2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bebegimin adina karar verdik sonunda biliyorsunuz onceki isimde basima gelenleri kimseye de soylemedim ilk size söylüyorum adi Elif olucak cok sevdigim bir isimdi sizce cok eski isim gibi mi geliyor kulaga hem kuran alfabesinin ilk harfi diye sectim hem anlamindan dolayı
Ben de hep Eşif ya da Zeynep olsun isterdim kızım olursabiz de Zeynep koyduk

Günaydın kızlar benim çantada bu kardeşim kullandığı için beğenerek aldim

Eklentiler

• Screenshot_20210607-090620.png
    Screenshot_20210607-090620.png
    309,1 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_20210607-090612.png
    Screenshot_20210607-090612.png
    256,7 KB · Görüntüleme: 54
  • Screenshot_20210607-090605.png
    Screenshot_20210607-090605.png
    225,1 KB · Görüntüleme: 51
Günaydın kızlar 🌸 kontrolü olanlar güzel haberler alın inşallah 🤲 biz yavrumla okula geldik bir iki hafta idare edicez inşallah. Durup durup okulu açtılar sağlık olsun ne yapalım bizim için doğumdan sonra izin lazım 🤗
Allah kolaylık versin canım bebisle size iyi çalışmalar bizde başlıyoruz bu hafta

Kızlar aranızda hiç Gebe Okuluna giden var mı?

İnşallah canım
Canım birşey sorcam bu gün çocuk doktoruna götürcezde sanada sormak istedim bebegim bazen kusmugunu yutar gibi oluyor yutkunursun ya hık hık diye ses geliyor hafif bi kendinden geçiyor hemen yüz üstü yapıp beline vurunca kendine geliyor arada bi oluyor neden acaba her emzirmeye gazda çıkartıyor alt ve üsten

Günaydın kızlar 🥰 Ya izne ayrıldım ya ben her sabah bugün ne yapsam ki diye kalkıyorum 😂
Yıllarca çalışınca insan boşluğa düşüyor 🙈

Bu arada bugün 34+0 ı gördük çok şükür ❣️
😂😂😂 Ben de bugün itibariyle evden çalışmaya başladım çok iyi anlıyorum seni 😂

kızlar nrmalda özel bölgede agırlık harici hiç agrım sancım olmadı bugune kadar ama dün gece saat bir gibi bel boşluğumdaki agrı uykudan uyandırdı beni alafıranga yerine alaturka tolet kulanıyorum ki ne kadar yol inse o kadar kar mantığıyla. neden bel boşluğum agrır ki yürüsem dolansam iş yapsam agrıması normal ama ben yatıyordum yani bildiği 8 9 gibi uyumuştum

Herkese merhaba. Malum bütün öğretmenlere aşı randevusu açıldı. Henüz doktorum ile görüşmedim ancak aranızda aşı yaptıran var mı? Var ise herhangi bir yan etkisi oldu mu? Ya da genel olarak kendinizi nasıl hissettiniz? 🌸

X