2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ben toz ilac kullandım tek seferlik varya ilki m harfi ile başlıyirdu yoktu muadilini verdi eczane ikinci de u ile baslayan inan ismi aklımda degil bende cok su icerim temizlige dikkat ederim ama hamilelikte olabiliyor
Olabilir belkide senin böbrektende olabilir demedi mi sana sebebini
Böbrek için gün verdi haftaya detaylı ultrason bakılacak. Monurol verdi banada içip gidicem bihafta bakalım

Kizlaaar bir tanıdık bir hafta önce doğum yapmıştı...
Daha yeni Korona olduğunu ve bebeğin durumunun iyi olmadığını öğrendim. Makinelere bağlamışlar ve herşeye hazırlıklı olun demiş doktorlar... Çok üzüldüm 😞

Dua edelim kızlar Yigit Ömer için 🤲
Allah'ım korusun canım inşallah rabbim annesiyle minik yavrusunu kavuştursun sağlıcakla 🤲😔

Geçmiş olsun canım bana birşeyin yok dedi normal bunlar dedi önemsemedi. Hangi ilacı kullandın sen. Bide içtiğim suyun haddi hesabı yok çok içiyorum dört lt falan. Sürekli tuvaletteyim bu yüzden. Hijyenime de çok dikkat ediyorum yabancı madde sabun falan kullanmam taharetlenmeden bir kere bile çıkmam ilişki sıfır ama neden böyle çıktı bilmiyorum belki de böbrek genişlemesi olduğu için böyle oldu benim :KK43:
Bana hemsiremm ne yaparsan yap mutlaka oluyor enfeksiyon dedii korma dedi bol bol suyununic en guzel enfeksiyonun atilmasi dedii

Kizlaaar bir tanıdık bir hafta önce doğum yapmıştı...
Daha yeni Korona olduğunu ve bebeğin durumunun iyi olmadığını öğrendim. Makinelere bağlamışlar ve herşeye hazırlıklı olun demiş doktorlar... Çok üzüldüm 😞

Dua edelim kızlar Yigit Ömer için 🤲
Rabbim sağlıkla kavuştursun annesine inşallah 🤲

Çok güzeller annesi Allah sağlıkla giydirmeyi nasip etsin inşallah🥰

Çok minnoş ya annesi bakımlı erkek olacak şimdiden güle güle kullanın inşallah:)

Canım çok geçmiş olsun korkudan olmuştur öyle hatırlamamaya çalış güzel şeyler düşün inşallah bir daha yaşanmaz 🤲

Maşallah canım süper 🧿🤗
Amin canım inşallah cicileriyle kucağımıza alacağımız günler gelir🤲

Bebişin kan grubu senden farklı olduğu icin mi oldun canım 2.yi
Aslında bebeğin kan grubuna da bakmamislar. Öylece yapmislar. Sanırım devletten para alıyor hastane bunun için. Uyuşmazlık varsa yapıyorlar.
Sen iğneye para ödedin mi

İyi akşamlar kizlarrrr
Yarın 3 buçukta randavum var. Biraz heycanliyim. Doğum tarihi aralığını soracağım doktoruma.

Insallah guzel haberler alırsın canım benden 5 gün ondesin bana bugun en fazla 5 temmuz dedi doktor
Ben de net.den bakınca 5 temmuz diye gösteriyor. Bakalım yarın doktorum ne diyecek.
Haziran 14u kocamın doğum günü bu günden sonraki herhangi bir gün dogmasinda sıkıntı yok 🤭

10 lira ödedim sadece canım, sen o zaman ödemiş miydin
İlkinde hastaneye yatış gösterdiler o zaman devlet karşılıyormus. Hastane ücreti ödemiştik sadece 30 TL kadardı sanırım. 2 buçuk yıl önce. Doğumdan sonra olan için bilmiyorum doğum ücretinin içinde olabilir belki.. ikisi farklı hastaneydi. Şuanda da ilkini olduğum hastaneye gidiyorum. Yine yatış gosterirler sanırım.

X