2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kizlar hayirli aksamlar bayadir girmiyorum ben su an 25+0 hamileyim. Bugün cok az oynadi bebis. Bilmiyorum.merak ediyorum iyimi diyr hastahaneye gideyimmi sence ???

Bendeki böyle bişey suya atılınca baya açılıyor o suya okunması gereken dualar var birkaç gün bekledikten sonra içilecek dediler bana ama burnumu kapayıp zor içtim hemen de üstüne bişey yeme ihtiyacı hissettim sevmedim ben
Yani gmrüntüsüde ilginçmiş ama devamı gelmeyeceği için bikerecik göz kapayıp içilirmişti🙈 bu bebişten sonra bitane daha düşündüğüm gün olursa deniyeyim ben bunu internette vardır duakarı herhalde zaten

Benim gittiğim hastanede bez yada bebeğe mama vermiyormuş ilk etapta süt gelmiyor diye mama biberon falan soruyorlarmış o yüzden son zamanlarda küçük bir kutu da mama almayı düşünüyorum bebek beslenemezse sarılık olabiliyormuş
Burda vermişlerdi iki kızım dada biberon ve bez. O yüzden onlar evde lazım tabi sütüm gelmese alırım. Ama zaten 2-3 gün sonra tam geliyor. Doğumdan sonra biraz ayaklandı i hemen duş alıyorum ben sütüm gelsin diye

Gönlümdeki sağlıklı hayırlı evlat. Hislerim erkek cnm. Perşembe çözülür inşallah bu konu.
Senin kardeşin inşallah alışveriş yapmamıştır. Şimdi çoğu şeyi tekrar alması gerek. Erkeğe pembemi giyindirecek 🙈

Evet ya 4 haftadır gitmiyorum çok özledim ve merak ediyorum... İnşallah belli ourda biraz bende hazırlık yaparım.
Yok almamıştı doktor zaten yüzde doksan deyince biraz daha bekleyeyim dedi. Ee birde kızdan kalanları vardı kız olursa hiç almam diyordu senin gibi. Ancak hazırlık yapma zamanı zaten 20 haftalık oldu onunkide

Valla ne bilim korktum nor.alde aksama.kadar heleki aksam yemekten sonra baya oynardi. Bu sefer hic oynamadi aksam. Bi saat 3 4 5 arasi oynadi oda hafif. Swnde böyle oldumu hic ? Hani tüm gün iceeisinde bi kac kere oynayip daha oynamamasi
Evet tabi ki bi gun cok harektli olup 2 gun cok nadr oynadgi oldu. Yani bn yanls yonlndrmk istemem ama bence normal.

Kizlar cidden hastahsneye gidimmi gitmiyimmi diye kararsizim.
Evet tabi ki bi gun cok harektli olup 2 gun cok nadr oynadgi oldu. Yani bn yanls yonlndrmk istemem ama bence normal.
Ya yanlis yönlendirmek degilde. Hani normalmi sizce diyr sorim dedim 🙈 cünkü ben hergün hareketlilige alismisim. Aksam yemek yerken oynamasina felan hep. Bugünde ilk defa cok cok az oynadi. O yüzden korktum böyle. Bide gögsünüzün alti agriyormu kaburga kismi? Bebis büyüyor diyemi öyle acaba. Ön Kaburgam glgsümün alti ve sirtim agriyor resmen.

Sıkma canını kuzum ya böyle yaparak hem kendini strese sokuyosun hem bebeğini.Rabbim vaktinde sağlıkla kucağına versin inşallah 🤲🏻 benim kuzenim 28.hafta doğum yapmıştı bebek bi süre küvezde kaldı ama şuan maşallahı var.herşeyde bi hayır vardır.bakarsın 37.haftandan sonra doğum yaparsın zaten bebişin normal gününe görede 2 hafta öndeymiş 35 36.haftalarda bile olsa toparlanır hemen
İnsanin içini kasvet kapliyorya bazen bende öyle oldum bugün işte istemsizce. Ağrılarım geçti çok şükür akşam daha rahattım. Sağol canım desteğin için

