2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Merhaba Hanımlar..Doğum için gün aldım bugün.5 Temmuz Pazartesi kısmetse sezaryen olacm.38+4 haftalık olacak.
Yalnız doktorum bebeğin başı büyük diyor sürekli.Bugün de söyledi.Buraya da yazıp duruyorum ama aklıma takılıyor işte elimde değil😑
Sen onlara bakma bazen el ayak ve baş ultrasonda büyük gözüküyor... Doğunca dicek sin allahin izniyle neden taktım kafama
Yaaaa taktınız benm doğurmama :KK70:
Doğurmayacaaammmm :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Ayyy benm evlilik yıldönümüm 🙈
Hayırlısı ile doğur cnm inşallah

Kızzz az şey yapmamşsn aferm :KK70:
Hazırsın hazır :KK70:
Az kaldı cnm hazır sayılırım. Bitince söylerim sana 😉

Öğleden sonra doğuma alacaklar beni
Canım inşallah iyi geçmiştir her sey sen de bebislerde iyisindir
Kuzum 2. Gün bugün cok daha iyiyim Allah razı olsun
Kızlar sabah 09.42 de oğlum doğdu.3400 gr doğdu.Sağlığı yerinde ama benim ağrılarım çok.Allah hepimizin yardımcısı olsun❤️
Canımm gözün aydın, bol bol yuru biz eşimle sabaha kadar yuruduk şimdi tek başıma yürüyebiliyorum
Aaa gözün aydın canım. Nasılsın şimdi?
Çok şükür iyiyim canım , teşekkür ederim :)

Biz evimize geldik teyzoşlar, 9 ay boyunca boşuna her gün kusmadım sırma saçlı kızıma bi masallah alirim :)

Eklentiler

• 20210701_212146.jpg
    20210701_212146.jpg
    95,6 KB · Görüntüleme: 133
Oh oh iyi babasını beklesin 😊

5 temmuzda doğuracak senle beraber 5 kişiyiz benim ve bir arkadaşın daha bebeklerinin başı büyük endişelenecek bir durum değil zira ilk oğlumuda öyleydi doğunca göreceksin düşündüğün gibi büyük olmadığını. Sağlıcakla kucağına al inşallah
Sizlerin kaç haftalık peki?

Oyy kurban olurum ona ben maşallah 🧿🥰 bizim yerimize kokla çok çok ❤🤗🌸

Maşallah suballah. Ne güzel saçları var. Örmelik bu ya 🥰🥰🥰

Bende kusuyorum her hamileligimde. İkinci kızım keltoșdu 😂

Oyy oy maşallah nasıl güzel Allah nazarlardan saklasın 😍🧿

Bütün doğuranlardan böyle minik fotolar bekliyorum belki heveslenir de dogururum ben de 😂
Teşekkür ederiz teyzoşlar:)

Yok yikamicam, inat ettim 😂😂😂
Kız pijama takımını yıkadım. Yarın ütülicem inşallah. Hastane çantam hazır olsun yeter. Bebisin kiyafeti hastanede gerekmiyor. Eve geçince lazım oluyor. Onuda ben gelene kadar halletsinler bir zahmet 😂😂😂 şaka maka belki onuda haftaya yıkarım. En önemlisi evimin işi ve hastane çantam. Evimin işini bitirdim sayılır. Yarın süpürür siler, eşyalarımı ütülerim....
Ve mutlu son.
Bu gece gelmesin bizim tosun 😂😂😂

Belli olmaz bu işler cnm. Bir bakarsın herkes doğurur bir ben kalırım 🙈😂
Doğru gerçi 🤣

X