2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kizlar bebek cantasi olarak ne aldiniz, begendiginiz bi model var mi varsa foto link vs atabilir misiniz ben karar veremedim de bi turlu
Bende aldım çok memnunum yok gibi poşet hafifliğinde ama maliyetliydi ben uzun süre hep kullanacağım için göze alarak aldım açıkcası. Bebek cantası gibide durmuyordu beğenmiştim

Canim demir ilaci içmiyor muydun? İçiyorsan hangisini içiyordun acaba
Maltofer vermişti dr ama kabızlık yaptığı için haftada 2 veya en fazla 3 tane içiyordum minik şişelerden. Şimdi hergün başlamak zorunda kaldım 😔 bide bu hafta işe dönüyorum. Ayvayı yedim. Bu fotoyu dün çekmiştim de, regenesisin içinde de demir var mesela. Hergün düzenli kullanıyorum.

Eklentiler

• IMG_20210605_124828.jpg
    IMG_20210605_124828.jpg
    160,7 KB · Görüntüleme: 22
Maltofer vermişti dr ama kabızlık yaptığı için haftada 2 veya en fazla 3 tane içiyordum minik şişelerden. Şimdi hergün başlamak zorunda kaldım 😔 bide bu hafta işe dönüyorum. Ayvayı yedim. Bu fotoyu dün çekmiştim de, regenesisin içinde de demir var mesela. Hergün düzenli kullanıyorum.
Benim de sorma sebebim tam olarak kabızlıktı :KK43: ferro sanol duodenal kullanıyorum ben de, ama durum o kadar fena ki hemoroid olmaya başladı sanırım. İlacı içmesem bu sefer kan sorunu olacak kesin çünkü en son iki ay önce bakıldı ve 12’ydi değerim tam bir çıkmazdayım. Doktora hemoroid olmaya başladı falan desem direkt sezaryen kararı alır heralde cunku resmen bahane ariyo gibiler. Söyleyemedim de henüz bu yüzden çildircam

Canim bende bunu iciyorum ben diger ilaclari birakinca beni kabiz yapmamaya basladi

Bebegimin adina karar verdik sonunda biliyorsunuz onceki isimde basima gelenleri kimseye de soylemedim ilk size söylüyorum adi Elif olucak cok sevdigim bir isimdi sizce cok eski isim gibi mi geliyor kulaga hem kuran alfabesinin ilk harfi diye sectim hem anlamindan dolayı
Canım önemli olan ismin eski veya yeni olması değil ki kimi anne baba eski isim sever kimileri yeni isimleri sever önemli olan sizin içinize sinmesi☺️ Adıyla yaşasın küçük hanım 🥰

Bebegimin adina karar verdik sonunda biliyorsunuz onceki isimde basima gelenleri kimseye de soylemedim ilk size söylüyorum adi Elif olucak cok sevdigim bir isimdi sizce cok eski isim gibi mi geliyor kulaga hem kuran alfabesinin ilk harfi diye sectim hem anlamindan dolayı
Gayet güzel. Adıyla yaşasın. Benim kizima doktor elif adını vermisti göbeğini keserken 🥰

Elif ismini çok severim. Bizim gelinin ismi elif o yüzden nasip olmamıştı....

Adım Elif diye demiyorum bence güzel isim. İsmiyle yaşasın kızın. Bide elif ismi türkiyede en çok tercih edilen isimlerden biri. Eskimiyor gibi geliyo bana ama bilmiyorum tabi 🙈

Cokgüzel bence adıyla yaşasın elif ismi Herzaman güzel gelmiştir yeğenim.adida elif nisa

Canım nst de stres yapacak bir şey yok. Sancı çıkar diye mi endişe ediyorsun.
Evt cnm kalp atşları felan normalmi die

Adıyla büyüsün cnm 🤲

Çok güzel bir isim bence canım ☺️Hem eski olduğunu nereden cıkardın hiç bir zaman eskimeyen bir isim Elif adıyla yaşasın 🌿
Hangi marka model aldiniz varsa link atabilir misiniz☺️

Benim de ayni nerdeyse kilosu internetten baktim normalmis bu haftalarda. Doktor da iyi demisti. Takmayalim en iyisi kafaya dogurmasi kolay olacak öyle düsünelim 😊

Canim ben de merak ettigimden youtubedan baktim var orada videolar 🥰
Bakayım canım inşallah hayırlısı olsun sağlıkla dogsunlar da 🤲🥰

X