2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Valla ben dağıtmak için hediye düşünmüyorum artık önceden magnet falan bakıyordum ama koronadan dolayı kimseyi kabul edemicem zaten o yüzden vazgeçtim diğerlerini tamamladım sadece birkaç kıyafet daha bakmayı düşünüyorum 3-6 aylık olanlardan
Bende sadece benim aileme esimin ailesine yaptiracagim hatira icin

İyi akşamlar kızlar bir haftadır giremiyorum eşimin ailesi full karantinada son on gün içinde bizde temasliydik kayinvalidem bizde kalmıştı kayinpederim yoğun bakımda hala çok şükür diğer herkes iyi bize test yapılmadı ama semptom gösterirseniz gelin dediler. Çok şükür iyiyiz cumartesi de karantinamiz bitiyor moralman çok kötüyüz eşim kaçak olarak gece ailesinin yanına gitti yakalanmadı Allah'tan eve alışveriş yapıp döndü ertesi gün hala risk geçmiş değil inşallah herkes iyidir burdada🤲 Bende mukabeleye başladım tüm gün evdeyim zaten patliyorum bir sürü şey aldım e bebekten onları yıkayıp dizdim hurclara çok yoruldum bide bu kadar tesliğin arasında karnımı kapıya vurdum karanlıkta 😔 korkudan uyuyamadım tüm gece ağladım eşim gelince biraz daha iyiyim şimdi ama bebek hareket ediyor çok şükür.
B BaSa86 gözün aydın canım hislerin ne kuvvetli gerçekten yavrunu sağlıkla kucakla inşallah 🤲😍

Masalsss Masalsss sayfaları okurken önce çok korkmuştum ama bebişin kilosunu falan söylemişsin hiç korkma canım rabbimin izniyle yavrun sağlıkla sıhhatle evine dönecek inşallah aceleci kuzu annesini daha fazla üzmeyecek inşallah tüm kalbimle duam seninle arkadaşım çok güçlü ol bebeğin için inşallah bugünleri unutturacak kadar güzel günleriniz olsun 🤲🌸🥰

Valla ben dağıtmak için hediye düşünmüyorum artık önceden magnet falan bakıyordum ama koronadan dolayı kimseyi kabul edemicem zaten o yüzden vazgeçtim diğerlerini tamamladım sadece birkaç kıyafet daha bakmayı düşünüyorum 3-6 aylık olanlardan
Bnde kabul etmicem ama hatra die 10 tane falan anca yaptririm ailemlere veririm kendim saklarm

Ben 40 mevlidi düşünüyordum orda dağıtmak için yaptıracaktım ama bu durumda kimseyi biraraya toplayıp vebaline giremem kendi aileme doğduktan sonra yaptırırım herhalde üstünde doğum tarihi de yazsın diye
Bende doğumdan sonra ailelere vermek için 10 tane falan yaptırıcam hem tarihide tam yazmış olur diye düşündüm

Ben 40 mevlidi düşünüyordum orda dağıtmak için yaptıracaktım ama bu durumda kimseyi biraraya toplayıp vebaline giremem kendi aileme doğduktan sonra yaptırırım herhalde üstünde doğum tarihi de yazsın diye
Mevlut bende heves ediyordum ama nasip oraya gidecek parayi afrikaya kurban yollayabilirsiniz tavsiye tabi

Bende senin gibi düşünüyorum hediye vs hatta kapı süsünden bile vazgeçebilirim. Malum sadece refakatçıya izin var.. coronadan kimseyi kabul edemeyeceğim gibi direkt annemlere gideceğim hastane cıkışı.
İyi akşamlar kızlar bir haftadır giremiyorum eşimin ailesi full karantinada son on gün içinde bizde temasliydik kayinvalidem bizde kalmıştı kayinpederim yoğun bakımda hala çok şükür diğer herkes iyi bize test yapılmadı ama semptom gösterirseniz gelin dediler. Çok şükür iyiyiz cumartesi de karantinamiz bitiyor moralman çok kötüyüz eşim kaçak olarak gece ailesinin yanına gitti yakalanmadı Allah'tan eve alışveriş yapıp döndü ertesi gün hala risk geçmiş değil inşallah herkes iyidir burdada🤲 Bende mukabeleye başladım tüm gün evdeyim zaten patliyorum bir sürü şey aldım e bebekten onları yıkayıp dizdim hurclara çok yoruldum bide bu kadar tesliğin arasında karnımı kapıya vurdum karanlıkta 😔 korkudan uyuyamadım tüm gece ağladım eşim gelince biraz daha iyiyim şimdi ama bebek hareket ediyor çok şükür.
B BaSa86 gözün aydın canım hislerin ne kuvvetli gerçekten yavrunu sağlıkla kucakla inşallah 🤲😍

Masalsss Masalsss sayfaları okurken önce çok korkmuştum ama bebişin kilosunu falan söylemişsin hiç korkma canım rabbimin izniyle yavrun sağlıkla sıhhatle evine dönecek inşallah aceleci kuzu annesini daha fazla üzmeyecek inşallah tüm kalbimle duam seninle arkadaşım çok güçlü ol bebeğin için inşallah bugünleri unutturacak kadar güzel günleriniz olsun 🤲🌸
Çok geçmiş olsun canım bugün aklımdan geçiyordun test yaptıracakmısın peki karantina bitiminde

Seninle arka arkaya doğururuz gibi düşünüyordum ama bakalım başka annesine kavuşmak için acele eden kuzular çıkacak mı ben de oğlumu iyice merak etmeye başladım kokusunu içime çekmek için gün sayıyorum tabi uykusuz geceler de bizi bekliyor ama herşeye değer ❤️❤️
Sizin aranıza sanki ben girerim gibi🙈

Hediyelik işi kızlar haberiniz olsun cok cabuk olmuyor ben sipariş 3-4 gün önce verdim bayramdan sonra elimde olcak mesela. İsme özel hazırladıkları için 2 hafta falan sürüyor sonra kargosu gelmesi derken 3-4 haftayı bile buluyormus

Canım internetten falanda alabilirsin gidemiyorsan
Kelebekk3404 Kelebekk3404 böyle yazdım ama bana ben bilmiyor muyum sanki internetten almayı deme eksik yazmısım aslında görmeden almaya insan güvenmiyor ama lcw nin e bebekin falan internet sitesinde magazadan daha cok ceşit var magazaya gidip bulamadığını internetten bulabiliyosun ondan dedim

Kelebekk3404 Kelebekk3404 böyle yazdım ama bana ben bilmiyor muyum sanki internetten almayı deme eksik yazmısım aslında görmeden almaya insan güvenmiyor ama lcw nin e bebekin falan internet sitesinde magazadan daha cok ceşit var magazaya gidip bulamadığını internetten bulabiliyosun ondan dedim
Yok canım ne yanlış anlaması birbirimize öneri destek vermek icin konuşuyoruz 🤗

X