Valla ne bilim korktum nor.alde aksama.kadar heleki aksam yemekten sonra baya oynardi. Bu sefer hic oynamadi aksam. Bi saat 3 4 5 arasi oynadi oda hafif. Swnde böyle oldumu hic ? Hani tüm gün iceeisinde bi kac kere oynayip daha oynamamasi
Geçen gün banada oldu bir günde 1 2 kere hissettim ertesi gün öğleden sonra normale döndü. Sonra yine hareketleri azaldi artık derken yine ful hareketler başladı. Endişelenme azda olsa hissediyorsan iyidir bazen onlarda yoruluyor galiba dinlenmeye geçiyorlar

Ya yanlis yönlendirmek degilde. Hani normalmi sizce diyr sorim dedim 🙈 cünkü ben hergün hareketlilige alismisim. Aksam yemek yerken oynamasina felan hep. Bugünde ilk defa cok cok az oynadi. O yüzden korktum böyle. Bide gögsünüzün alti agriyormu kaburga kismi? Bebis büyüyor diyemi öyle acaba. Ön Kaburgam glgsümün alti ve sirtim agriyor resmen.
Benm su an 27+5 civari..ben bu hfta her gun hissetmye başladim. Onceki haftalar dedigim gbi bi hissedip bi hssetmedgm oluyordu. Benim dedgnz yerlerde agrm olmadi bnm genlde karin agrilarim oldu en basindan beri. Herkesin farkli olablyor. Ama burda bu ara okudum kaburga ve sirt agrilarini. Burda genlde tatli bseyler yiyip solunuza yatin bi sure sonra harektlnme olur diye tavsiyeler okudum . Denemediysenz deneyin istersenz.

Benm su an 27+5 civari..ben bu hfta her gun hissetmye başladim. Onceki haftalar dedigim gbi bi hissedip bi hssetmedgm oluyordu. Benim dedgnz yerlerde agrm olmadi bnm genlde karin agrilarim oldu en basindan beri. Herkesin farkli olablyor. Ama burda bu ara okudum kaburga ve sirt agrilarini. Burda genlde tatli bseyler yiyip solunuza yatin bi sure sonra harektlnme olur diye tavsiyeler okudum . Denemediysenz deneyin istersenz.
Cok twsekkürler. Anladim evet bende sirtiminnyukarisi cok agriyor. Ve kaburgalarim felaket.karnim kaburgalarima baski uyguluyor skistirior gibi

Bi yataga gireyimde insallah. Bakalim ne olucak. Rabbim herkese hayirlisiyla kuvagina almayi nasip etsin insallah

Alla alla ozmn sata göre bebek 2 3 hafta kadar önde.sağlığında bi sıkıntı olmadığı sürece sende çok dert etme kendine varsın bikaç hafta erken olsun doğumun sonuçta dediğim gibi haftasına göre önde gidiyor.Allah ın izniyle bir sıkıntı olmadan geçer gider canım içini ferah tut sen
Kilo olarak önde ama ciğer gelişimi 38. Haftada tamamlanıyor diye biliyorum. Organ gelişimide önde olurmu bilgim yok. Artık 30 dan sonra belli olur doğum zamanıda az çok herhalde şuan konuşmak için erken diye hiç konusunu açmadım doktora

Amin insallah bi skntı yoktur. Biz de bazi gunler harektli,bazen durgun oluyorz. Onlar da iceride oyledr diye dusunup avutuyorm kndimi. Insallah yarn kipir kipir bi gune uyanirsnz.
Insallah cok tesekkür ederim 🙏 sali günü randevum var. 4 haftadan bu yana.. bakalim .
seker tesTi yapilacak sali günü. Insallah bisey cikmaz

Kızlar karnınızın dış derisi uyusıyor mu
Bende çok tuhaf sorular soruyorm ama gerilmeden mi neden bene uyuşma ve hissızlik oluyo çok zaman

Göğsümün altı sol tarafım özellikle oraya gelince çok ağrı oluyo çünkü mideme başlı oluyo . Sırt agrim da oluyo o da sol tarafta

X