2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlarrrrrrr❗❗❗❗❗❗❗❗

Doğum yapanlar daha önce yapmış olanlar (özellikle sezeryan)
Depend kanamaya yeterli değilmiş diye okudum öyle bişi varmı?
Depend kullananlar memnun kaldılarmı???
doğumdan sonra hastane 2 defa yanları cırt cırtlı bez verdi sonra cıkarttırdı depend varsa tak dedi hala o günden beri takıyorum
Kızlar pazar günü doğum yaptım bugün ayaklarım davul gibi şişti hamileyken bile bu kadar şiş değildi var mı böyle birşey yaşayan?
Benim de çok şiş ayaklara bacaklarımda dahil doktor 2 hafta sürer normal dedi canım
Cemren0604 Cemren0604 canim nasıl oldun evinize kavuştunuz mu doktor sana hangi ilaçları yazdı bebeğin ilk kontrolleri ne zaman benim sol bacağım çok fena şişti ameliyat yerlerim çok sancılı bebeği yıkadın mı kendin yıkandın mı bir sürü soru sordum kusura bakma 🙏🙏
Canım bugün cıktım eve. Vallahi benimde sancılı geçiyor hastanede hep ağrı kesici vurdurdum verilen ağrı kesici felan hafif. Minoset ve augmentin diğerleri 2 krem sadece. Sağ bacağım benimde davul gibi canım gebelik öncesinde de vardı zaten. Bebeği yıkamadım kordonu cabuk kurusun diye sprey aldı eşim bugün hastaneden bugün cıkarken pansuman yapıldı 2 gün kalsın sonra yıkan dendi cuma günü yıkanıcam canım. Özelini açarmısın mesaj gönderemiyorum

Ah kuzum bence hiç bozma moralini prensesi üzme 😡🥰
Canım etiket yapmayı bilmiyorum böyle alıntıladım nasıl oldunuz vebiş nasıl çıktımı yoksa miniğin inatmı ediyo oradaki yoğun ilgi hoşunamı gitti belki hemşire ablalarını çok sevmiştir erkekti değilmi bu arada ☺️ aklım sizdeydi neredsn aklımda kaldı bilmiyorum ama bi çarşamba muhabbeti vardı 😊 dün gece uyuyamadım hiç dualarıma ekledim buradaki herkezi senide ayrıyeten ekledim sağ sağlim sağlıkla biran önce kavuşun diye kavuştunuz gerçi ama kucağına al evine çık diye dua ederken hyt olarak ediyorum tabi ama ☺️ Allahım kabul etsin inşallah bebeğini kucağına alanlara alacaklara kavuşup koklamayı bekleyenlere rabbim en hayırlı zamanda sağlıkla nasip etsin inşallah bebiş hasreti çekenleri rabbim sevindirsin hayurlı evlatlar nasip etsin inşallah 😊

doğum yapan arkadaşlar, doğuma kısa süre kala bulantınız oldu mu? öyle bir belirti var mı yani yaklaştığını gösteren? :KK64:

benimki de aynı 😔 gaz yapacak diye bir şey yememekten aç kalıcam nerdeyse
Hayırlı geceler güzel anneler bebeğine kavusanlarin gözüaydın bekleyenlere de hayırlı doğumlar dilerim biz 10 günlük olduk bugün.gaz sancılarımız başladı akşam 9 'la 3 arası çok ağlıyor kendini sıkıyor hiç uyumuyor büyük kızımda 2 ay sürmüştü bu durum bakalım bunda nasıl olacak . Allah yardimcimiz olsun

doğumdan sonra hastane 2 defa yanları cırt cırtlı bez verdi sonra cıkarttırdı depend varsa tak dedi hala o günden beri takıyorum

Benim de çok şiş ayaklara bacaklarımda dahil doktor 2 hafta sürer normal dedi canım

Canım bugün cıktım eve. Vallahi benimde sancılı geçiyor hastanede hep ağrı kesici vurdurdum verilen ağrı kesici felan hafif. Minoset ve augmentin diğerleri 2 krem sadece. Sağ bacağım benimde davul gibi canım gebelik öncesinde de vardı zaten. Bebeği yıkamadım kordonu cabuk kurusun diye sprey aldı eşim bugün hastaneden bugün cıkarken pansuman yapıldı 2 gün kalsın sonra yıkan dendi cuma günü yıkanıcam canım. Özelini açarmısın mesaj gönderemiyorum
Attım canım

X