2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Yok canim ben yaptim ama pisman oldum acikcasi yukselmeyen sekerim vardi yuklemeden sonra dengesi sasti gerci dikkat etmemi de sagladi
Bu tarz olaylar okumuştum net.den yüklemeden sonra gebelik şekeri artan kişiler falan.
İlkin de istemeden yaptırdım. İkinci de çok şükür doktor kendisi yaptırmadı, kilo alimin iyi çocuğun gelişimi normal diye.
Sen mutlaka doktoruna bu yükselmeler den falan bahset. Çocuğun kilosu ya da senin kilo alimin nasil.?

İyi olmana sevindim cnm..
İnşallah doğuma gelmez..
Dava açmana ayrı sevindim.. Sustukça bu devran böyle dönüyor.. Hak mutlaka aranmalı
İnşallah gönlüne göre sonuçlanır
Sağol canım benim insallah.🙏🙏 Hakkımızı arayalim ki bizden sonrakilere de yapacak cesareti bulamasınlar. Kendi hakkım neyse daha doğmamış bebegimin hakkına girdiler. O yüzden daha çok uğraşıyorum. Allah büyük kimse yaşamasın bu durumu 🤲

Bu tarz olaylar okumuştum net.den yüklemeden sonra gebelik şekeri artan kişiler falan.
İlkin de istemeden yaptırdım. İkinci de çok şükür doktor kendisi yaptırmadı, kilo alimin iyi çocuğun gelişimi normal diye.
Sen mutlaka doktoruna bu yükselmeler den falan bahset. Çocuğun kilosu ya da senin kilo alimin nasil.?
Ben 0 kilo bebegim haftasindan iri bebek ama ben cok guzel besliyorim ilk zaman arada 4 5 gun fark vardi kucukti yani korkumdan hep bebegime yonelik beslendim birde tatliyla😅

Canım, benim doktorum çocuğun haraketsiz olduğunu düşündüğün an bitter ya da baklava gibi bir tatlı ye soluna yat bekle 2 saat içinde hareket etmezse gel demişti. Aklında bulunsun.
Ben de bu aralar çok tedirginim geçen ki Hyt-123 Hyt-123 un anlattigindan beri
Bende ya dün gece sahurda hareket etmedi bebek yağı sürdüm karnıma masaj yaptım hareketlendi sıpa bu seferde uyutmadı 😅💃💃

Ben 0 kilo bebegim haftasindan iri bebek ama ben cok guzel besliyorim ilk zaman arada 4 5 gun fark vardi kucukti yani korkumdan hep bebegime yonelik beslendim birde tatliyla😅
Nasıl besledim mesela :KK70: bana da tüyo ver kız benim bebek geçen ay 4 gün geri çıktı. Bende kaşar peynir ve maden suyuna başladım. Şimdi ne diyecek bakalım.

Kızlar bebek bugün sol üst kısımda külçe gibi bi ağırlık şeklinde beni rahatsız ediyor (hareketsiz değil hareketlerini de gayet hissediyorum) eşim biraz hareket et yer değiştirsin dedi ama evde iş güç nasıl ne yapcam hiçbir fikrim yok daha önce benzer sorun yaşayanlarınz olmuştu ne önerirsiniz 🙄

Nasıl besledim mesela :KK70: bana da tüyo ver kız benim bebek geçen ay 4 gün geri çıktı. Bende kaşar peynir ve maden suyuna başladım. Şimdi ne diyecek bakalım.
Canim tahin pekmez en guzeli bol kuruyemis yiyorum ozellikle findik antep fistigi yer fıstığı kabak cekirdegi kasar cok tuketiyorum ve hergun iki kere yogurt gunde mutlaka 2 yumurta yiyorum ve haftanin 3 4 gunu mutlaka protein agirlikli besleniyorim diger 1 gun bakliyat 2 gunde sebze gibi

X