2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
daha bıngıldagı çok yumuşak oluyor zararlı olmaz mı traş etmek. Ben cesaret edemezdim.
Yeğenime yapılırken görmüştüm. Hiç zarar verilecek gibi bir durum olmuyor merak etmeyin. Bingildaga bastirilmiyorki makine alıyor düz bi şekilde

Son düzenleme:
Açmadığımız sürece kuruyacağını sanmıyorum canım 😅 hastane çantamıza 1 paket koyarız diğerlerinide yavaş yavaş kullanırız herhalde 😍
Ben pamuk da aldım. Suyla silerim diye ilk iki ay. Hastanede zor olur ama, dediğin gibi bir paket hastaneye götürsem yeter, evde de pamuk ve suyla bi sure idare ederim bıkana kadar 🤭 çünkü biliyorum bikacam 😁

Bir formülü maalesef yok canım ben ilk başlarda aşırı şekerli şeyler tüketiyordum hatta şekerim çıkmayınca çok sevinmiştim sonradan azaldı daha sağlıklı şeyler tüketmeye çalışıyorum belki ondandır belki de artık şekere olan ihtiyacım azaldı bilmiyorum ama benim de bulantılarım hala geçmedi bulantı hapına devam ediyorum
Ooo hala devam ediyor ha allah sabir versin cok sukir benim kizim beni bu konuda hic uzmedi hic bulantim olmadi

Ben de hamileligin ilk donemlerinde cok meyve yiyodum canim hic tatli istemiyodu, megerse tum sekeri meyveden aliyormusum meyve yemegi birakinca tatli istegi fena halde basladi😂 meyve yerken de dikkat edin gunde 1 2meyveyi gecmeyin, ben gunde 3 4 hatta 5meyve yiyodum suyun fazla erken dogum olur diyip korkuttu doktor, meyveyi 1e dusurunce normale döndü neyseki😅 meyve de masum degil dikkat edin
Değil valla dedi zaten şekeri fazla olan meyvelerden az ye diye. Hangisinin şekeri fazla ki onu da bilmiyorum🤣

Anladım.kuzum geçmiş olsun seninde ben çok hareketliyim ama yinede ckio kuzu gebelige bagli
Evet o kadar dikkat etmeme rağmen yinede çıkıyor. Sağlıklı sıhhatli yavrularımız i kucağımıza alalım inşallah 🤲

X