ben gece zor yatıyorum ya saga dön sola dön yerlesene kadar 😂
Ayy hiç sorma bende aynı 🙈 dönüp dururken ne ara uykuya dalıyorum hiç bilmiyorum.göbüşler büyüdükçe bi taraftan bi tarafa dönmekte zorlaşıyor 😄

Ben hep soluma yattigim için sağa vurulsun dedim.

Yok canım ben son 10 yıl içinde 2 kere vurulduğum için tek doz vurulacakmisin. Yeterli olur diye..
8 gün mü 😣😳😳 bir gün geçti daha. Ölüyorum ağrıdan. İnşallah o kadar sürmez. Dayanamıyorum çünkü ☹️
Geçmiş olsun canım önce 2 doz yapıldığı için fazla uzun sürmez ağrısı herhalde ilk doz baya ağır geliyor çünkü sonrasında hafifliyor

Bak sen minnoşa kendine göre keyif yapıyo desene 🤗 21+6da kafası sağ yukarıda sırtı tam sağda ayakları kasığımdaydı yavaş yavaş kayarak yerini almış.doktor günlük yürüyüş yapmanın bebeğin doğum pozisyonu almasına etkisi olduğunu söylemişti.bende hamileliğin başından beri hep bi kabızlık vardı o sebepten günlük mutlaka yürüyorum dışarı çıkamasam evin içinde odalar arası yürüyüş yapıyorum belkide onun etkiside vardır bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Benimki biraz geç kalmış demek ki dönmekte gerçi doktor henüz bişey söylemedi ama ben de günde en az yarım saat yürüyorum zaten evin bütün işleri bana baktığı için market pazar faturalar derken sürekli hareket halindeyim umarım benimki de döner yakında

Geçmiş olsun canım önce 2 doz yapıldığı için fazla uzun sürmez ağrısı herhalde ilk doz baya ağır geliyor çünkü sonrasında hafifliyor
Sagolast canim. Diğer iki dozu vurulali 9 yil oldu. Biri çok agrimisti gerçekten de. Bunda da sil baştan oldu sanirim. Çekecem mecburen bu ağrıyı.

Teşekkür ederim canım hepimizin bebekleri cicilerini sağlıkla giysin inşallah 🤲

Bizi de babam öyle giydirmeyi çok severdi. Ablamla ikimizi herkes ikiz zannederdi. Sıra bana geldi bende aynı giydirecegim inşallah 🤲
Ne güzel oluyor yaaaa minoslar ... Çok tatlı tatli oluyorlar birde başka birsey giyindirdim diyor benimkiler "anne benim niye bundan yok, bana niye almadın".. Hepsinden çifter çifter aliyorum

Benimki biraz geç kalmış demek ki dönmekte gerçi doktor henüz bişey söylemedi ama ben de günde en az yarım saat yürüyorum zaten evin bütün işleri bana baktığı için market pazar faturalar derken sürekli hareket halindeyim umarım benimki de döner yakında
31.haftadan itibaren dönüyolarmış zaten canım sadece bazı bebekler daha erkende pozisyonunu alabiliyormuş

Kizlar başıma kotu bi olay geldi evin yaninfaki markete gitmistim donerken köpek kovaladi agriyla kasilmam basladi hemn esmi ve bulansi aradm hastaneye gttik cok şükür rabbime kotu birşey cikmadi agrim kasilmam oldu bi ara hareketlerini hissetmedm sonra kmdliginden normale dondu

Canım pozisyonu okadar dert etmeyin bebişker sürekli dönüyor diyorum ya sabah bakıyolardı gelişi baş akşam bakıyolardı gelişi makat evelsi gün doktorda geliş baştı dün acilde geliş makat yine dönüyorlar sürekli bıdıklar ☺️

X