2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Peki hastanede giymek için gecelik, terlik, taç alan var mı 🙈 bu klasık lohusa terlikleri yazında giyiliyor mu ? Bilgim yok hiç. yoksa farklı bir model alan var mı ?
Canım direkt lohusa modelleri bana çok kokoş geliyor pek tarzım değil 🤦🏼‍♀️ bu geceliği aldım ben hastane için. 1 takım önden düğmeli uzun paça kısa kollu pijama takımı alıcam 1 takım da evde var zaten yeter de artar diye düşünüyorum

Eklentiler

• Screenshot_20210419_133045_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20210419_133045_trendyol.com.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 80
Günaydinlarr hayirli sabahlar kizlar.❤ bebegimi yarin görücem cok heycanliyim acaba iyimi büyümüsmü kilo almismis. Yarin bide seker testi yapilacak. Insallah seker cikmaz .. bugün bebislerini görmeye gidenler güzel haberlerle gelin🤩
benim yarın hem şeker yüklemem var hemde bebişi görecem
ikimizde güzel haberlerle gelelim inşallah cnm

Gunaydin Kızlar. bebek 31.haftadan itibaren baş aşağı dönerek doğum pozisyonu alıp doguma kadar böyle beklermis çok sempatik dimi 😍🤗
yaaa evet her ilerleyen zamanda farklı şekle bürünüyorlar yerim ya...
sağlıkla gelsinler

Kızlar doğum zamanı hastanede ziyaretçi kabul ediliyor mu ? Bilginiz var mı ? Sanırım refakatçi dışında kimse alınmıyor
Birde ben tavşan tulum sipariş verdm hastanede giydirmek için uzun kol olarak verdim anne karnından cıkınca üşür diye ama sizce kısa kol mu olsa ?
kuzumm bu tavşan tulumu bende çok beğeniyorum ama inst. kaliteli bir yer buldum fakat oda cok pahalı 160 tl idi sanırım..
aynı yerde,nmi bahsediyoruz

Peki hastanede giymek için gecelik, terlik, taç alan var mı 🙈 bu klasık lohusa terlikleri yazında giyiliyor mu ? Bilgim yok hiç. yoksa farklı bir model alan var mı ?
gecelik alacam sadece sade alacam ama.. kollarında hafif dantel olabilir...
terlik özel olarak almayı düşünmüyorum
tac'ta nette beğendiğim kristal taşlı zarif sade bir tac buldum onu alacam

Bir tane içecek vardi . Humana still tea . Hastane çantama koymustum. Oralet gibi yapılıyor içmiştim dogumdan sonra . Sütünü cogaltiyor hemen indiriyor. Hem arkadaşların dediği gibi 1 cay kaşığı alacak kadar yenidogan bebegin midesi. Ağlayınca açlıktan öte ten temasi istiyor ve emmeyle kendini rahatlatıyor. Bol bol emzirecegiz ve bol su Sütünü arttırmanın tek yolu canim 🤗
Bende emzirmeyi çok istiyorum inşallah da hemen sütüm gelir ama her ihtimale karşı çantamda bir ufak mama bulunsun bebek beslenemediği zaman sarılık artıyormuş tam bilmiyorum ama sezaryen doğumda süt geç geliyor diyorlar daha doğum şeklim belli değil çünkü ben normal istiyorum ama bebeğin durumuna bağlı ama söylediğin içeceğin ismini hemen yazdım canım çok teşekkür ederim mutlaka alacam

Hamilelik surecinde covid geciren oldu mu?
Ben de 6 haftalikken atlattim canim. Doguma kadar dikkat etmem lazim tekrar olmamak icin. Mayis annelerinde okumustum birisi olmus baya agir geciriyordu doktor sezeryan falan olabilir demisti galiba. O yüzden özellikle son zamanlarda çok dikkat etmek gerek.

Aynı aynı bizimki de en son kendin doğur ismini ne istiyorsan koy diyecem🤣 geçen gelmiş bana diyor hastane çıkışı niye aldin ben beşiktaşlı alacaktım 🤣
Valla adını Beşiktaş falan koymadığına sevinecem nerdeyse 😂😂😂

Eklentiler

• IMG_20210419_133912_4.jpg
    IMG_20210419_133912_4.jpg
    81,4 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_20210419_133836_9.jpg
    IMG_20210419_133836_9.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 64
Ben de 6 haftalikken atlattim canim. Doguma kadar dikkat etmem lazim tekrar olmamak icin. Mayis annelerinde okumustum birisi olmus baya agir geciriyordu doktor sezeryan falan olabilir demisti galiba. O yüzden özellikle son zamanlarda çok dikkat etmek gerek.
Yaa :KK43: ilac kullanms mydnz siz? Ya da mayis annelerinde olan kisi kullanyor muydu blyor msnz?

