2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bildiğim kadarıyla ikra meyrada karından olunca sağ kız sol erkek diyor
Bence burada tek bilen İkra Meyra. Ama çok ilgiliyseniz facebook gruplarını araştırıp bir sorun derim. Ben kendi tahminlerimi bit çok yerden aldım. Orada bu konuda çok yoğunluk var.

Kızlar aranızda karnı 4-5 aylık gibi olan var mı ? Zayıf olmama rağmen hazımsızlıkmıdır nedir bu anlamadım gerçekten moralim bozuluyor 🤦🏻‍♀️

Bende 11+1 haftalık hamileyim. 2. hamileliğim bir oğlum var ve bir kızım olmasını o kadar çok istiyordum ki ama sizin dediğiniz teori Ramzi teorisi ve doğruluk payı %85 miş. Belirtilerim de sizin yazdığınız teoriye göre de bebeğim erkek. 6 gün sonra cinsiyetini söylemek için çağırdı doktorum yazarım buraya da. İlk attığım ultrason görüntüsü 5+6 günlük, ikincisi 6+3 günlük, üçüncüsü de 8+ 0 günlük bu arada hepsi vajinal. Sizlere de fikir olur diye attım pazartesi yazarım cinsiyetini.
Ay hadi bakalım merak ettim ben de :) Bende tam tutmuyo şu an bu haftaki ultrason fotoğrafıyla tekrar bir bakacağım :)

İnşallah gönlüne göre olur canım ultrasona göre 6+5 bende kızları çok Seviyorum ama erkek istiyorum çünkü çevremde hep kız var yiğenlerim eltimin bebeği hepsi kız gerçi eşimin kuzenlwrinin hep kızı var genleri kıza daha baskın ama hayırlısı 😊
Bizim de hep erkek hiç kız yok tam tersi😁 Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah sağlıklı bir oğlun olur 🤲 Bulantın vs var mı idrarın ne renk bir de belin mi ağrıyor kasıkların mı ?

Ay merak ettim bu cinsiyet konusu olunca :) Eşim erkek istiyor çok ben farketmez diyorum ama hamile olduğumu öğrenenler hep içime kız doğdu diyor bakalım hayırlısı :) 6+0 daki ultrason fotoğrafımı ekliyorum bakalım siz de bir yorum yapın kızlar :)

Eklentiler

• 20201118_113948222.jpg
    20201118_113948222.jpg
    114,4 KB · Görüntüleme: 73
Benim oldu inşallah kimyasal değildir. inşallah sizin de olmaz
Korkmana hiç gerek benimde ilk lekelenmem oldu sonra parça parça gelmeye başladı kendi doktoruma soyledim progestan kullandım biraz iyi geldi azaldı cuma günü kendi doktorum tekrar sordu fazlalastigini söyledim adet kanaması gibi geldiğini söyledim tek kullanımlık bı iğne verdi şükür şuan kanamam hiç yok inşallah seninde bı sıkıntı çıkmaz 🙏ama acile gitme kendi doktoruna git eğer iyi bi doktorsa üstünde durur

Korkmana hiç gerek benimde ilk lekelenmem oldu sonra parça parça gelmeye başladı kendi doktoruma soyledim progestan kullandım biraz iyi geldi azaldı cuma günü kendi doktorum tekrar sordu fazlalastigini söyledim adet kanaması gibi geldiğini söyledim tek kullanımlık bı iğne verdi şükür şuan kanamam hiç yok inşallah seninde bı sıkıntı çıkmaz 🙏ama acile gitme kendi doktoruna git eğer iyi bi doktorsa üstünde durur
Çok teşekkür ederim içim rahatladı.pembe lekeye dönünce eşim gidip progestan aldı 100mg şimdi içtim inşallah şifa olmuştur. aciller bir şey bilmediğinden gitmek istemedim. bakalım devam ederse yarın doktorla görüşücem. tekrar sağol Allah razı olsun.inşallah bebeğimizi sağlıcakla alırız kucağımıza ❤️

Ay merak ettim bu cinsiyet konusu olunca :) Eşim erkek istiyor çok ben farketmez diyorum ama hamile olduğumu öğrenenler hep içime kız doğdu diyor bakalım hayırlısı :) 6+0 daki ultrason fotoğrafımı ekliyorum bakalım siz de bir yorum yapın kızlar :)
Erkek benziyor

Bende 11+1 haftalık hamileyim. 2. hamileliğim bir oğlum var ve bir kızım olmasını o kadar çok istiyordum ki ama sizin dediğiniz teori Ramzi teorisi ve doğruluk payı %85 miş. Belirtilerim de sizin yazdığınız teoriye göre de bebeğim erkek. 6 gün sonra cinsiyetini söylemek için çağırdı doktorum yazarım buraya da. İlk attığım ultrason görüntüsü 5+6 günlük, ikincisi 6+3 günlük, üçüncüsü de 8+ 0 günlük bu arada hepsi vajinal. Sizlere de fikir olur diye attım pazartesi yazarım cinsiyetini.
Erkek bence öğrenince beni etiketlermisin merak ettim😃

Ben hepsini karından sandım o yüzden kıza yöneldim şimdi 🤣😂

yaaaa çok teşekkür ederim yanıtın için. çok sabırsızım şuan . inşallah hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın bebişlerini. perşembe günü ultrasonda belli olur inşallah bizimki de :)
İnşallah. Benim 4+5 de 2 kese de görünmüştü. Hakkında hayırlısı olsun seninde

Karından usg mi🙈

X