2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
İnşallah canım inşallah kokusunu bile bilmemek ciğerimi parçalıyor
İnşaallah❤Hiç üzülme.Ablamın ikizleri de çok küçük doğdular.Küvözde kaldılar.Şimdi maşaallahları var.Tosun paşa gibiler.Daha çabuk toparlanacak Allah'ın izniyle💕

Cabuk toparlanır canım 2 kiloya yakın doğmuş zaten. Peki kontrolde doktorun söyleşiyi kiloyla uyumlu mu doğdu yoksa daha mı azdı doğum kilosu?
Senin ultrasonda geride çıkıyordu bi de öyle hatırlıyorum. Durumu hakkında bilgi veriyorlar mi her gün?
300 gr az doğudu yok çok şükür sadece kilomuz az olduğu için küvezdeyiz diğer şekil gerilik falan söz konusu değil 🤲🏻🌺

Bazı bebekler öyle olabiliyor canım birde benim bebegim prametüre doğduğu için belkide şuan 75cc 90cc arası yiyor beni iyi emerse 60 cc yetiyor az bi dibinde bırakıyor ama beni pek emmese 75cc 90 cc yiyor doktora sor ama doymayan bebek aglar hep
Bu arada mamanın üzerindede yazıyor kaç cc verilir diye . Belki cocuktan cocuga fark ediyordur
Yarenimm7914 Yarenimm7914 Bi bebek zaten 1 ayda en az 700 gr alırsa iyimiş canım 700 altı normal degil diyor doktorlar

Son düzenleme:
300 gr az doğudu yok çok şükür sadece kilomuz az olduğu için küvezdeyiz diğer şekil gerilik falan söz konusu değil 🤲🏻🌺
Çok şükür canım ultrasondan 400 gram kadar eksik doğabiliyormuş. Çabucak toparlar kilosunu da annesi inşallah hemen kavuşacaksınız 😍

Kızlar dünden beri bebeğimin hareketleri aşırı azaldı dün gece 11 den 4 e kadar hiç oynamadı yarım saat dürttüm hiç tepki vermedi gece gittim nst çekildi bir sorun yok ama sabah 8 de doktorun görsun birde dediler tekrar çekildi 8 de sonra Dr USG de baktı kordon yok boynunda kan akımı normal suyu iyi dedi neden böyle azaldı hareketleri bir anlam veremedi oda. Tekrar telaş yaparsan gel nst çekil yine mutlaka dedi bugün akşama kadar 3 4 kez ancak oynadı onlarda çok hafif hareketler çok korkuyorum böyle olan varmı aranizda
Benim de gün içinde öyle oluyor yaa. Hep oturdugumdan dolayı mi bilmiyorum ama nst ye veya acile de gidemiyorum tedirgin olduğumda.. yeni başladığım hastane çok uzak. Kızım uykudayken onu bırakıp gidemem de.. 😣

X