Eklentiler

• Screenshot_20210419-133407_Trendyol.jpg
    Screenshot_20210419-133407_Trendyol.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 70
Evet ben doğum ücreti için konuştuğumda söylediler. Daha iyi değil mi başına üşüşecek insanlar olmucak sakin sakin bebeğinle olucaksın 😍 ben çok sevindim duyduğumda.
bende çok sevindim keşke her doğumda aynı şey geçerli olsa😂 insanların bazıları pandeminin ciddiyetin farkında olmayabiliyor ki normalde bile yeni doğmuş bir bebeğin de anneninde en sakin kalması gereken zamanlardan biri bence ya da ben sessizliği sevdiğim için böyle düşünüyorum

benim yarın hem şeker yüklemem var hemde bebişi görecem
ikimizde güzel haberlerle gelelim inşallah cnm

yaaa evet her ilerleyen zamanda farklı şekle bürünüyorlar yerim ya...
sağlıkla gelsinler

kuzumm bu tavşan tulumu bende çok beğeniyorum ama inst. kaliteli bir yer buldum fakat oda cok pahalı 160 tl idi sanırım..
aynı yerde,nmi bahsediyoruz

gecelik alacam sadece sade alacam ama.. kollarında hafif dantel olabilir...
terlik özel olarak almayı düşünmüyorum
tac'ta nette beğendiğim kristal taşlı zarif sade bir tac buldum onu alacam
Aynı yerden bahsediyoruz🙈bende dikkat ederim fiyat performans ürünlerine ama bu sonuçta1 kere giyecek dedim aldım ☺️ Daha öyle minik göremeyeceğim anı kalsın😊 fotoğraf felanda çeker ablam şirin olalım istiyorum

Canım direkt lohusa modelleri bana çok kokoş geliyor pek tarzım değil 🤦🏼‍♀️ bu geceliği aldım ben hastane için. 1 takım önden düğmeli uzun paça kısa kollu pijama takımı alıcam 1 takım da evde var zaten yeter de artar diye düşünüyorum
Herkesin zevki farklı tabi canım😊 bende ilk gebeliğimde daha sade giymiştim bu sefer tersi model aldım😅
Gelmedi henüz bakalım beğenemezsen lcwnın gecelik ve sabahlığı ayrı satılan modeli var onu alacağım

Eklentiler

• E5DBD047-7DE6-43F9-AFA5-FD8101B82F9C.jpeg
    E5DBD047-7DE6-43F9-AFA5-FD8101B82F9C.jpeg
    98,3 KB · Görüntüleme: 76
Bal0ncuk Bal0ncuk 😂asıl gecelik fiyatları uçmuş oranın 600-700tl nedir çok şaşırdım. Evet fazlaydı tulum ama normalde müsrif insanda değilim ayda yılda beğendiğim 1 şeye de acımıyorum 🙈ona saydım 😂

Yaa :KK43: ilac kullanms mydnz siz? Ya da mayis annelerinde olan kisi kullanyor muydu blyor msnz?
Ben yurtdisindayim canim burada hamile olmayanlara bile ilac verilmiyor. Benim zaten koku ve tat kaybindan baska pek birseyim yoktu sükür. Mayis annelerinde olan kisi de hamile oldugu icin kullanamiyordu ilac sanirim ama agir gecirdigini yazmisti. Son okudugumda daha iyi oldugunu yazmisti. Rabbim kimseye yasatmasin bu durumu insallah.

Ben yurtdisindayim canim burada hamile olmayanlara bile ilac verilmiyor. Benim zaten koku ve tat kaybindan baska pek birseyim yoktu sükür. Mayis annelerinde olan kisi de hamile oldugu icin kullanamiyordu ilac sanirim ama agir gecirdigini yazmisti. Son okudugumda daha iyi oldugunu yazmisti. Rabbim kimseye yasatmasin bu durumu insallah.
Simdi baktim da canim hastanede serum antibiyotik falan almak zorunda kalmis. Ismi 86deliha soracagin birsey varsa ona sorman daha iyi olur bence.

X